دست نشان: ملوان به لیگ برتر صعود می‌کند
۶۰۵۰۴۵
۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
۴۴۰۲ 
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: کار سخت برای آدم‌های بزرگ است و مطمئن باشید من از این شرایط سخت عبور خواهم کرد و به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس: نادر دست‌نشان در خصوص شکست ملوان مقابل نساجی در بازی روز گذشته اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند،‌متاسفانه برای ما شرایط طوری پیش رفت که ۱۰  نفره شدیم و این کار را برای ما سخت کرد. تا زمانی که 10نفره نبودیم به جز یک موقعیت که از روی پرتاب اوت به دست آمد و نساجی به گل رسید، موقعیت دیگری به این تیم ندادیم و بعد از 10نفره شده هم خیلی خوب کار کردیم، با توجه به اینکه یک یار کمتر داشتیم حمله کردیم و می‌توانستیم به گل بیشتری برسیم. زمانی که ۱۰ نفره بودیم حمله می‌‌‌کردیم تیم نساجی از ضدحملات استفاده می‌کرد و دو یا سه موقعیت بدست می‌آمد. به هر حال بدشانس بودیم، ولی با همه این شرایط توپ و میدان دست ما بود، به نظرم تیم ما خیلی خوب و جنگنده بازی کرد، ولی فوتبال است و این اتفاقات طبیعی است، مطمئن باشید در ادامه شرایط تیم بسیار بهتر خواهد شد و پتانسیل اینکه به رتبه بالاتری برسیم در تیم ما وجود دارد، چون بازیکنان با انگیزه و جوانی را در اختیار داریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در خصوص حال و هوای لیگ یک نیز اظهار داشت: به نظرم لیگ یک حال و هوای عجیبی ندارد، لیگ یک با لیگ برتر تفاوت‌های زیادی دارد من ابتدای لیگ اظهار داشتم که 6 یا 7 تیم مدعی قهرمانی هستند ولی الان 10 تا تیم مدعی هستند تا قهرمان لیگ شوند چرا که هم قسم شدند امکانات و شرایط خوبی را در اختیار دارند، بازیکنان باتجربه از لیگ برتر به تیم‌ها تزریق شدند و احساس می‌کنم لیگ بسیار خوبی را در پیش رو داریم و مطمئناً به لیگ برتر صعود می‌کنیم. وقتی من که به خودم و بازیکنانم اعتقاد دارم کارم را ادامه می‌دهم و اگر روزی احساس کنم که شرایط آ نطور که باید و شاید پیش نمی‌رود ادامه نخواهم داد ولی من به این تیم اعتقاد دارم، هنوز اتفاقی نیفتاده است با توجه به اینکه کم تجربه هستیم و بعضی وقت‌ها کم شانس باید صبور باشیم و تحمل کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.  این تیم پتانسیل موفق شدن را دارد، هواداران بسیار خوب و خونگرمی داریم، مطمئن باشید که به لیگ برتر صعود خواهیم کرد. کار سخت برای آدم‌های بزرگ است و مطمئن باشید من از این شرایط سخت عبور خواهم کرد و به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.

دست‌نشان در خصوص اظهارنظر حسن دشتی یکی از پیشکسوتان و مربیان آبادانی درخصوص اینکه در زمان حضور دست‌نشان تیم عملکرد خوبی داشت و نمی‌دانیم که وی از تیم ما جدا شد، اظهار داشت: من آقای دشتی را می‌شناسم،‌ او به من لطف دارد، زمانی که در این تیم بودم مردم آبادان همیشه به من احترام گذاشتند و هنوزم که هنوز است بین مردم محبوب هستم و فکر می‌کنم به خاطر صداقتی است که آن زمان در کارم داشتم و برای تیم از جان مایه گذاشتم. زمانی که من در این تیم کار می‌کردم مدیریت آن زمان التماس می‌کرد که در جام حذفی شرکت نکنیم، هزینه جام حذفی 25 میلیون تومان بود. حتی در جذب بازیکن‌ها هم محدودیت داشتیم و نمی‌توانستیم بازیکنانی که مدنظرمان هست را جذب کنیم. خیلی می‌توانستیم مهره‌های خوبی جذب کنیم، ولی متاسفانه نشد. اردوهای خیلی کم و با هزینه ناچیزی برگزار کردیم. برای مثال تیم را با هزینه یک چهارم اردوی کردان به سواحل شمال آوردم و این نشان می‌دهد که با توجه به شرایط سخت با صداقت کار کردم و با توجه به جوانانی که در ا ختیار داشتیم از لیگ یک به لیگ برتر صعود کردیم ولی نتایج خوبی کسب کردیم و رتبه خوبی در اختیار داشتیم و اگر امکانات در اختیار ما بود می‌توانستیم خیلی بهتر کار کنیم و رتبه خوبی در جدول بدست بیاوریم اما بعد از جابجایی که صورت گرفت فیروز کریمی که یکی از بازیکنان خوب فوتبال به جای من هدایت این تیم را برعهده گرفت اما تیم آنطور که باید و شاید نتایج خوبی را کسب نکرد و به نظرم مردم آبادان آنقدر فوتبالی هستند که بدانند چه کسی برای تیمشان تلاش کرد و صادقانه کار کرد. من کاری به نتیجه و امکانات امسال ندارم. در تیم دخل و تصرفی ندارم که بخواهم نظری بدهم ولی می‌دانم که مردم آبادان عاشق این تیم هستند و حق مردم خیلی بالاتر از این چیزها است. به نظر من با توجه به اینکه امسال لیگ برتر برخلاف سال‌های گذشته تعداد 4-3 تیم مدعی قهرمانی هستند و بقیه تیم‌ها در یک سطح هستند، می‌توانند با این شرایط و امکاناتی که برایشان مهیا است شرایط خوبی بدست بیاورند. به هر حال برای این تیم آروزی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که این تیم به جایگاه خوبی برسد و مردم آبادان از برد تیمشان خوشحال شوند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1396/07/03
آقای دست نشان خیلی دوستت داریم و همیشه در قلبمان جای دارید.
موفق باشید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج