جزییات طرح ترافیک جدید تهران اعلام شد
۶۵۰۱۸۶
۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
۷۴۲۰ 
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش جزییات طرح ترافیک جدید برای سال 97 را تشریح کرد.
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیته عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش جزییات طرح ترافیک جدید برای سال 97 را تشریح کرد.

افشین حبیب زاده جزییات طرح حذف "آرم‌ طرح ترافیک و زوج و فرد" در شهرداری از سال آینده گفت: این طرح در مراحل پایانی بررسی قرار دارد و طرح جدید بر پایه طرح LEZ خواهد بود.

وی با بیان اینکه زون‌های ترافیکی تعریف شده است،‌ تصریح کرد: به عنوان مثال زون A تقریبا همان محدوده طرح ترافیک می‌شود و زون B محدوده زوج و فرد و یک زون هم برای کل شهر در نظر گرفته شود.

رییس کمیته عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه تفاوتی در این طرح جدید میان مردم در نظر گرفته نشده است و دیگر خرید طرح دلیل ورود به محدوده طرح ترافیک نیست، گفت: عوارض خودروها براساس میزان تردد و بهره‌مندی افراد متغیر است و هرکسی که می‌خواهد وارد محدوده و زون‌ها شود، از محل کارتی که قرار است در اختیار استفاده کنندگان آرم‌های طرح ترافیک قرار گیرد و باید شارژ کنند، عوارض کسر می‌شود.

حبیب‌زاده با بیان اینکه فرمول ورود به محدوده‌های طرح متفاوت است، اظهارکرد: اگر افراد وارد زون A یا B شوند، عوارض متغیر است و همچنین ورود به محدوده در پیک ساعت تردد و یا غیر پیک هم متفاوت محاسبه می‌شود و یا اینکه خودرو چه روزی و چه ساعتی وارد محدوده شده یا از آن خارج شود نیز براساس فرمولی متغیر محاسبه می‌شود.

رییس کمیته عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش افزود: براساس این طرح دیگر فروش طرح روزانه و سالیانه طرح ترافیک معنایی ندارد.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/10/02
اینکه بیشتر برای کسب درآمده تا کاهش آلودگی و ترافیک!
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1396/10/02
طرح خیلی خوبیه ای کاش یک طح هم فقط برای ورود و خروج میگداشیتید خیلی ها هستند مثل من فقط از طح استفاده میکنم فقط در یک ساعت مشخص ورود میکنم و در یک ساعت خاص هم خروجی دارم چون محل کارم تو طرح و خونم خارج طرح و با یک سری مشکلات مجبورم از خودرو شخصی استفاده کنم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
چشم
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1396/10/02
کپی شهر لندن در انگلیس .شهر لندن هم 6 تا زون دارد.میخواهی وارد وارد هر زون بشوی باید .عوارض بدهی...خدای چه طرح خوبی قشنگ شهر می افته در دست پول دارها و آقازادها. طرح های دولت تدبیر و امید.کپی کشور انگلیسه...از دریافت مالیات بگیرید تا بقیه چیزها....یادم رفته بود آخه بعضی از آقایان در انگلیس تحصیل کردند...خیلی متشکر ممنون. خسته نباشید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج