رئیس کمپ ترک اعتیاد: اعدامم نکنید
۶۰۲۲۱۴
۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
۱۹۱۴۵ 
آخرین روزهای بهمن سال گذشته و پس از اعلام مرگ مشکوک یکی از معتادان تحت درمان در کمپ ترک اعتیاد در اسلامشهر، بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق در محل جنایت حضور یافتند.
روزنامه ایران: آخرین روزهای بهمن سال گذشته و پس از اعلام مرگ مشکوک یکی از معتادان تحت درمان در کمپ ترک اعتیاد در اسلامشهر، بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق در محل جنایت حضور یافتند.

پس از انتقال جسد فرامرز 32 ساله به پزشکی قانونی و در جریان تحقیقات مقدماتی مشخص شد مقتول دقایقی پیش از مرگ با رئیس کمپ درگیر شده بود. به این ترتیب رئیس کمپ بازداشت و در بازجویی‌ها به قتل جوان معتاد اعتراف کرد و پرونده پس از تکمیل تحقیقات به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
 
صبح دیروز پرویز 42 ساله برای محاکمه به دادگاه انتقال یافت. در ابتدای جلسه و پس از بیان کیفرخواست، مادر مقتول در جایگاه ایستاد و گفت: «نمی‌توانم از خون پسرم بگذرم. او را به کمپ فرستادیم تا ترک کند تا وضعیت زندگی‌اش سر و سامان پیدا کند و حالا نمی‌توانم قاتلش را ببخشم و تقاضای قصاص دارم.»

سپس پرویز به قضات گفت: «ساعت 10 صبح روزحادثه متوجه شدم فرامرز سر و صدا راه انداخته و نظم کمپ را به هم زده است. چند بار به او تذکر دادم اما انگار فایده‌ای نداشت. دست آخر او با عصبانیت به سمتم هجوم آورد و درگیر شدیم. او پس از زدن چند ضربه مشت، خواست خفه‌ام کند که من هم گردنش را گرفتم. در این کشاکش بود که متأسفانه متوجه شدم دیگر حرکت نمی‌کند و نفس نمی‌کشد.
 
من به هیچ عنوان قصد کشتن او را نداشتم و همه چیز اتفاقی بود. حالا هم بشدت پشیمانم و از اولیای دم درخواست بخشش دارم.»
 
در پایان جلسه هیأت قضایی دادگاه پس از درخواست از اولیای دم برای تجدید نظر در درخواست قصاص برای متهم، وارد شور شدند تا حکم پرونده را صادر کنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1396/06/29
مرد که مرد به درک یه نخاله از مملکت کم شد ، آفرین بر صاحب کمپ
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1396/06/29
معتاد چیه که خونش باشه
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1396/06/29
واقعا واستون متاسفم ک انقد راحت راجب مرگ ی آدم صحبت میکنید
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1396/06/29
اینجور با غرور صحبت و نظر ندهید که ممکن است یک روز متوجه شوید عزیز ترین کس شما هم دچار این بلای خانمانسوز شده باشد پس بجای رنجش و سوزاندن دل دیگران دعا کنید که شرایط به گونه ای رغم نخورد که کسی به این درد مبتلا شود
پاسخ ها
امیر آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
مهندس ، برادر خود بنده معتاد هستش و بخاطر همین می گم که همشون رو باید کشت حتی داداش خودم رو چون آدم معتاد نه به مردم رحم می کنه نه به خانواده خودش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
اقای مهندس تو هم خیلی بی رحمانه نظر میدی یکم انسانیتر به قضیه نگاه کن در هر شرایط جان یک انسان بسیار با ارزش است وثابت شده که معتاد بیمار است . چشمها را باید شست جور دگر باید دید البته این نظر شخصی بنده است
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1396/06/30
جناب امیر اقا انشاالا خودت گرفتار همین میشی که کارتون خواب ببینمت
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1396/06/30
چرااینقدردرکشورقاتل زیاد شده آهای مسئولین فکری کند
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج