ارتباط عاملان‌ اخبار کذب زلزله کرمان با «آمدنیوز»
۶۴۰۷۱۱
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۹
۵۱۳۹ 
استاندار کرمان با اشاره به اینکه عاملان ایجاد تنش روانی در فضای مجازی و انتشار اخبار کذب از زلزله دستگیر شدند گفت: این افراد اقرار کردند که برای "آمد نیوز" فعالیت و گزارش می‌فرستادند.
خبرگزاری تسنیم: علیرضا رزم‌حسینی امشب در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمان که با حضور اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در محل استانداری کرمان برگزار شد، اظهار داشت: از 70 روستای منطقه زلزله‌زده در ساعات اولیه بازدید میدانی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه با توجه به شدت زلزله روز جمعه، هیچ تلفات جانی نداشته‌ایم گفت: مانند همین زلزله در سال 83 و با همین ریشتر بوقوع پیوست و 654 کشته داشت اما زلزله روز جمعه کرمان هیچ جان باخته‌ای نداشته است.

استاندار کرمان با بیان اینکه بازسازی خانه‌های مسکونی مصوبه دولت وقت به‌خوبی انجام شد افزود: در حوزه سیل هم طرحی را ارائه کردیم تا مسیل‌های سیل در استان کرمان، پاکسازی شود و برای اجرای آن نیازمند 10 میلیارد تومان اعتبار هستیم.

وی با اشاره به اینکه سیل سال گذشته استان کرمان خسارات زیادی داشت خاطرنشان کرد: از روز گذشته و باتوجه به پس‌لرزه‌های متعدد، با دستور دادستان کرمان، فعالیت 5 جرثقیل بزرگ ساختمانی در کرمان متوقف شده است.

رزم‌حسینی با بیان اینکه متاسفانه شایعه‌پراکنی در روز اول زلزله و در لحظه‌های اول باعث ایجاد تنش روانی در کرمان شد و مردم را بهشدت نگران کرد افزود: اطلاعات کذب در فضای مجازی توسط افرادی منتشر شد که امنیت روانی جامعه را مختل کرد.

وی با اشاره به اینکه عاملان ایجاد تنش روانی در فضای مجازی و انتشار اخبار کذب از زلزله دستگیر شدند گفت: این افراد اقرار کردند که برای "آمد نیوز" فعالیت و گزارش می‌فرستادند.

استاندار کرمان با اشاره به انتشار خبری مبنی بر عدم حضور مدیر‌کل بحرانی استانداری کرمان در استان و در سفر خارج از کشور افزود: مدیر‌کل بحران استانداری کرمان حدود 4 ماه گذشته معرفی شده و در زمان زلزله در محل حادثه و در کرمان مستقر بوده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
03:42 - 1396/09/13
کمک کنید مردم خانه هایشان ضد زلزله شود رونق اقتصادی هم دارد بیکاری هم کم میشود چرا دست روی دست گذاشته اید تا زلزله شود بعد...سری به روستاها بزنید زلزله که هیچ با بادی میریزند پول هم که زیاد دارید دلیل ان هم اینهمه بانک و انهمه اختلاس.
در بهترین فرض اینست که بلد نیستید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج