روزبهانی: مشخص نیست چه زمانی از آلمان برگردم
۶۱۲۷۴۶
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
۳۹۵۳ 
بوکسور المپیکی کشورمان گفت: شرایط تمرینی در آلمان بسیار ایده آل است و معلوم نیست چه زمانی به ایران برمی‌گردم.
خبرگزاری میزان: احسان روزبهانی در خصوص حضورش در کمپ تمرینی کشور آلمان اظهار داشت: چند هفته ای‌است که در دهکده المپیک آلمان حضور دارم و زیر نظر «ولنتینا» یکی از مربیان تاثیرگذار بوکس آلمان در حال تمرین هستم. شرایط اینجا بسیار ایده آل است و پیست و سالن بدنسازی بسیار خوبی دارد.

وی افزود: هنوز تمرینات تیم ملی بوکس آلمان شروع نشده اما گاهی اوقات برخی از بوکسورهای ملی‌پوش این کشور به سالن تمرین می‌آیند و یک بوکس تمرینی برگزار می‌شود که تاثیر خوبی روی کار من دارد.

روزبهانی در پاسخ به این سوال که چه زمانی به ایران برمی‌گردد، گفت: فعلا فقط به تمرین در آلمان فکر می‌کنم و مشخص نیست چه زمانی برمی‌گردم.

بوکسور المپیکی ایران در پاسخ به این سوال که آیا تغییر وزن پس از یازده سال برایش ریسک تلقی نمی‌شود، تصریح کرد: همانطور که شما گفتید یازده سال در 81 کیلوگرم مبارزه کردم و دیگر نمی‌توانستم وزن کم کنم و به بدنم ضرر بزنم. به هر حال تصمیم گرفتم یک وزن بالاتر بیایم و امیدوارم در 91 کیلوگرم هم برای بوکس ایران مفید باشم.

روزبهانی در پایان خاطرنشان کرد: میدان بزرگ المپیک یک مدال و همچنین بازیهای آسیایی یک طلا به من بدهکار هستند و امیدوارم با تمریناتی که انجام میدهم در آینده طلبم را از این دو رویداد بزرگ بگیرم.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج