طلسم عجیب به نفع استقلال؛ دربی را نمی‌بازند؟
۶۲۰۲۳۹
۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
۹۶۴۳ 
پرسپولیس فقط زمانی می‌تواند پیروز دربی شود که در جدول، جایگاه پایین‌تری نسبت به استقلال داشته باشد.
وبسایت نود: پرسپولیس فقط زمانی می‌تواند پیروز دربی شود که در جدول، جایگاه پایین‌تری نسبت به استقلال داشته باشد.

 فصل پیش پرسپولیس، با روحیه‌ای بالا در دو دربی رفت و برگشت به میدان رفت. آن‌ها پیش از هر دو دربی صدرنشین بودند اما نتوانستند استقلال را شکست دهند. بازی رفت با مساوی بدون گل به پایان رسید و بازی برگشت، پرسپولیس شکست خورد.

این موضوع، فقط به فصل قبل مربوط نمی‌شود و پرسپولیس در ۱۵ سال اخیر، زمانی در دربی پیروز شده که در جدول پایین‌تر از استقلال بوده است. لیگ ششم که پرسپولیس در بازی رفت استقلال را شکست داد، تیم دنیزلی در جدول پایین‌تر از تیم مرفاوی بود. لیگ نهم هم پرسپولیس دایی در بازی برگشت، جایگاه پایین‌تری از استقلال مرفاوی داشت. لیگ یازدهم پرسپولیس زمانی استقلال را شکست داد که حریف در صدر جدول بود. لیگ چهاردهم هم در هر دو بازی رفت و برگشت، استقلالی‌ها در جدول بالاتر از پرسپولیس بودند. بازی برگشت لیگ پانزدهم و آخرین برد پرسپولیس در دربی، این تیم روبروی استقلال صدرنشین قرار گرفت با بردی پر گل، خودش صدرنشین جدول شد.

بردهای استقلال در دربی سال‌های اخیر، به بازی‌هایی که این تیم بالاتر از پرسپولیس بوده مثل لیگ پنجم و یازدهم یا پایین‌تر از پرسپولیس قرار داشته مثل لیگ‌های چهارم و شانزدهم تقسیم شده‌اند اما پرسپولیس، هر وقت بالاتر از استقلال بوده نتوانسته این تیم را شکست دهد. آخرین باری که پرسپولیس در جایگاهی بالاتر از استقلال این تیم را شکست داد، بازی برگشت لیگ دوم بود و آن‌ها امسال باید بعد از ۱۵ سال این طلسم را بشکنند.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1396/08/02
پارسال پرسپولیس بخاطرصدرنشینی وزدن چهارگل تودربی قبلی غرورداشت...کیسه رودست کم گرفت ...ولی امسال بامیدخداکیسه روپاره میکنیم
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1396/08/02
برانکو طلسم تبریز و اصفهان و اهواز و... شکونده، طلسم نبردن "کیسه ته جدولی" هم خواهد شکست.
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1396/08/02
بازی دو فصل پیش که 4بر2 به سود پرسپولیس شد.پرسپولیس روه دوم و استقلال چهارم جدول بود.پس این ادعا نادرست است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج