کد خبر: ۶۳۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۸
تعداد بازدید: ۱۵۵۲۴
تعداد نظرات: ۱۵ نظر
در انتخاب همراه همیشگی تان حساس باشيد
كيف همراه هميشگي خانم‌هاست. از قضا خانم‌ها براي انتخاب اين همراه، تا دل‌تان بخواهد وقت مي‌گذارند كه البته حق هم دارند؛ از كنار يك انتخاب هميشگي كه اتفاقا بايد متناسب، زيبا و هماهنگ با روحيات‌ ما باشد نمي‌توان به سادگي گذشت.
برترین مجله اینترنتی ایران


كيف همراه هميشگي خانم‌هاست. از قضا خانم‌ها براي انتخاب اين همراه، تا دل‌تان بخواهد وقت مي‌گذارند كه البته حق هم دارند؛ از كنار يك انتخاب هميشگي كه اتفاقا بايد متناسب، زيبا و هماهنگ با روحيات‌ ما باشد نمي‌توان به سادگي گذشت. ما خيال داريم با پيشنهادهايي كه در اختيار شما قرار مي‌دهيم راه‌تان را تا رسيدن به انتخاب نهايي كوتاه كنيم بنابراين اگر خيال خريد يك كيف، آن هم از نوع همراهش را داريد اين پيشنهاد‌ها را از دست ندهيد؛ گاهي همين تصويرهاي ساده شما را به انتخابي متناسب با روحيه‌تان نزديك‌تر مي‌كند.

 اين كيف يك انتخاب مناسب و كاملا جادار است بنابراين با انتخاب آن لازم نيست نگران جا شدن وسايل‌تان باشيد چون حتي بزرگ‌ترين كتاب‌ها هم در آن جا مي‌شوند.

حق با شماست. اين كيف بزرگ است اما تك‌بندي بودن آن به شما اجازه مي‌دهد آن را راحت‌تر كنترل كنيد. به‌خصوص كه اين بند قابل تنظيم هم هست.

باز هم پاي جا داري در ميان است! البته جدا از فضاي مناسب با انتخاب اين كيف جدا از دسته‌هاي كوتاه مي‌توانيد روي بند بلند آن هم حساب كنيد.

 همان طور كه مي‌بينيد بافت حصير مانند اين كيف چرمي ظاهر متفاوتي به آن داده است؛ ظاهري كه هم آن را زيباتر كرده، هم سبك‌تر. اگر اين بافت را مي‌پسنديد در انتخاب اين كيف شك نكنيد.

اگر طرفدار رنگ‌هاي شاد و متفاوت هستيد روي اين كيف حساب كنيد. همان‌طور كه مي‌بينيد رنگ شاد اين كيف آن را از هر طرح و نقشي بي‌نياز كرده است.

اگر هميشه كلي وسيله بزرگ و كوچك همراه‌تان داريد روي اين كيف حساب كنيد چون تا دل‌‌تان بخواهد بزرگ است و هرچه بخواهيد درون آن جا مي‌شود.

 برند بازها مي‌توانند به انتخاب اين كيف فكر كنند. البته اگر با اين پيشنهاد موافق هستيد بايد ظاهري كاملا رسمي و آراسته داشته باشيد.

تركيب رنگ متفاوت اين كيف مورد علاقه همه خانم‌هايي است كه معمولا دنبال تفاوت هستند. طراحي و رنگ‌بندي در اين كيف دست به دست هم داده‌ تا شما به انتخاب دلخواه‌تان برسيد.

تركيب رنگ اين كيف با روحيات خانم‌هايي كه طرفدار طرح‌هاي سنتي‌ هستند جور در مي‌آيد و حالت كيسه‌اي آن هم به شما اجازه مي‌دهد تا همه وسايل‌تان را درون آن جا دهيد.

اگر ترجيح مي‌دهيد، هميشه از كيف‌هايي كه دسته كوتاه دارند استفاده كنيد اين كيف انتخاب خوبي است، چون بند بلند آن در مواقع ضروري، استفاده از آن را راحت‌تر مي‌كند.

اين كيف در عين سادگي هم مناسب خانم‌هايي است كه طرفدار تيپ‌هاي اسپرتند و هم خانم‌هايي كه تيپ‌هاي رسمي و كاملا زنانه را مي‌پسندند.

تركيب رنگ اين كيف آن‌قدر متفاوت هست كه لازم نيست در انتخاب آن ترديد به خرج دهيد. البته پيشنهاد مي‌كنيم اين كيف را با يك كالج سورمه‌اي كه راه‌هاي خردلي دارد بپوشيد.

بافت حصير مانند اين كيف آن را به حال و هواي كيف‌هاي تابستانه بسيار نزديك‌ كرده اما اين را بدانيد اين كيف چرمي است و يك انتخاب كاملا مناسب براي مهماني‌هاي رسمي شما.

اگر ترجيح مي‌‌دهيد، در مهماني‌هاي رسمي هم از كيف‌هاي بزرگ استفاده كنيد مي‌توانيد روي اين مدل حساب كنيد. اين كيف به دليل دسته‌هاي كوتاهش خواسته شما را برآورده مي‌كند.

نقطه عطف طراحي اين كيف آستر داخلي آن است. همان‌طور كه مي‌بينيد اين آستر به شكل كيسه مانند از كيف بيرون زده. بنابراين براي باز و بسته كردن اين كيف كافي است بندهاي دوسر آن را تنظيم كنيد.

با انتخاب اين كيف يك انتخاب زيبا داريد كه بزرگ است؛ اما به همان اندازه جادار نيست! البته بايد اعتراف كرد، عرض كم اين كيف استفاده از آن را محدودتر مي‌كند اما زيبايي آن را نه!

انتخاب اين كيف شما را از همراه‌داشتن كيف ويژه نت‌بوك بي‌نياز مي‌كند. چون بند چرمي و جنس نبوك آن استحكام لازم براي محافظت از نت‌بوك را دارد. البته به شرط اين‌كه ابعاد نت‌بوك‌تان خيلي بزرگ نباشد.

اگر به كيف‌هاي جادار، بزرگ و درعين‌حال ساده علاقه داريد روي اين كيف حساب كنيد. ظاهر ساده اين كيف به دليل رنگ‌ متفاوت و بندهاي گره‌هايش همان چيزي است كه شما مي‌خواهيد.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۵
نظر مهسا شاملو
| درباره كيف‌هـايي بـراي تمــام فصول
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
پاسخ
1
3
آیا کیفهایی که عکس آنها در این صفحه آمده قابل خریداری است؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
پاسخ
3
0
وای رنگ بندیاش خیلی خوشگله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
پاسخ
0
0
واي چجوري ميتونيم كيفها را بخريم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
پاسخ
0
3
از کجا می تونیم این کیفها رو بخریم
لطفا آدرس فروشگاه را هم ذکر کنید
قیمت هاشون رو هم میزدید خیلی خوب می شد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
پاسخ
0
0
خیلی خوب بود اما بهتر میشد اگه عکس داشت.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
پاسخ
0
0
آیا میشه اینترنتی خرید کرد ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
پاسخ
0
0
دلم آب شد.میشه اینترنتی خرید؟
مدیر پایگاه با سلام
خیر صرفا جهت معرفی است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
پاسخ
0
0
چه كيفاي زشتي. كي اينارو مي خره !؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
پاسخ
0
0
اينا كه همه يه مدلن
اصلا تنوع ندارن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
پاسخ
0
0
اين كيف ها را به چه نحوي مي شود خريداري نمود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
پاسخ
0
0
faghat sevomin kif ghashang bod vali mer30
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
پاسخ
0
0
سلام من از 6تاي كيف هاي اولي خوشم اومده من مي خواهم از كجا بگيرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم!!!!!!!!!!
CANADA
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۷
پاسخ
0
0
سلام
من عاشق کیفم
این کیفها خیلی قشنگ بودند ولی کاش قیمت و اینکه از کجا می شه خرید را هم می گفتید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۸
پاسخ
0
0
khaili ghashang boodan .faghat lotfan begid az koja mishe in kifhaaye ziba ro kharid. tashakor
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۹
پاسخ
0
0
hamash y modele o tanavo nadare ziadam ziba nist az in kifa milade noor ziad peyda mishe.
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: