کد خبر: ۶۳۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: ۵۸۴۹۴
تعداد نظرات: ۱۶۵ نظر
احد عظیم زاده هستم، موفق ترین «بیزینس من» فرش دستباف در دنیا». در این نقل قول تردید نتوان كرد. او چنان با قاطعیت از كار و تجارت خودش دفاع می كند كه ناخودآگاه مخاطب را به این واقعیت می رساند كه فرش عظیم زاده در عرصه تجارت یك استثناء است.
احد عظیم زاده هستم، موفق ترین «بیزینس من» فرش دستباف در دنیا». در این نقل قول تردید نتوان كرد. او چنان با قاطعیت از كار و تجارت خودش دفاع می كند كه ناخودآگاه مخاطب را به این واقعیت می رساند كه فرش عظیم زاده در عرصه تجارت یك استثناء است.

اگر نخستین سال های زندگی مشقت بار این تاجر فرش را در نظر بگیریم و آن را با موقعیت كنونی اش قیاس كنیم، شگفت زده خواهیم شد. كسی كه در هفت سالگی و از همان روز اول مدرسه، مجبور می شود پشت دار قالی بنشیند، اكنون با اتكا به خلاقیت و كار طاقت فرسای خودش، یكی از بزرگ ترین تاجران فرش در دنیا است و به قول خودش هربار كه برای خرید به بازار تبریز می رود، این بازار را تكان می دهد.آن هم در هنگامه ای كه بحران در تار و پود تولید و تجارت فرش دستباف ایران تنیده شده و آمار رسمی دال بر كاهش 33درصدی صادرات این محصول ملی در ماه اول سال جاری است.
  
آقای عظیم زاده! چند سالی است كه بحران فرش دستباف ایران را به گردن مدیریت غیرعلمی در داخل و فرصت طلبی رقبا در خارج می اندازند. واقعا از نظر جنابعالی چرا تولید و صادرات فرش دستباف ایرانی با آن قدمت و اصالت و ابهت به این حال و روز افتاده كه قدرت رقابت با تولیدات باسمه ای پاكستان را هم از دست داده است؟
پیش از انقلاب 68درصد بازار های جهانی فرش در اختیار ایران بود. در حال حاضر سهم كشورمان از این بازار 22درصد است. به نظر من تولید فرش دستباف نه تنها افت نكرده، بلكه به لحاظ كمیت و كیفیت رشد هم داشته است. اما چرا برخی كشور ها با سابقه صدسال تولید فرش دستباف، گوی رقابت را از ایران كه سابقه ای 3هزار ساله دارد، ربوده اند؟ این روند چند دلیل دارد كه یكی از آن دلایل، فرصت طلبی رقبای خارجی است. از این نكته غافل نباشیم كه فرش تولیدی رقبای ما هنوز در بازار های جهانی امتحان پس نداده است. همه می دانند كه فرش دستباف ایرانی اعتبار جهانی دارد. در موزه های مشهور دنیا، هر قطعه فرش ایرانی از 5 تا 30میلیون دلار قیمت دارد. بنابراین از برلیان، مرغوب تر و گران تر است. اما آیا بازاریابی های ما كه عمدتا از سوی كارشناسان دولتی صورت می گیرد، حرفه ای و جامع است؟ من می گویم نه. چون كارشناسان دولتی، تجربه این كار را ندارند. چیز هایی در دانشگاه خوانده اند كه بعضا با واقعیت ها تناسب ندارد. نه اطلاعات كامل در زمینه فرش ایران دارند و نه بازار ها را به خوبی می شناسند. در نتیجه برخی اوقات فقط پیشنهاد های غلط می دهند و به این صنعت ملی آسیب هم می رسانند. بافندگان فرش با خون جگر تولید می كنند اما چون پای عرضه می لنگد نه آنها منتفع می شوند نه صادركنندگان.
حدود 2میلیون و 400هزار نفر بافنده فرش داریم كه یكی یكی دارند میدان را خالی می كنند و احتمالا برای كاریابی یا باید به سوی میادین پارس جنوبی بروند یا در حالت دیگر، به اعتیاد پناه ببرند. آیا این بازی با اقتصاد كشور نیست.
اما دولت مدعی است كه از این صنعت حمایت می كند. مراكز مختلفی هم به همین منظور تاسیس شده حتی اخیرا طرح تبلیغات ماهواره ای فرش از طریق كانال های پربیننده خارجی مطرح گردیده و ظاهرا اعتبار كلانی هم به آن اختصاص داده شده است.دولت چگونه حمایت می كند؟ تلویزیون ملی كشور كه باید رسانه اصلی تبلیغات صنعت ملی فرش باشد، چه كار كرده است؟
معاون سابق سازمان توسعه تجارت، دو سال پیش رسما اعلام كرد كه این سازمان 50درصد تبلیغات برون مرزی فرش ایران را از طریق شبكه «جام جم» تقبل می كند. شركت فرش عظیم زاده در سال 1384، بیش از یك میلیارد و دویست میلیون تومان (بله تومان، نه ریال!) به تبلیغ داخلی فرش دستباف اختصاص داد. این كاری بود كه خودم برحسب ضرورت برای شناخت این صنعت انجام دادم و انتظار یارانه هم از دولت نداشتم. اما از سوی دیگر، طبق صورتحساب صدا و سیما، در همان سال 780میلیون تومان تبلیغات برون مرزی داشته ام كه علی الظاهر نصف آن را باید سازمان توسعه تجارت تقبل می كرد. اما از شما چه پنهان كه بعد از هشت ماه دوندگی و گرفتاری های بوروكراسی اداری، قرار شد این سازمان فقط پرداخت 10درصد مبلغ كل صورتحساب «جام جم» را تقبل كند. یعنی 180میلیون تومان! خلاصه از این رقم هم 30میلیون تومان قرار است به صورت علی الحساب پرداخت شود و مابقی به بودجه سال آینده واگذار شده است كه البته هنوز هیچ چیز معلوم نیست. آیا این است حمایت های دولتی؟ من تا كی می توانم از جیبم هزینه های هنگفت تبلیغات فرش ایرانی را بپردازم؟ حتی اگر دولت 50درصد هزینه تبلیغات را هم بپردازد باز بودجه تبلیغات داخلی و خارجی شركت فرش عظیم زاده، بیش از یك میلیارد و 600میلیون تومان در سال 84 بوده است كه فكر نمی كنم خود دولت هم این مقدار برای تبلیغ فرش ایرانی هزینه كرده باشد.

آیا این فرصت به شما داده شده كه مستقیما درباره مسائل كار خود با مدیران ارشد وزارتخانه ارتباط برقرار كنید. شاید آنها واقعا از این ماجرا خبر ندارند.
خیر. تا به حال حتی یك جلسه رسمی در این خصوص برگزار نشده. الان چهار ماه است كه تقاضای ملاقات با وزیر بازرگانی كرده ام اما هنوز موفق به دیدار ایشان نشده ام. من یك بازرگان موفق هستم و باید در وزارتخانه بازرگانی به رویم باز باشد، اما این طور نیست.

برگردیم به این نكته مهم كه می گویند رقبا طرح های فرش ایرانی را سرقت كرده اند و با كپی از روی آنها، محصولات خود را به نام ایران صادر می كنند. آیا واقعا چنین است؟
بله، باید از مدت ها پیش، برای فرش ایرانی شناسنامه صادر می شد. ما در شركت فرش عظیم زاده این كار را كرده ایم و فرش را با شناسنامه اش كه حكم پاسپورت را دارد، صادر می كنیم. دكتر میركاظمی، وزیر محترم بازرگانی از این ایده ما استقبال كرد و آن را ستود. با این وصف، دیگر نمی شود در بازار جهانی تقلب كرد.

در زمینه برگزاری نمایشگاه ها چه نظری دارید. آیا ساختار دولتی نمایشگاه در ایران، مقتضیات جهانی را دارد؟
شركت سهامی فرش ایران كه برگزار كننده اصلی نمایشگاه های تخصصی فرش در كشورمان است با این مقوله بیگانه است. نمایشگاهی كه پارسال در تهران برگزار شد واقعا جای تاسف داشت و مایه آبروریزی بود، اگر این شركت نمی تواند مجری نمایشگاهی خوبی باشد بهتر است از خیر آن بگذرد. متری 20هزار تومان سود می برند كه چی؟ این حمایت از صادركننده نیست. ظلم آشكار به او است. خدمات فاقد كیفیت به صادركنندگان و مهمانان خارجی هم حكایتی دیگر دارد كه مثل روز روشن است. سالن ها گرم است، كولر كار نمی كند، آسفالت و چمن محوطه های نمایشگاه درب و داغان است و… چرا در نمایشگاه های خارج از كشور همه چیز مرتب و منظم است و بهترین خدمات را به مهمانان و بازدیدكنندگان می دهند؟ به هرحال آنها می دانند كه با برپا كردن چند غرفه، نمایشگاه برگزار نمی شود.یك سوال دیگر، باتوجه به تجربه دیدار شما از نمایشگاه های خارجی و تعامل نزدیك با بازارهای جهانی بیشترین استقبال خریداران از كدام نوع فرش دستباف ایرانی صورت می گیرد؟
فرش تبریز. نه اینكه فكر كنید چون خودم تبریزی هستم، این ادعا رادارم. واقعیت همین است. فرش تبریز از نظر طراحی و رنگ آمیزی بسیار متنوع و خلاقانه است. فرش نائینی سال ها است كه فقط پنج ، شش رنگ دارد. فرش اصفهان هم قبل از انقلاب، وضعیت بهتری داشت اما حالا افت كرده چون تنوع ندارد. جاهای دیگر هم، همین طور، متاسفانه تنوع تولید از بین رفته است.

گران ترین فرشی كه تا به حال به مشتریان خارجی فروخته اید چقدر ارزش داشته؟
درست یادم نیست. من فرش یك میلیون تومانی فروخته ام. 200میلیون تومانی هم فروخته ام...

چندتا فروشگاه در ایران و خارج دارید؟
در تهران 2 فروشگاه بزرگ فرش دارم. در توكیو هم انبار فرش دارم، در همین فروشگاه (جام جم) مرغوب ترین فرش ها و تابلوهای دستباف ایران را می توانید ببینید.

در بازارهای داخلی اوضاع چگونه است، فرش های نفیس چگونه قیمت گذاری می شوند، آیا معیار حرفه ای وجود دارد؟
در فروشگاه من همه فرش ها كدگذاری شده اند و قیمت های كارشناسی شده و مشخص دارند. طبق خرید، با سود منصفانه قیمت گذاری كرده ایم. تخفیف هم می دهیم، هم به مشتریان خارجی، هم به خریداران داخلی، یك مساله این است كه قیمت فرش دستباف در بازار داخلی فقط تابع اراده فروشنده است. خارجی ها بارها به من گفته اند مثلا در فلان بازار، چون دیدند خارجی هستیم، قیمت ها را بالا بردند. درحالی كه نباید این طور باشد. دلال ها، كمیسیون می گیرند و قیمت ها را بالا می برند.

شما خودتان این همه فرش های نفیس را از كجا خریداری می كنید؟
از جاهای مختلف. عمدتا از بازار تبریز. هر وقت به بازار تبریز می روم مثل این است كه زلزله آمده باشد. سه، چهارمیلیارد تومان فرش می خرم و آن بازار را تكان می دهم.

چند تاجر فرش در ایران این قدر قدرت خرید دارند؟
خودم هم كارخانه دارم كه 700كارگر و بافنده در آنجا كار می كنند. سال گذشته می خواستم با این صنعت خداحافظی كنم اما بعد به این نتیجه رسیدم كه فقط «پول» كافی نیست. انسان آن است كه مثل درخت سایه داشته باشد.

از خودتان بگویید و اینكه چه شد كه تاجر فرش شدید آن هم به قول خودتان، موفق ترین تاجر فرش در دنیا.
زادگاه من روستای اسفنجان است در 20كیلومتری تبریز. هفت ساله بودم كه پدرم را از دست دادم و همین مصیبت باعث شد كه از پشت میز كلاس اول، یكراست بروم پشت دار قالی. هفت سال فرش بافتم. با فقر و رنج زیاد زندگی كردم و خرج و مخارج خانواده ام را تامین كردم. شب ها درس می خواندم و روزها كار می كردم. از چهارده سالگی به بعد، شدم فروشنده سیار فرش. از فروش هر فرش دستباف یك تومان دستم می آمد تا بعدها كه انقلاب شد و رفتم سربازی. از خدمت نظام كه برگشتم، چند سفر خارجه رفتم و توانستم مشتریانی قابل اطمینان دست وپا كنم و این آغاز فعالیت تجاری من بود. تا بعد كه یك كارخانه در اسفنجان و یكی هم در تبریز راه اندازی كردم.

سرمایه را از كجا آوردید؟
خودم 20هزار تومان سرمایه داشتم. 20هزار تومان هم از یكی از بستگانم قرض كردم، 60هزار تومان هم وام بانكی گرفتم. خلاصه، ریسك كردم. من آدمی ریسك باز هستم، ریسك تجارت می كنم. به پیشنهاد یك مشتری خارجی برای اولین بار در ایران شروع كردم به تولید فرش گرد دستباف تا اینكه پایم به كشورهای اروپایی باز شد و شدم تاجر فرش. اگر آمار دقیق صادرات را اعلام كنند و پیمان فروش ها و دلال ها، خودشان را به عنوان صادركننده، جا نزنند، آن وقت معلوم می شود كه صادركننده نمونه كشوری در زمینه فرش دستباف چه كسی است.

در سال 84 حدود 400میلیون دلار فرش به خارج صادر شده، سهم شركت فرش عظیم زاده از این میزان صادرات چه قدر بوده است؟
5میلیون و 840هزاردلار.آمار صادرات صادركننده نمونه كشوری در سال 1384، بیش از 8میلیون دلار بوده كه یك رقم غیرواقعی است چون همین صادركننده در سال 82، 2میلیون دلار فرش صادر كرده بود.

آیا جای تعجب ندارد كه با وجود بحران صادرات فرش در سال 84، یك صادركننده 8میلیون دلار صادرات داشته است. این رشد 400درصدی چگونه بررسی شده؟ آیا جز این بوده كه از طریق پیمان فروشی، به این رقم نائل شده اند؟
ضمن اینكه من ارزیابی های گمرك را دقیق نمی دانم بنابراین این آماری كه اعلام می شود جای سوال دارد و صادرات واقعی را نشان نمی دهد.

منبع : Emodiran.com
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۶۵
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۲/۳۰
پاسخ
10
11
خیلی خلاصه بود اگر مطالب بیشتر بود بهتر بود در کل خوب بود.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۸
پاسخ
147
7
سلام من حسود نیستم خدا بیشتر بده اما با عقل جور در نمی اد خدا می دونه از کجا گنج یا مومیائی پیدا کردی حالا کلاس میزاری می گی کار کردم پول در اورد
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۱
احد عظیم زاده رو با بابک زنجانی ها یکی نکن
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
پاسخ
3
51
دست مریزاد آقای عطیم زاده مایه افتخار هر ایرانی هست که توانسته از قالیبافی تا اوج پله های ترقی را در اقتصاد صعود کند .
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۵
پاسخ
10
14
من دختر25 ساله هستم دوست دارم پیشرفت کنم خواهشا منو راهنمایی کنید
پاسخ ها
نظر علی بیرجندی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
دنبال یه شوهر خوب بگرد بهترین پیشرفته
نظر مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
بامن تماس بگیر
نظر یک ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۶
هموطن عزیزم، فقط یک راه است برای خوشبختی، پیدا کردن علاقه، با تمام توان بدون توقع کمک از کسی به پیش برو، بدون حتما موفق میشی
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۸
برو شوهر کن
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۰
پاسخ
0
11
آرزوی موفقیت جنابعالی رادرعرصه تجارت دارم خواهشمندم بیشترازاین دربازاریابی درعرصه جهانی تلاش کنیدتازحمات ماقالیبافان ضایع نشودازتبریز
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۸
پاسخ
0
8
سلام برادر چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است شما با زحمات قالیبافانه همشهری خودتان عظیم زاده شدید اما حالا هتل قو را در مازندران می سازی بایدحالایک پروژه بزگترازآن درتبریزبزنی تا ما تورا ببخشیم والاعوضشو در قالیهایی که می بافیم در می آوریم
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
پاسخ
1
8
سلام من کارگاه فرش دارم و در این کارگاه فرش تمام ابریشم تولید میکنم.و علاقمند همکاری با شما هستم.
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
پاسخ
0
3
سلام من کارگاه فرش دارم و در این کارگاه فرش تمام ابریشم تولید میکنم.و علاقمند همکاری با شما هستم.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۸
پاسخ
0
1
سلام من کارگاه فرش دارم و در این کارگاه فرش تمام ابریشم تولید میکنم.و علاقمند همکاری با شما هستم.
نظر کاپیتان تیم ملی کیک بوکسینگ ایران
| درباره احد عظیم زاده : موفق ترین تاجر فرش در دنیا هستم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
پاسخ
7
1
سلام جناب اقای عظیم زاده ممنونم اززحمات واشتغال زایی حضرتعالی بنده سلمان بهاوری هستم اهل زنجان شهرستان ابهرکاپیتان تیم ملی کیک بوکسینگ ایران دارای عناوین جهانی وبین المللی.شماره ای ندارم که باهاتون تماس بگیرم اگه امکان داره یه شماره تماس بدین زنگ بزنم بهتون.بی نهایت ممنون وسپاسگذارم ازنجابت اریایی حضرتعالی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۱
پاسخ
6
5
سلام
ميشه يه ايميل از آقاي احد عظيم زاده به ايميلم بفرستيد؟
توروخدا
پاسخ ها
نظر هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۳۰
چرا اینقد التماس میکنی؟
نظر ی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
سلام پیدا کردی به منم بده لطفا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
پاسخ
1
2
چایمیل اقای عظیم زاده
خواهeeeeeeeeeeeeeش
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۳
پاسخ
3
0
من یه طرح توپ راجب فرش داررم یه چیزی تو مایه های فرش گرد. چطوری میتئنمبا از آقای عظیم زاده ادرسی داشتهباشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
پاسخ
3
1
سلام جناب عظیم زاده شاید حرفم خنده دارباشه امااگه گذشته خودت مرورکنی پیامم ارزش حداقل یه بارخوندن داره کل داراییم یه تخته فرش دست باف جهت گذران زندگی می خوام بفروشم خیلی کمترازارزش واقعیش می خوانش می خوام مردی خودت نشون بدی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۷
پاسخ
2
9
سلام آقای عظیم زاده خیلی وقت است که دنبالتان میکردم من یک کلیم 250ساله شاید هم بیشتر دارم که بهم رسیده و من میخوهم ان را بفروشم خواهش میکنم جواب دهید
پاسخ ها
نظر طبسی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
سلام دوست عزیز
عرض ادب و قبولی طاعات
بنده مایل به خرید گلیم شما هستم
اگر تمایل دارید با بنده تماس بگیرید
09194549838 - امیرحسین طبسی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۷
پاسخ
0
1
درود خواهش میکنم ایمیل آقای عظیم زاده را برایم بفرستید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۹
پاسخ
4
0
سلام اقای عظیم زاده .میخواهم مردی را به شما معرفی کنم که دارای برنامه ریزی عالی و پشتکار با انگیزه بالا و ذهنی بسیار فعال ست رشته اش مهندسی معماری است امتحان کردنش ضرر ندارد از شما می خواهم اجازه همکاری بدهید من منتظر پیام شما هستم متمئن هستم که پیامم را جواب می دهید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۳۰
پاسخ
0
8
من میتوانم بهترین تاباو فرشهای پوستر را ببافم اما چون نمیتوانم خوب بفروشم و نمیتوانم سفارش بگیرم دیگر ادامه نمیدهم لطفا راهنمایی کنید. دوس دارم نظرتون را بدونم09146473672
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۳
پاسخ
3
9
سلام من دختری سقزی هستم وقتی در اینترنت صادر کننده فرش در ایران راجستجو کردم آقای عظیم زاده را مشاهده کردم وقتی حرفهای ایشان را خواندم خوشم اومد چون من آدمهایی را که با تلاش خود به اوج رسیده با شند را خیلی دوست دارم وآنها رااز ته دل می ستایم وموفقیت شان را به آنها تبریک می گویم -------هدف من ازورود به این قسمت تنها آشنایی با صادرات فرش دست باف وتماس باشخص صادر کننده موفق برای همکاری با اینجانب برای دایر کردن یک کارگاه برای اشخاص فقیر وکم درآمد بابهترین حقوق ومزایا برای آنها ورفاه بیشتر برایشان وتوسعه بیشتر برای فرش دست باف که نشانه فرهنگ وتمدن ایرانیان باستان است به امید روزی که تمام ایرانیان در تمام حرفه ها موفق وموئید باشند
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۹
پاسخ
0
5
سلام دوست این پیام منو خود اقای عظیم زاده بخونن.من پسر 28 ساله ای هستم از دور افتاده ترین نقاط ایران.تبریک می گم و خوشحالم که اقای عظیم زاده نام ایران سربلند کردن.من یه مشکلی دارم می خوام با اقای عظیم زاده در میان بزارم شاید کمکم کنن.اگه بشه یه ادرسی یا شماره تلفنی تو ایمیلم بزارن که بتونم باهاشون حرف بزنم .می دونم مثل یه رویا می مونه حرف زدن و دیدن اقای عظیم زاده.فقط خواهش می کنم.بهم جواب رد ندید.منتظر پیام شما هستم.با تشکر یاسر
United Kingdom
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۹
پاسخ
3
5
من از مردم چهار محات و بختیاری فرش خریداری میکنم فرش های دستباف
پاسخ ها
نظر شاهین
| - |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
باسلام من دوست دارم فرش دستباف چهارمحال بانقشه های خشتی را ریداری کنم دراصفهان زندگی می کنم لطفا راهنمای و قیمت جهت خرید می خواهم ممنون ازلطفتان
United States
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۳۱
پاسخ
7
7
من فرش دستباف دارم کسی خریداره؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
پاسخ
2
1
سلام.من از شما مشاوره میخوام.منم به تازگی کارگاه سرامیک فرش زذم.ومعتقدم همیشه آدمایی موفقند که خدا را درهمه حال درنظر میگیرند وقدم درست برمیدارند
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۵
پاسخ
0
8
خدا قوت اقای عظیم زاده
فقط خدا ، خدا ، خدا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۶
پاسخ
0
2
سلام اقای عظیم زاده شما ک دستی ب کار خیر دارین یه ادرس ایمیل عمومی داشته باشین ک ما جوونا هم بتونیم از راهنمائیهاتون استفاده کنیم ....خاهش میکنیم ازتون....چیزی ک از شما کم نمیاد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
پاسخ
0
0
دروغ میگی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۸
پاسخ
0
2
احساس میکنم هر چی که بنویسم پیش پا افتادست. فقط میگم : مرسی خدا قوت
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
پاسخ
0
1
با سلام به همه ایرونی های مسلمون من یه خبر نگار افتخاری هستم لطفا راهنمایی کنید اقای عظیم زاده کجا سکونت دارند ؟ قصد دارم یه مصاحبه مفصل ازشون چاپ کنم
-
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۲
پاسخ
0
0
با سلام
ايا شما آموزش فرش دستباف داريد
متشكر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۷
پاسخ
0
1
سلام امکانش هست شماره تلفن یا ایمیل یا یک راه ارتباطی با آقای عظیم زاده به من بدهید . برای همکاری در تجارت
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۷
پاسخ
0
1
آیا اجازه دارم که با برادر موفق و خوبم آقای عظیم زاده صحبت کنم برای پیشرفت در زندگی و پولدارشدنم با تشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۱
پاسخ
1
0
سلام سه جفت فرش دستباف 3متری 30رج با نقشه و بافت بسیار زیبا دارم.می خواهم بفروشم لطفا راهنمایی فرمایید.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۵
پاسخ
0
1
سلام من 25 سالمه و فعلا بيكارم و نميدونم در چه زمينه اي تو اين وضع كنوني بايد ريسك كردوفعاليت داشت. اگر اقاي عظيم زاده كمك كنند و مشاوره بدن ممنون ميشم . يا يه راه ارتباطي معرفي كنيد كه با اقاي عظيم زاده مشاوره كنم
United States
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۷
پاسخ
0
5
دست مریزاد اقای عطیم زاده مادر سه فرزند یتیم هستم که دوازده سال هست که همسرم مرحوم شده ماهیانه 300 هزار تومان کرایه خانه میدهم برای رهن منزل مجبور به فروش کلیه شدم شما که دست بخیرتون شامل حال یتیم ها میشه جهیزیه چند میلیونی نمیخواییم محبت کنید مقرری در نظر بگیریید که لااقل مجبور نباشم گمراه بشم ماه شهادت مولای مظلومان جهانه بحق خون گلوی حسین دستگیری کنید تلفن تماس09309110335
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۰
پاسخ
0
1
سلام اقاي عظيم زاده.من پسري هستم 19 ساله.6 ساله پدرم فوت كرده.با مادرم زندگي ميكنم.خودمم ديپلم معماريم.يخاط مشكلات مالي نتونستم ادامه بدم.ازتون خواهش ميكنم ك مارو كمك كنيد.من با مادرم زندگي ميكنم.مادرم شناسنامه نداره واسه گرفتن شناسنامش 2 ميليون ميخوان تا ازمايش DNAبگيرن.توروخدا كمكمون كنين ك خدا جواب خوبياتونو ميده.ممنون.اينم شماره من 09361434575.محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
پاسخ
0
1
سلام اقای احد عظیم زاده .حدود 2ساله که باشما اشنا شدم من 18 سالمه و علاقه ی شدیدی ب تجارت دارم چند دفعه از کارای کوچیک شروع کردم اما موفق نشدم واسه همین تصمیم گرفتم شما رو از نزدیک ببینمو ازتون تجربه و مشاوره بگیرم کسی از شما متدین تر و سالم تر بیدا نکردم و هر طوری ک شده شما رو بیدا میکنم و ب هدفم میرسم چون ایمان دارم تنها کسی که میتونه کمکم کنه شمایید.ب امید دیدار اقا احد.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
پاسخ
0
1
سلام جناب آقای عظیم زاده.ماقالی دست باف میبافیم اگرامکانش هست میخواستم ازجنابعالی چندتاسوال بپرسم.
پاسخ ها
نظر مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۰
من تو کار فرشم اگه کمکی از دستم برمیاد تماس بگیر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
پاسخ
2
8
سلام بچه ها تاحالا کسی تونسته با آقای عظیم زاده تماسی داشته باشه؟ یا ایمیلی چیزی از ایشون ب دست آورده باشه؟
پاسخ ها
نظر a.k
| United States |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۶
در بابطه با فروش فرش و گلیم های قدیمی اگر میخواهید با ایشان ملاقات داشه باشید ایمیل بزنید تا این عمل انجام گردد
ایمیل:amirkiani_1997@yahoo.com

لطف کنید در غیر این صورت و برای کارهای دیگر به هیچ وجه ایمیل نزنید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۶
پاسخ
0
4
سلام جناب عظيم زاده.هجده سال دارم.تا حدي موضوعات تجاري را آموزش ديده و خوانده ام.تا كنون چند جا مشغول كار در شركت هاي بازرگاني بوده ام.علاقه مند و تمام قد آماده براي كار.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
پاسخ
0
1
دعوت به همكاري جهت افتتاح شعبه در يكي از قديمي ترين بناهاي تاريخي و تنها كاروانسراي بنا شده در مركز شهر . كاروانسراي شاه عباسي با قدمتي بالغ بر 500 سال پس از احيا و مرمت توسط بخش خصوصي آماده همكاري با يكي از برترين برندهاي فرش هاي دنيا مي باشد . امور اداري عليزاده 09121611187
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
پاسخ
0
2
سلام آقای عظیم زاده پدر بنده هم فرشباف ماهریه درست 44 سال داره فرشبافی میکنه الانم دستش یه فرش خیلی جالبی داره اگه میشه از فرش ماهم دیدن کنین شاید مورد پسندتون شد میدونم شاید با خودتون بگین مگه من بیکارم فرشهارو نگاکنم.خاهشا منو ناامید نکنین حداقل یه جوابی بدین.
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶
پاسخ
4
4
سلام اقای عظیم زاده روز بخیر من دیروزم بهتون نظر گذاشتم خاهشا اگه مایلید از فرشمون دیدن کنید جواب بدین برا خرج عروسی من لازمش داره ولی متاسفانه وقتی مردم این حرفئ میشنون میگن دست سوختس زیر قیمت میخان اینم شماره بابامه 09143192248 فرش قالیچه نقشه گلستان
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
پاسخ
0
1
باسلام وخسته نباشيدخدمت اقاي عظيم زاده
ميخواستم بدانم اگه موقعيتي مناسب باشه اقاي عظيم زاده كارخداپسندانه وخيرخواهانه وباقيات وصالحات براي منطقه خسروشاه .اسكو.ايلخچي وكلا واسه اذربايجان بنام زنده يادپدرش انجام ميده؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
پاسخ
0
3
سلام و عرض ادب
جناب عظیم زاده تمام پیامهایی که براتون فرستادن رو با حوصله مطالعه کردم
نمیدونم چرا ما آدمها بدون اینکه تلاش کنیم توقع داریم به شرایط عالی برسیم
خدا گفته از تو حرکت از من برکت...
من هم یکی از کارآفرینان کشورم هستم که فقط به لطف خدا و باپشتکار به این موقعیت رسیدم بدون اینکه حتی یک نفر از من حمایت مالی کنه
آقای عظیم زاده بنده چندسال قبل از برج سلمان شهر دیدن کردم و برای اولین بار زندگی نامه شما رو همونجا مطالعه کردم
من به عنوان یک ایرانی به شما افتخار میکنم
پاسخ شما به پیام بنده یکی از افتخارات من خواهد بود
pr.gholami@yahoo.com
مدیرعامل شرکت تمدن پارس
و رئیس کانون فرهنگی آفاق اندیشه
مشهد مقدس
ایام به کام
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۸
پاسخ
0
3
سلام احد اقا هر کس پشت سر شما حرف میزنه غلظ میکنه ما دو دوست هستیم در بازار فرش تبریز معامله میکنیم و مشغول بافتن هستیم. خلاصه عرضه و غیرت دارین که از اونجا به اینجا رسیدین راه رفتن مهم نیست به هدف رسیدن مهم است دوست داریم در صورت امکان ما را راهنمایی کنید. دوستدار شما منافی اذر 21ساله 09141438567و سعید حبیبی 22ساله09148600130
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
پاسخ
0
1
با سلام. من یه فرش یا بهتر بگم یه گلابتون زر بافت که ارث پدریم هست برا فروش دارم. چون ارث پدری هست هیچ مشکلی برا فروشش نیست و حتی میشه در حضور سپاه یا میراث فرهنگی هم فروخت. اگه کسی طالبش باشه یا توضیح بخواد با من تماس بگیره 09147365582
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
پاسخ
0
0
سلام آقای احد عظیم زاده. من یه فرش یا بهتر بگم یه گلابتون زر بافت که ارثیه پدریم هست و تقریبا از زمان صفویه مونده رو برا فروش دارم. و چون ارثیه پدریم هست هیچ مشکلی برا فروشش از لحاظ قانونی نداریم. و فقط از فروشش در اروپا میترسیم که سرمون کلاه بره. واسه همین به پول کمش در ایران قانع هستیم. میخواستم ببینم شما این نوع دست بافت هم خریدار هستین؟ اگه توضیح دیگه ای هم خواستین باهام تماس بگیرین 09147365582
United Kingdom
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۱
پاسخ
0
2
لطفا جایی را معرفی کنید که ابتدا اموزش بافت تابلو فرش را میدهند و سپس مشغول بکار میشویم . اموزش بهمراه تضمین ارایه و ادامه کار.... سپاسگزار سرپرست خانواده دو نفره
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
پاسخ
0
0
سلام آقای عظیم زاده
من از 5 سالگی فرش بافی رو توی کارگاه پدرم شروع کردم وتا16-17 سالگی که به کل اونو کنار گذاشتیم دیگه رنگ فرش بافی رو ندیدم . اما اگه الان بازار فرش رونق داشته باشه و من بتونم چگونگی طرح ونقشه هایی روکه باب میل تاجران وخریداران حرفه ای باشه روداشته باشم دوباره بعداز چندین سال میتونم دوبار کارگاه فرش بافی پدرم رو زنده کنم وچندین بافنده رو مشغول کنم من از راهنمایی شما ممنون و سپاس گذار میشم(از همدان 09189150975) ایمیلم mahdi.nazari43@yahoo.com
United States
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
پاسخ
0
0
با سلام خدمت آقای عظیم زاده و عرض خسته نباشی وسلام خدمت تمام کارمندان سخت کوشتان......با خبر شدیم شعبه جدید شما هم افتتاح شد......و در بازار تبریز برای دوستان شادی آفرید....امیدوارم همیشه سایه شما مثل یک پدر بر سر فرش ایران باشه...تبریک تبریک تبریک
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
پاسخ
0
0
خدا قوت
از یتیم نوازی شما متشکرم
United States
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
پاسخ
0
0
سلام . خسته نباشید خدمت آقای عظیم زاده من دنبال یه تابلو فرش برای بافتن هستم ولی نقاشا گرون میکشن لطفا راهنماییم کنید چه جوری تهیش کنم
United States
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۴
پاسخ
0
2
سلام آقای عظیم زاده میخواستم باهاتون تماس تلفنی داشته باشم اگر ممکنه راهنماییم کنید
پاسخ ها
نظر نسرین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
سلام جناب آقای عظیم زاده با عرض خسته نباشید و احترام ویژه خدمت شما خیر محترم هموطن، بنده دکترای انگلیسی هستم درصورت امکان جهت ارتباط با حضرتعالی درخواست شماره تلفن یا ایمیل خصوصی شما مزاحم شدم،منتظر جواب می مونم. سپاس 09169853704
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۶
پاسخ
2
1
ای کاش نظراتو بخونه و با همه تماس بگیره به امید اون روز دوستان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
پاسخ
1
1
سلام دختري هستم٢٩ساله ازنظرشغلي موفق بوده وفعلامدير٣آموزشگاه زبان وكامپيوترهستم!من هم دقيقابعدازفوت پدرم ازصفرشروع كردم والان شخص موفقي درشهرستان هستم!به شماهم خداقوت مي گويم خداسلامتي وعمرباعزت عطاكند.پدرم سالهاپيش كارخانه ريسندگي درشهرفيروزآبادفارس احداث كردتاباعث رونق فرشهاي دسباف قشقايي بشه ولي متاسفانه به دلايلي ورشكست شد!اين كارخانه اعظيم حدود٢٠٠نفرمشغول ب كاربودندولي الان سالهاست ك بسته است!حتماشمادوستان ياآشناياني داريدكه بتونن سرمايه گذاري كنند!دراين شهرفرشهاي دست باف بي نظيري بافته ميشودولي متاسفانه بدليل حمايت نشدن كم كم داره روبه ذوال ميره!اگربتونيدحمايت كنيداجرتون پيش خداحتمامحفوظ خواهدماند.سارانجفي٠٩١٧٧١٣٦٤٤٥
United States
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
پاسخ
4
1
سلام آقای عظیم زاده جوانی هستم 25 ساله هنوز ازدواج نکردم اوضاع مالیم خوب نیست اگه میشه کمکم کنید از این زندگی کوفتی خسته شدم.09380695094
پاسخ ها
نظر احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
25سال اول راهه و بهترین فرصتها در انتظارته تلاش کن تا به جایی برسی. اینو همیشه توی ذهنت داشته باش هرگز کسی کمکت نمیکنه وهرگز از بالا برات چیزی نمیفرستن پس بجای کمک خواهی و خرد کردن شخصیتت برو تلاش کن
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
پاسخ
1
2
اقای عظیم زاده من میدانم شماوامثال شما چطوری پولدار شدن خون مردم فقیرو بدبختو مکیدین یک قالی 2در3رامردم بافتن برات بهشون دادی 15ملیون براخارجیافروختین 50ملیون حالااین مردم بدبخت خدارو بیخیال شدن دس بسوی شمادراز کردن اکه این فرش بافی صاحب داش چرا ماکه میبافیم به هیچی نرسیدیم شماشدین ارباب پس مشکل اینجاس ماکورشیدیمازبس قالی بافتیم شماشدین سرورمن ازتاجرای خارجی عاجزانه تقاضادارم به ما قیمت بدن اونای که توشورای مزد کار میکنین کارتون اصلا درس نیس خدابابداداین فرش بافان برس اونای که قالی می بافن میدونن چقد سخته چنتا دهاتی پول ندیدوساده کیر اوردین به اونجارسیدین ازخداخجالت بکشین
نظر علی قربانی بستان اباد
| درباره احد عظیم زاده : موفق ترین تاجر فرش در دنیا هستم
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۰
پاسخ
0
0
بنام خدای بزرگ اقای احد عظیم زاده من پسر 20 ساله هستم پدر من فرش فروش است من میخواهم مثل شما تاجر فرش باشم ومثل شما دیگران کمک کنم من خودام کارگری کردام پول کمی جمع کردام ومی خواهم جنابعالی به من کمک کند اگر جنابعالی به من اعتماد کند انشاله جواب اعتماد جنابعالی را خواهم داد انشاله به امید خدا شماره تماس 09379824971
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۰
پاسخ
0
0
سلام

اگه امکان داره لطفا ایمیل شخصی و یا شماره تماسی از اقای عظیم زاده به من بدهید که من بتوانم مستقیما با خودشان در ارتباط باشم . متشکرم!
United States
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۰
پاسخ
0
0
با سلام. من بافنده فرش دست باف هستم. حالا که با تجارت فرشی که جون من و همکاران من در مياد،موفق شدی یا کار در کارگاه قالیبافی خارج از کشور برآمده لطف کن جور کن.تو ایران که در آمد بافنده..... خودتون بهتر میدانید. 09333913343 با تشکر فراوان
United States
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۷
پاسخ
0
0
سلام عرض ادب خدمت آقای عظیم زاده اینجانب ازشما تقاضا میکنم که بامن تماس حاصل فرمایید
موضوع:من چند عدد فرش دست بافت دارم که برای فروش گذاشتم.
تلفن تماس من:09378762867
تهران
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۱
پاسخ
0
0
سلام آقای عظیم زاده.خداقوت.خسته نباشید.من به داشتن هم وطن خوبی مث شما افتخار میکنم.من در شهر بیجار زندگی میکنم و همانطور که خودتون می دونید شهر فرش دستباف است و فرش دستباف بیجار در ایران و جهان مشهور است.یک فرش 2/5 متری داشتم که دوس ندارم نشون کسی بدم اگرامکان دارد شما ملاحظه کنید ودر صورت تمایل خریداری کنید.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۳
پاسخ
0
1
سلام آقای عظیم زاده من ماههاست که دنبال آدرس ایمیل و شماره تلفنی از شما هستم که در موردی بهم کمک کنید
اگه یه شماره تماس بهم بدین ممنون میشم
مرسی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
پاسخ
0
4
سلام آقای عظیم زاده ،من دختری کورد هستم پدر و مادرم فوت کردند حدود شش ساله استخوان های ریز داخل گوشم سفت میشه کم کم شنوایی ام از بین میره،بخاطر ده میلیون پول عمل جراحی.مدارک دکتر متخصص هم دارم لطفا کمکم کنین جزاک الله خیراً.به الله گوشهایم داره از دست میره
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۹
پاسخ
0
4
با سلام جناب عظیم زاده.مصاحبه شما را در تلویزیون دیدم برآن شدم دست کمک بسوی شما بگشایم کارمندی باز نشسته ام در قبال یک شیاد تمام هستیم را دادم فرزندانم مواجه با گرفتاریندراهنمایی و کمک و همفکری شما رامیخواهم اگر اجازه حضور دهید روشن تان می سازم که خدای عزوجل پشت و پناه شما باشد. سپاسگزارم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۴
پاسخ
1
2
با سلام
من که بهش پیام دادم که کمکم کنه چون منم مثل خودس هستم البته گذشته رو میگم ولی جوابی نداد
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
پاسخ
0
0
سلام و خسته نباشید به آقای عظیم زاده.من فارغ التحصیل کارشناسی فرش گرایش طراحی از دانشگاه هنر اصفهان هستم.می‌خواستم کسب درآمد کنم که هم برای خودم و هم برای دیگران مفید باشد.نظرتان در مورد ایجاد یک کارگاه قالی بافی چیست و اینکه یک پیشنهاد و مراحل انجام ایجاد شغلی در این زمینه را بهم ارائه کنید.ناامیدم نکنید و به ایمیم نظرتان را بفرستید. با تشکرفراوان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۵
پاسخ
0
1
باسلام ، حتمااين آقاسختيهاي زيادي براي امروزش كشيده ويقيناهم دست نوازشش برسريتيماي اين مملكت بوده ومن هم باهمين ذهنيت به دفتركارشون رفتم وبخاطر مشكلاتي كه اين چندساله گريبانموگرفته پاروغرورم گذاشتم ودست بسوي كسي درازكردم كه فكركردم شايد خداايشون رووسيله كرده تاخانواده اي روكه بخاطرورشكستي باسه تابچه تامرزمتلاشي شدن پيش رفته نجات بده ولي اصلا" فكرنميكردم وضعيت امثال من براي اين آقاتواين ممكلت خيلي عاديه وازدر روندن مثل مني كه فكركردن اين راه بعنوان آخرين اميدنجاته ، براشون اصلا اهميتي نداره واينكه خدايازمانيكه من مشكلاتموميگفتم ايشون توفكرشون چي بود....... ، واقعابراي خودم وامثال خودم كه خيلي ساده مي بينيم متاسفم ،.... خدايا بازخودم موندم وخودت ومشكلت پايان ناپذيرم ، بازشكركه خودت روزي رسوني ......
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
پاسخ
0
2
سلام. من دوستي دارم كه خيلي تنهاست و هزينه ي خوانواده پنج نفره خودش رو به دوش ميكشه فقط با حقوق اداره كار! يك دختر كه هزينه خانواده و خواهر دانشجو و برادر كوچكش و مار و پدرش رو ميده اما نزاشته هيچ كس تو فاميل و در و همسايه متوجه بشن الان هم ازدواج كرده اما حتي نتونسته عقد محضري كنه و فقط با پدر و مادرش رفتن قم و اونجا عقد كردن اينقدر دستش خالي بوده كه محضر هم نتونستن برن ! خواهش ميكنم كمكش كنيد.من تنها دوست صميميش هستم شايد اين كمترين چيزي از سختي هاي او هست كه من ميدونم . خونه شون اصفهان .خيابان زينبيه كوچه شماره 18 پلاك 18 هست.اهل كاشان هستن و پدرش و مادرش تابستان ها به كاشان خونه ي پدربزرگشون ميرن و او تنها اصفهان ميمونه يه دختر 22 ساله داره اينطور كار ميكنه و خيلي از جوونا ...شنيدم شما به خيلي ها جهيزيه 50 ميليون ميدين اما باور كنين دوست من به جهيزيه 20 ميليون هم راضي هست يا كمتر حتي. دوستم توي شرايط سختي هست خواستم كمكش كنين اون اگه سرمايه كمي داشته باشه ميتونه خودش شروع به كار كنه و خانواده اش هم كمك بيشتر بشه
هر كسي بتونه مكش كنه جاي دوري نميره از خيرين ميخوام هر كدوم حتي اگه يك ميليون هم كمكش كنين باهم خيلي ميشه .من در توانم نيست كمكش كنم اين دختر خيلي آبرو داره من تنها كاري كه تونستم براش بكنم اينكه دوست خوبي براش باشم خواهش ميكنم كمكش كنين.البته اول خدا وبعد شما كه واسطه هستيد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
پاسخ
0
0
سلام یک فرش دارم به ابعاد 1350*1350 سانتی متر بافت ناین مشتری داری یا علی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
پاسخ
0
0
با سلام میخواستم با آقای عظیم زاده مشورتی داشته باشم، با تشکر
منتظر پاسخ از طریق ایمیلم
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۷
پاسخ
0
1
با سلام خدمت شما هنر جویان فرش
26 سالمه دانشجوی مهندسی معماری هستم از طرفی از کودکی یعنی 6 سالگی با کتک پدرم مجبور به بافت فرش شده ام مادر مهربانی دارم و هر چه دارم از او دارم اقای عظیم زاده خطاب به شما بزرگ مرد عرصه ای فرش الان 7 ساله یه کارگاه فرش و تابلو فرش راه اندازی کردم که از برکت ورود جناب آقای روحانی کارگاه فرش بنده ورشکست شد تولید بود اما خریدار نبود اما ایمانم همیشه اول به خدا بعد به خودم بود اما ایستادگی به خرج دادم و چاره ای جز تعطیل کارگاه فرش و فعالیت آخریم تولید تابلو فرشهای ریز بافت هست اما در زمینه فروش دچار مشکل شدم در حال حاظر میخواهم فرشی ریز بافت با مدلی منحصربه فرد به جامعه میراث فرشمان اضافه کنم که باشد هنری ماندگار از ما رنج دیدگان شاید التیامی باشد بر روزهای تلخمان از شما یاری و راهنمای میخواهم خواهش میکنم به من جواب بدین با تشکر فراوان از همه شما عزیزان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
0
3
سلام.بنده 50تا بافنده با تجربه فرش دستباف میشنام اگه مایل به همکاری بودین تماس بگیرید.استان فارس شهرستان نی ریز.
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
0
1
ما بدبختیم حتی اگر آدم حسابی‌ پیدا بشه کمک کنه ما همونم نمی‌بینیم ! سیاوشم بر عکس اسمم که به پاکی‌ از اون یاد می‌کنن روزگار خودمو کثیف کرد لیسانس برق دارم ! ۳۰ ماه خدمت رفتم ! ۲متر قد ! همه چی‌ دارم به جز پول و پارتی ! اهل هیچ برنامه‌ای نیستم ! ۱جا رفتم کار کنم شدم حسابدار شانس ما دزد میخواستن ! بلد نبودیم همکاری کنیم با دزد جماعت نمیگیم نخواستیم میگیم بلد نبودیم اینجور بهتره ! بیرون شدیم اینقد زیر آب ما رو زدن ! الانم سر تاکسی مردم کار می‌کنیم ، کسی‌ هم پول نداره مهم نیست اما صاحب کارم بابت این مساله ناراحته ! هرچی‌ درمیاد نصف نصف ! خدا رو شکر پول هیچی‌ نمی‌شه ! آقا همیشه ماندگار باشی‌ ما که عمری بدویم حتی شماره موبایل مستقیم شما رو هم نمیدن ما به جاش میگیم اگه زمانی‌ این پیام رو خوندی ما جوانیمون سوخت دست ۲تا عاشق رو بگیر جدا نشان یا معتاد بشن یا خود خوشی کنن !

خدا همراهت - سیاوش۳۰ساله -از تهران ..
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
0
1
سلام.بنده 50تا بافنده با تجربه فرش دستباف میشنام اگه مایل به همکاری بودین تماس بگیرید.استان فارس شهرستان نی ریز. 09177302823
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
به من معرفی کن کمک کنم
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
0
1
سلام جناب آقاي عظيم زاده از بودن فردي چون شما باعث افتخار ماست
United States
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۳
پاسخ
0
0
سلام
من یه فیلم نامه در مورد فرش دارم که مورد تایید موسسه فیلم فارابی است .میخواستم کمک کنید یک کاریش بکنیم که به صورت فیلم ساخته بشه
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
پاسخ
0
0
سلام. قبلا هم پیام دادم. شنیدم آقای عظیم زاده پدر 1070کودک بی پدر است. آیا میتونه برا یک دختر 10ساله هم پدری کنه و بزرگترین مشکل زندگیش رو حل کنه و دل یک طفل دیگه رو هم شاد کنه و دعای خیر این بجه هم بدرقه راهش باشه. به خدا قسم به خاطر این مشکل بجه هنوز در هیچ مدرسه ای ثبت نام نشده و هر شب با چشمهای گریون میخوابه وبزرگترین آرزوش این شده که آیا اونم میتوونه مثل همه ی دوستاش روز اول مهر به مدرسه بره؟ من منتظر جواب آقای عظیم زاده هستم. حتی اگه جواب ایشون منفی باشه من منتظر جواب هستم. متشکرم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
پاسخ
0
0
سلام جناب عظیم زاده توروخدا برام کار ردیف کن بخدا احتیاج دارم ممنون
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۹
پاسخ
0
0
با سلام من چند تا گلیم قدیمی دارم برای فروش لطفا اگه کسی مایل بود ایمیل بده براش عکس ارسال کنم.
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
پاسخ
0
0
در حال ایجاد کارگاه تولید تابلو فرش هستم با70بافنده و نیاز به بازاری مطمئن برای فروش دارم و اگر خوب پیش بره تا سال آینده به دو یا سه برابر بافنده افزایش پیدا می کنند
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
سلام ببخشید من یه کاری انجام میدم دوست دارم مثل شما پخش کنم خارج از کشور جواب این رو بدید لطفا من رضا از ری ۱۸
United States
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۵
پاسخ
0
2
به نام خدا سلام این آقای عظیم زاده درست یکی از بزگترین تاجر فرش ایران از اولش که تاجر نبوده برای کار خودش تلاش کرده شده عظیم زاده اگه تلاش نمی کرد هیچ موقع پیشرفت نمی کرد شما اینقدر بهش گیر ندید خودتون تلاش کنید مطما باشید بالتر از عظیم زاده خواهید شد
United States
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
پاسخ
0
0
سلام اقای عظیم زاده گاهی به روستای اسفنجان هم سربزنید؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
پاسخ
0
0
فقط خسته نباشید. و از این که توی دنیا وجود دارید ممنونم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۲
پاسخ
0
2
هیچکی هم جواب نمیده ملت بیکارن از سال 91پیغام گذاشتن
United Kingdom
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
پاسخ
0
4
سلام ...واقعا اینکه تونستید با یتیمی به اینجا برسید فقط و فقط باید ستایشت کرد...
اگر امکانش هست تمنا دارم که یه شماره یا ایمیلی از این بزرگوار بهم بدید...
واقعا به کمکتون احتیاج دارم..
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
پاسخ
0
0
با سلام وادای تحیت و ثنا خدمت شما،من یک جوان 28 ساله و متاهل هستم که در سال 86 متاسفانه در رشته دبیری زبان انگلیسی فارغ التحصیل شده ام که بدلیل فقدان پول و پارتی نتوانستم در جایی استخدام شوم،ناگزیر مغازه ای در شهر کوچکمان اجاره و با قرض و قول سرمایه ای جور کردم و به فروشندگی پوشاک مشغول شدم و در ابتدا خیلی خوب بود و بدهیهایم را پرداختم و هر اربعین غذای نذری خیرات میکردم،اما ناگهان بازار بهم ریخت و نتوانستم چکهایم را پاس کنم و به همان دلیل نداشتن پول و پارتی هیچ بانکی به من تسهیلات نداد و اجبارا پول نزول گرفتم و حالا پس از گذشت چند سال چند برابر پول را باز گرداندم اما بدهی همان بدهی است و روز به روز اضافه میشود و از 20 میلیون تومان به 60 میلیون تومان تبدیل شده و چندین بار هم اقدام به فروش کلیه ام نمودم اما پولی که مرا از شر نزول راحت کند ندادند،لذا از شما میخواهم که ماجرای مرا به چند خیر بگویید شاید فرجی بشود.درضمن برای اثبات حرفهایم شماره ام را میدهم و هرگونه وثیقه،چک،سفته که لازم باشد برای پس دادن بدهیم ب ایشان میدهم،و این را بگویم قصد گدایی ندارم.فقط قرض میخواهم.
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
0
0
درود بر جناب عظیم زاده.برخود میبالم که چنین هم وطنی دارم.افتخار اشنایی با شما را نداشته ام تنها زندگی نامه تان را مطالعه کردم اما تلاش میکنم تا روزی چون عظیم زاده برای مردم کشورم مفید و باعث افتخار باشم.پاینده باشید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
پاسخ
0
0
درود برهمت شما
بنده رییس یکی از باشعب بانک ...در استان چهار محال و بختیاری هستم و حتما به سختی کار ما در پایان سال واقفید .با مطالعه خاطرات شما خاستم من هم همچون شما پا را فراتر از مرزهایم بگزارم و ریسک کنم و از حضرت عالی دعوت کنم افتخار دهید و به عنوان تبرک بخشی از حساب بانکیتان را به این شعبه انتقال دهید.
پاسخ ها
نظر ehsan
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
واقعا متاسفم برای این مملکت واین مردم بدبخت . هرکس پارتی ندارد نه استخدام میشه نه... دوستان ببینید یه رییس بانک چقد بی سواده که بجای خواستم نوشته خاستم شک نکنید این رییس بانک یا سهمیه داشته یا پارتی واصلا قابل قبول نیست که بگه اشکال چاپیه کاملا مشخصه فرق خاستم وخواستم را نمیدونه. دوستان شما در ایران زندگی میکنید لطفا بجای دست درازکردن وکمک خواهی اول تلاش کنید ولی اگر نمیتونید تلاش کنید دنبال پارتی بگردید شک نکنید با سیکل یادیپلم میتونید رییس بانک بشید و چندین لیسانس و فوق لیسانس زیر دستتون باشه ولذت ببرید.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
پاسخ
0
0
با سلام وتبریک سال نو
من فقط ی حرفی دارم آقای عظیم زاده شما که یتیم ها رو خوب درک میکنین د احترام خاصی بهشون دارین ازتون خواهش میکنم دست نامزدمنم بگیرین.یتیم وبدون پشتوانه...بخاطربیکاری وبدهی ناراحتی اعصاب رنج میبره..
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشین دنبال کار هستم 4 سال پیش تصادف کردم 15 میلیون دیه دادم از اون موقع هم ربات صلیبی زانو پاره شده متاهل هستم یه بچه هم دارم و کلی بدهی اجاره نشین هستم پول اجارشم ندارم بدم منم از بچگی یتیم بزرگ شدم ساکن اطراف تبریز هستم ممنون دستتون درد نکنه دوس دارم یه کار خوب پیدا بشه تو شهرهای دیگه هم باشه مشکلی نیس.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
پاسخ
0
0
سلام آقای عظیم زاده من یک فرهنگی علاقه مند به تجارت فرش هستم لطفا مرا راهنمایی کنید .باتشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
0
0
سلام من ی فرش دارم سه سال زحمت کشیدیم بافتیم چگونه میتوانم باشما ارتباط برقرارکنم چهره صدشخصیت معروف جهان است
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
0
0
به نام خداوند بخشاینده مهربان
با سلام خدمت همه خوانندگان این پیام.
دوستان عزیز ،چشمتون به دست خدا باشه.اینهمه التماس میکنید سراغ خدا هم رفته اید که التماس کنید؟
ضرب المثلی معروف میگه " بنده خدا خودش در بنده"، برید سراغ خدای آقای عظیم زاده.
شاد و سالم باشید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
0
0
سلام .من از شهر شیراز هستم .میخواهم تولید فرش راه اندازی کنم در زمینه بازار فروش نیاز به راهنمایی دارم.باتشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
0
0
راسیتش دیگه امروزه ادم نمی دونه کی راست کی دورغ میگه م ح
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
پاسخ
0
2
سلام تورو خدا آدرسی شماره ای ازآقای عظیم زاده بهم بدید خیلی گیرم دارم بادوتا بچه نابودمیشم این چندمین بار پیام میدم توروجان مادرت کمکم کن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
پاسخ
0
0
سلام دوستان
به نظر من تجارت بهترین شغل هست. من خودم با زندگی کارمندی امرار معاش میکنم و دیگه بریدم. خیلی علاقمندم که سرمایه ای داشته باشم و یا بتونم با تاجرین دست به تجارت سودمند بزنم. واقعا علم بهتر است یا ثروت؟ ثروت توام با علم. من خودم فوق لیسانسم اما با تمام وجودم به این واقعیت رسیدم که اول باید ثروتی باشه که به علمش هم برسی.
سپاس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
پاسخ
0
0
سلام.خوشبحالتون انقد پول دارین.کاش منم پول میداشتم مثل شما نه ولی اندازه ی که بتونم زندگیمو شروع کنم.خدا بهتون بیشتر ازینارو بده و موفق باشین
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
پاسخ
0
0
سلام اقای عظیم زاده.من 25سالمه خانم هستم.به هنرخیلی علاقه دارم مدتی دارم تابلو فرش میبافم.دوس دارم تواین کار پیشرفت کنم.لطفا کمکم کنید.توی ایران خیلی ارزون میفروشن دستباف رو.ادم ناامید میشه.لطفا راهنمایی کنید.
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
پاسخ
0
0
سلام من بایدبااقای عظیم زاده حرف بزنم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
پاسخ
0
0
سلام
من خودم تابلو فرش میبافم چند نفر هم برام میبافن میخام ببینم کسی هست که این تابلو ها رو به قیمت خوب از من بخره کجا و به چه صورت میتونم خوب بفروشم.۰۹۰۱۶۷۳۴۲۳۱
بنده فقط23 سال دارم همه امید و آیندم به فروش همین تابلو هاست
United States
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
پاسخ
0
0
سلام خدمت جناب آقای عظیم زاده. من یه تابلو فرش دارم که خیلی قدیمیه و برای پسر شاه بوده که به یکی از بستگان ما هدیه داده بوده و محمدرضا گفته بوده که مادر بزرگش به اون هدیه داده حالا نمیدونم مادر شاه بوده یا مادر فرح. اگه خواستید تماس بگیرید.09193451007 خان محمدی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
پاسخ
0
0
سلام متن رو با نظرات خوندم اطلاعاتی که میخواستم در مورد فرش دستباف رو بدونم بدست آوردم ازتون ممنونم تلاش میکنم فراتر از شما هم برم و ازتون جلو بزنم 24 سال هم دارم کارشناس برق
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
پاسخ
0
0
سلام آقای عظیم زاده عزیز، من دوتا پسر دارم جفت شون بیکارن، نه اینکه تلاش نکردن نه اما هیچ کجا کاری که بشه بدون سرمایه انجام داد نیست، زندگی شخصی یکی از پسرهام بخاطر بیکاریش داره بهم میخوره، بچه ها به هر دری میزنن ناامید برميگردن، شما طرفدار یتیم ها هستی اما این بچه ها زنده یتیم هستند، و شدیدا نیاز به کمک دارند من با توکل به خدا به امید کمک بزرگانی مثل شما دل بستم،،کمکشون کنید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
پاسخ
0
0
سلام اقای عظیم زاده من یک پیمانکارنقاشی ساختمان هستم که در غرب تهران مشغول به کار نقاشی هستم میخاستم ببینم نیاز به نقاش ندارین ..برام یه افتخار بزرگه که باشما کار کنم واز نظرات ایشان سودی بهرمند شوم باتشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
پاسخ
0
0
سلام اقای عظیم زاده من یک پیمانکارنقاشی ساختمان هستم که در غرب تهران مشغول به کار نقاشی هستم میخاستم ببینم نیاز به نقاش ندارین ..برام یه افتخار بزرگه که باشما کار کنم واز نظرات ایشان سودی بهرمند شوم باتشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
پاسخ
0
0
سلام اقاي عظيم زاده خواهش ميكنم يه شماره اي كه بتونم مشكلمو با شما در ميون بزارم به كمكتون احتياج دارم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
پاسخ
1
0
سلام آقای عظیمزاده خسته نباشید ضمن تشکر و قدردانی از شما به خاطر توسعه صنعت فرش ایران در خارح از ایران .من لیسانس حسابداری هستم و دارای هفده سال سابقه کار در رشته حسابداری و متولد 1345 من به علت ادامه تحصیل کارم را از دست دادم و به هر دری میزنم کار پیدا نمیکنم دوستم به من گفت با آقای عظیم زاده در میان بگذار شاید بتونن کاری برات انجام بدن یا خودشون و یا همکارانشون راهنمایت میکنند .از شما تشکر میکنم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
پاسخ
0
0
میخواستم به سوئد صادرات کنم در کنار کمک های شما
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
پاسخ
0
0
سلام من یونس زارع 21 سالمه بچ تبریز از بچگی قالی میبافم اونم قالی 60 رج ولی خدایی نمیتونم ب قیمت خوب بفروشم الان ی قالی تو خونه ی قالی نصفه دارم ولی چون نمیتونم ب قیمت خوب بفروشم خیلی سست شدم اگ کمکم کنین خ ممنون میشم و میخوام بعد این قالی فرش تو اندازه بزرگ ببافم ب کمکتون خیلی احتیاج دارم خ ممنون خدا اجرتون بده 09300275511
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
پاسخ
0
0
خودتون خسته نکنید فرش دستباف کار هر ادمی نیست
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
پاسخ
0
0
سلام من نمد دستبافت تولید می کنم شما مس تونید تو کارصادرات کمکم کنید که با هم همکاری کنیم لطف کنید نظرتونو به ایمیلم بفرستید ممنون می شم یا با شماره 09372965668 با من تماس بگیرید وبلاگم dastbaftsonnaty.blogfa.com هستش ممنون می شم سر بزنید راهنماییم کنید با تشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۲
پاسخ
0
0
سلام آقای عظیم زاده من یه خانم 28 ساله از همکاران بسیار کوچک شما هستم یه کارگاه تابلو فرش بافی غیرمتمرکز دارم میخوام برای ادامه زندگی به کشور هلند سفر کنم و کارمو اونجا ادامه بدم به امید خدا اونجا هم کارافرین باشم ممنون میشم بهم کمک کنید فکر میکنم به درد شما بخورم.ساکن شیراز هستم ولی با تبریز همکاری دارم. امیدوارم گوشه چشمی به من بکنید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
سلام امکان پیدا کردن آقای عظیم زاده هست؟ایشون در کجا مستقر هستند؟خوشحال میشم به سوالاتم پاسخ دهید ممنون.
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
پاسخ
0
0
سلام خداقوت جلالی هستم 5ساله ورشکست شدم به هر دری زدم موفق نشدم به نتورک خیلی علاقه دارم یکسال روی روش فروشش کار کردم روش جدیدی کشف کردم اما پول ندارم اجراییش کنم کسی هم اعتبارم نمیکن از شما تقاضای کمک دارم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
پاسخ
0
0
باسلام
بنده در طرحی مبتکرانه درزمینه تولید نوعی فرش دلارم ک فرصت خوبی برای یک سرمایه گذار است ک با اینجانب همکاری کند
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
پاسخ
0
1
چرا نظری روکه نوشته بودم رو ثبت نمی کنین شاید کسی دنبال یه همچین فرشی باشه لطفا نظرم رو انتشار کنین ممنون
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
پاسخ
0
0
من یه فرش 5در5 دستباف دارم که واسش دنبال یه مشتری هستم این فرشی که من دارم فقط یه فرش نیست بلکه یه جواهره هر کی هم مشتری باشه با کمال میل بهش نشون میدم فقط واسه دیدن این فرش باید یه شماره واسم بدین که بتونم عکساشو از تلگرم واستون یفرستم.این فرش اثر استاد فرشچیان میباشد که تا به حال نمونه دوم این فرش در چهان دیده نشده است .با اطمیینان کامل میتوانم بگویم که هر کس این فرش محشر را ببیند می پسندد و100در100می گویم که هر کس این فرش زیبا را ببیند ومشتری شود شانس بزرگی در خانه اش را زده وخود خبر ندارد وهرکس کس نبیند چیز بزرگی را از دست داده است حتی خود شما اقای عظیم زاده پس هر کس که مشتریه میتونه تو بخش نظرات یا پاسخ واسه دیدن این شانس بزرگ اسم وشماره بنویسه.منتظرم. اقای عظیم زاده من به یه مشتری نیاز دارم پس خواهش میکنم که این پیام را انتشار کنید.یه بار نوشتم انتشار نکردین اما خواهش میکنم این بار انتشار کنید تا منم بتونم یه مشتری پیدا کنم.با تشکر شهریار.
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
پاسخ
0
0
سلام.بنده 50تا بافنده با تجربه فرش دستباف میشنام اگه مایل به همکاری بودین تماس بگیرید.استان فارس شهرستان نی ریز. 09177302823
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
پاسخ
0
0
سلام اقای عظیم زاده من محمدیازده ساله هستم پدرم 9سال است به رحمت خدارفته مامشکل خونه داریم میتونی یه وام بدون سودبه مابدی بتونیم یه خونه داشته باشیم متشکریم...
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
پاسخ
0
0
من محمد تو رو خدا جواب من رو بده من یک سال داشتم پدرم به رحمت خدا رفت الان مسکنی نداریم که در آن زندگی کنیم پول هم نداریم کرایه خانه بدهیم تو را خدا به ما کمک کن تا بتوانیم خانه ی بخریم مادر من با خیاطی روز ما را به شب میرساند
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
0
0
سلام، هموطنان عزیزی که دل به کمک امسال اقایونی مثل اعظیم زاده بسته اید فقط دارید خودتون رو کوچیک و خسته میکنید اگر اون اقایون میخواستن به امسال منو شما کمک کنن که دیگه اسمشون عظیم زاده و،،،،،،نمیشد که!! فقط از خدا باید درخواست کمک بکنیم از بنده های مغرور
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
0
0
سلام اقای عظیم زاده من تازه امشب تو تلوزیون شما را شناختم میدونم فقط به خاطر کارهای خیری که کردین خدا صد برابر به شما نگاه کرده ومطمن باشین که خدا هنوز داردشما را امتحان میکند پس سعی کنید همیشه رو سفید باشید منهم دختری دارم 21ساله 10سال پیش پدرش فوت کرد با بدبختی بزرگش کردم نمیتوانم برایش جهاز بگیرم به خاطر همین همه ی خاستگاراش رد میکنه از در ناچاری به شما مسیج دادم امیدوارم که کار ساز باشد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
0
0
سلام خداقوت 24سالم دوساله عقدکردم یکماه بعداز عقدمامانم فوت شد قبل از سالگرد مامان پام شکست که تا الان دوبار جراحی کردم بابام بخاطر مشکلات مالی زندان حسرت یه جهیزیه خوب مونه به دلم بدون هیچ مراسمی قبل از محرم رفتم سرزنگیم ولی هیچ وسیله ای ندارم وهمش سرکوفت میشنوم داداش کوچیکم باما زندگی میکنه ازتون در خواست یه جهیزیه8خوب دارم همین
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
0
0
با سلام و عرض خسته نباشید .اقا احد من تو کار فروش گلیم های دستبافتم مادرم گلیما رو میبافه من میبرم سمت تجرش و حومه تهران دست فروشی میکنم ولی کسی نمیخره .ازتون کمک میخوام تا بتونم گلیمامونو بفروش برسونم 6 دانشو رشته مکانیک خودروام و 19سالمه و تازه نامزد کردم و دوسال تو فرش فروشی شهرمون کار کردم اشنایی با فرش هم دارم .میخوام کمک کنید تا گلیما رو به فروش برسونم چند دفعه هم شعبه توخیابون فرشته هم اومدم ولی روم نشد بیام داخل سوال کنم و موفق به دیدنتون اونجا نشدم من از نزدیک شما رو دیدم تو جاده چالوس تصادف کرده بودید اونجا هم زیاد کمک کردم بهتون با پسر عمم بودم اقای ناظری رو اوردم از خودرو پایین ولی اونجا هم موقعیتش نبود بهتون بگم چون اعصابتون خورد بود اگه میشه کمکم کنید واسه فروششون واقعا به کمک نیاز دارم با تشکر یا علی مدد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
پاسخ
0
0
سلام اقای عظیم زاده من تو شهر خودمون ی مغازه فرش دستباف و تابلو فرش دارم خدارو شکر بد نیست.ولی دوس دارم پیشرفت کنم میخوام باهاتون مستقیم صحبت کنم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۷
پاسخ
0
0
با سلام و عرض ادب
لطفا اگر مقدور است ایمیل آقای عظیم زاده را برایم ایمیل کنید . با تشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
پاسخ
0
0
سلام من یه نوع فرش اهیا کردم اما میخوام با افردا خارج کشور معامله کنم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
پاسخ
0
0
سلام به تمام دوستان.
من در ترکیه شرکتی ثبت کردم و مغازه ای گرفتم برای
فروش فرش و تابلو فرش و گلیم .
اماده همکاری با تمامی دوستان عزیز میباشم.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
پاسخ
0
0
من فرش دستبافت با نخ پشم میبافم ولی مشتری ندارم کسی خریدار هست
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
پاسخ
0
0
سلام آ قای عظیم زاده عزیز
خدا پدرت را بیامرزد،امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشی وخداوند سایتو بالای سر این بچه های یتیم نگه دارد.
افتخار میکنم که یک هموطن ممتاز مثل شما دارم ، خوشحالم که هنوز انسانیت و بزرگمردی وجود دارد.
شما لایق بالاترین سمت دولتی در این زمینه هستید، امیدوارم مسولان استعداد و توانمندی شما را نادیده نگیرند.
در پناه حق باشید.
با تشکر فراوان از زحمات شما دوست عزیز.
(سلحشور)
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
پاسخ
0
0
;کاش به جای طلاکاری دیواره اسانسور کمی از اون پولا دست منَ مربی می رسید برای دانش آموزان ابتداییم جایزه بگیرم تا راحت تر بتون کارای فرهنگیمو بکنم .کاشششششششششش!
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۱
پاسخ
0
0
سلام آقای عظیم زاده دختری27ساله هستم مشکل هزینه تحصیل دارم که توزندگی آینده ام تاثیرداره لطفاکمکم کنید.
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
پاسخ
0
0
سلام من لیلا 32ساله از اندیشه شهریار .بافنده تابلو فرش دستباف .اما نمیتونم فرشامو بفروشم .حدود 15 عدد تابلو فرش رو دستم مونده .بفرمایید چگونه میتوانم بفروشمشون . باتشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
پاسخ
0
0
سلام.من یازده سالمه.نه پدردارم نه مادر.درشهرما کمیته خیلی کم کمک میکند.توروخدا کمکم کنین.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
پاسخ
0
0
با عرض سلام من یه فرش دست باف چله ابریشم 1200 رج ذرع ونیمی دارم که میخواستم اونو بفروشم اگه خریدار هستید در خدمتم
United States
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
پاسخ
0
0
سلام
ما حدود 100 تا تابلو فرش کوچک و بزرگ داریم میخواستم بدونم شما تابلوفرش خریداری میکنید؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
پاسخ
0
0
سلام وقت بخیر.من یه ایمیل مستقیم یایه تلفن ازاقای عظیم زاده میخواستم.برای فروش فرش دستبافی که دارم.اگه لطف کنیدودراین موردکمکم کنید ممنون میشم.سپاسگزارم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۴
پاسخ
0
0
ی تابلوفرش دارم محفل شعرخوانی درابعاد 74'102میخام بفروشم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۷
پاسخ
0
0
باسلام واحترام امید وارم حالا که پول دار شده اید خودتان را گم نکنید چون خیلی می خواهم با شما تماس بگیرم اجازه نمی دهند
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
پاسخ
0
1
سلام آقای عظیم زاده یه چی اومدی گفتی رفتی اگه واقعا سرمایه داری ببین چند تا برات پیام گذاشتن و از گرفتاریهاشون گفتن خوووب مرد حسابی کمک کن دیگه تو مخ ات کار کرده من نکرده حالا دست منم بگیر گرفتارمممم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
پاسخ
0
0
من کاظم رجبعلی ساکن قزوین 24ساله از فردا کار فرش را به امید خدا شروع میکنم و قول میدم اگ عمری باشه تا ده سال دیگ همدیگرو ملاقات میکنیم قول میدم
24/11/94
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
پاسخ
0
0
سلام آقای عطیم زاده یوسفی هستم از شیراز کار پدر و من مواد غذایی هست دزد زده شدهایم و مال مردم بردن هروز طلب کار فشار میراه از یطرف نیرو انتظامی دنبال پدرم از ی طرف ما دنبال دزدا همون طلبکاران هستیم ی کمکی میخواستم
تشکر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
پاسخ
0
0
با سلام و خسته نباشيد من يه صحبت در ارتباط با مشكلي خصوصي خدمت استاد بزرگوار آقاي عظيم زاده دارم اگه امكانش بود يه شماره از ايشان ميخواستم .يك راهنمايي كه مايل نيستم عمومي مطرح بشه متشكرم سحر از اهواز
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
پاسخ
0
0
سلام من دختری هستم که از 7سالگی هم فرش بافدم هم درس خوندم.دوس داشتم یه گارگاه بزنم ولی سرمایشو ندارم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟هر نوع فرشی بافندم و استادم.
mohammadiomid59@yahoo.com
نظر رضا ادهم پیرالوان از اردبیل
| درباره احد عظیم زاده : موفق ترین تاجر فرش در دنیا هستم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
پاسخ
0
0
بنده تولیدکننده فرش دست باف هستم خواهشن در کل کشور در صورت خرید با من تماس بگیره تلفن تماس 09214515549 رضا ادهم پیرالوان از اردبیل
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشی چطور باید بفهمیم نخ اصلا بدل چطوري
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
پاسخ
0
0
سلام.من سهام فرش دستبافت دارم.میشه راهنماییم کنین کجا باید برم پیگیری کنم؟
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: