توضیح شهرداری تهران درباره تخریب «کافه نادری»
۶۴۲۳۸۲
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
۱۰۰۸۰ 
در پی حواشی ایجاد شده پیرامون تخریب کافه نادری روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ماموران شهربان و حریم‌بان در محل کافه نادری مستقر شده‌اند.
خبرگزاری ایسنا: در پی حواشی ایجاد شده پیرامون تخریب کافه نادری روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ماموران شهربان و حریم‌بان در محل کافه نادری مستقر شده‌اند.
 
توضیح شهرداری تهران درباره تخریب «کافه نادری» 

شهرداری منطقه ۱۲ اعلام کرد: برابر دریافت اخبار غیررسمی در فضای مجازی مبنی بر تخریب دیوار کافه نادری در ساعات آینده بنا به دستور شهردار منطقه ۱۲، دستور نظارت دقیق و برخورد قاطع و احتمالی با متخلفین صادر شد.
 
توضیح شهرداری تهران درباره تخریب «کافه نادری» 

لازم به ذکر است در این خصوص شهرداری منطقه ۱۲ ضمن حساسیت فراوان نسبت به ملک ارزشمند و ثبتی کافه نادری، هیچ گونه مجوزی صادر نکرده و مالکین باید در صورت ضرورت و پس از تشخیص و تایید کارشناسان طرح پیشنهادی مرمت، احیا و یا حتی تخریب خود را ارائه دهند تا پس از تاییدیه میراث فرهنگی استان تهران اقدامات لازم انجام شود.
 
توضیح شهرداری تهران درباره تخریب «کافه نادری» 

در ادامه اعلام شد: همکاران شهربان منطقه ۱۲ از ساعت ۱۲ بامداد امروز در محل کافه نادری به دستور شهردار منطقه ۱۲ و در راستای حفاظت از میراث فرهنگ شهر مستقر هستند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1396/09/16
هرچه زودتر تخریبش کنید
محل فساد و فسق و فجور
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج