نوبخت: لایحه بودجه 97 عملیاتی است
۶۳۰۴۲۵
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
۴۷۵۲ 
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در گزارش خود به نمایندگان مجس شورای اسلامی درباره لایحه بودجه 97 گفت: تدوین این لایحه از حالت سنتی خارج و بر مبنای «علمکرد» تنظیم شده است.
خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در گزارش خود به نمایندگان مجس شورای اسلامی درباره لایحه بودجه 97 گفت: تدوین این لایحه از حالت سنتی خارج و بر مبنای «علمکرد» تنظیم شده است.

«محمدباقر نوبخت» روز دوشنبه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 2 وعده به نمایندگان داده شده بود، اضافه کرد: نخست اینکه لایحه بودجه 1397 در زمان مقرر به مجلس ارائه شود که از چهارشنبه گذشته پیش نویس آن به دولت ارسال شد و از جلسه دیروز هیات وزیران کار رسیدگی به پیش نویس لایحه بودجه 97 را آغاز کردند.
 
وی افزود: مقرر شد همه جلسه ها معطوف به پیش نویس لایحه بودجه 1397 باشد و تلاش می کنیم که لایحه بودجه در زمان مقرر تقدیم مجلس می شود.
 
رئیس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: قول دیگر این بود که لایحه بودجه 1397 با اصلاحات اساسی شکل بگیرد و ارائه شود و اگر نیاز به تکمیل برای اصلاحات است نمایندگان انجام دهند تا بتوانیم قانون مناسبی داشته باشیم زیرا طبق ماده یک قانون محاسبات عمومی، بودجه علاوه بر اینکه پیش بینی از منابع و مصارف است در واقع برنامه یک سال است که برش مقطعی برنامه های میان مدت پنج ساله را شکل می دهد.
 
وی به سخنان رئیس دیوان محاسبات کل کشور اشاره کرد و گفت: صحبت های آقای عادل آذر درخصوص بودجه ریزی درباره آسیب شناسی ها بود؛ از سال 1380 که در مجلس بودم همین اشکالات گفته شده و مهم راه حل این مشکلات است که بودجه ریزی را از روش سنتی افزایشی تغییر و به روش بودجه ریزی بر مبنای عملکرد تبدیل کنیم.
 
نوبخت ادامه داد: آنچه که در حال انجام است ما در دولت تدبیر و امید لایحه بودجه 1397 را بررسی می کنیم و روش بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را مبنای کار قرار دادیم.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1396/08/22
آخ کی دوره دولت امیدتمام میشه تاازشردروغهای نوبخت راحت بشیم
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1396/08/22
اقای نوبخت نشان باارزش دروغ رابه شما باید داد به ما بازنشستگان خیلی دروغ گفتین
لطفاً ارایه بودجه به مجلس را چند روزی دست نگاه دارید ردیفی جهت زلزله زدگان درنظر بگیرید این بنده خداها امسال پرسرما کجا سرخواهند کرد خدا میداند رویف بودجه به زلزله زدگان نه جای دیگر
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1396/08/24
اصلا هر وقت صدای نوبخت رو میشنوم اعصابم بهم میریزه وقت می ناله هز بی پولی
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج