۱۲ رفتار مردانه که زن‌ها از آن متنفرند
۶۵۱۴۶۵
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
۲۷۹۶۳ 
مردهایی که اصلا نمی‌خندند یا به ندرت می‌خندند، مثل یک عطسه‌ی کوچولو که ناگهان از دهان‌شان در برود! این احساس را به شما می‌دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل‌اند!
برترین ها - ترجمه از هدی بانکی:
 
1. مردهایی که هیچ سوالی در مورد شما نمی‌پرسند چون اصلا اهمیتی نمی‌دهند

مردهایی هستند که از زمین و زمان حرف می‌زنند و در مورد هر چیز با‌ ربط و بی‌ربطی از شما سوال می‌کنند و حتی جواب تمام پرسش‌های شما را می‌دهند، درست مثل اینکه با آنها مصاحبه می‌کنید، اما هیچ سوالی در مورد خودتان نمی‌کنند و به خوبی نشان می‌دهند که اصلا اهمیتی نمی‌دهند شما چه کسی هستید و چه ویژگی‌ها و شخصیت و شرایطی دارید.
 
2. مردهایی که وسط حرف‌های شما به گوشی‌شان نگاه می‌کنند

ادامه‌ی همان بی اهمیتی که در بالا گفته شد! شما حرف می‌زنید و فکر می‌کنید او حواسش کاملا به شماست، اما گرما گرم گفتگوی‌تان، به گوشی‌اش نگاه می‌کند و عملا اعلام می‌کند که اهمیتی به حرف‌های شما و حضورتان نمی‌دهد.
 
 12 رفتار مردانه که زنها از آن متنفرند

3. مردهایی که هیچ وقت از ته دل نمی‌خندند

مردهایی که اصلا نمی‌خندند یا به ندرت می‌خندند، مثل یک عطسه‌ی کوچولو که ناگهان از دهان‌شان در برود! این احساس را به شما می‌دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل‌اند!

4. مردهایی که وقتی با آنها حرف می‌زنید، هر جایی را نگاه می‌کنند غیر از شما

این سناریو حتی خنده دار هم هست! شما با او حرف می‌زنید و چشمان او مدام این طرف و آن طرف می‌چرخد، انگار کسی را پشت سر شما می‌‌پاید یا لنز در چشمش جابجا شده و اذیتش می‌کند! مشکل چیست؟! آیا نمی‌تواند بیشتر از 30 ثانیه به شما نگاه کند؟! از حرف زدن شما خوشش نمی‌آید یا اصلا حوصله‌تان را ندارد؟!
 
 12 رفتار مردانه که زنها از آن متنفرند

5. مردهایی که بی‌وقفه در مورد موضوع بی‌اهمیتی حرف می‌زنند

درست است که این مرد عاشق کارش است، در تمرینات بدنسازی‌اش پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته یا با خاطرات دوران دانشجویی‌اش زندگی می‌کند، اما اگر شما هیچ علاقه‌ای به شنیدن این حرف‌ها ندارید چرا او باید بی‌‌‌وقفه در موردشان حرف بزند؟ اگر موضوعی که مطرح می‌کند مورد علاقه‌ی شما باشد خیلی هم عالیست که درباره‌اش گفتگو کنید اما اگر عادت کرده که وقتی پیش شماست همیشه از چیزهایی حرف بزند که فقط برای خودش جالب هستند، احساس ناخوشایندی در شما ایجاد خواهد کرد.

6. مردهایی که انگار با دوش گرفتن غریبه‌اند

درست است که بدن هر کسی، بوی خاص خودش را دارد و هیچ کس هم کامل و بی‌عیب نیست، اما بعضی از مردها انگار با بهداشت فردی غریبه‌اند! حوصله‌ی دوش گرفتن و مسواک زدن ندارند و فقط می‌خواهید هر چه زودتر از پیش آنها فرار کنید!

7. مردهایی که به شما می‌گویند : تو مثل زنهای دیگر نیستی چون ...

هر چیزی که جای خالی جمله‌ی بالا را پُر کند همیشه دردناک است، چون همه‌ی زنها لزوما باهوش، پولدار یا زیبا نیستند، چون اساسا همه‌ قرار نیست ایده آل باشند. شما به اندازه‌ی خودتان خوب و زیبا و باهوش هستید و هیچ کس حق ندارد شما را با «همه‌ی زنهای دیگر» مقایسه کند.
 
 12 رفتار مردانه که زنها از آن متنفرند

8. مردی که در جمع جوری رفتار می‌کند که انگار شما اصلا وجود ندارید

اصلا معلوم است شما چرا در این جمع حضور دارید؟! این مرد با دوستانش سرگرم است و بود و نبود شما برایش فرقی نمی‌کند.

9. مردی که نامزد یا همسر سابقش را احمق می‌نامد

مردی که در مورد نامزد سابقش اینچنین حرف می‌زند، احتمال اینکه پشت سر شما، شما را هم چنین بنامد زیاد است. انگار نشان می‌دهد که در نظر او تمام زن‌‌ها احمق هستند! این مرد احتمالا فکر می‌کند با این حرفش شما را خوشحال می‌کند و یا با او هم‌نظر هستید!
 
 12 رفتار مردانه که زنها از آن متنفرند

10. مردهایی که متناسب و برازنده لباس نمی‌پوشند

هیچ کس کامل نیست، اما همه می‌توانند متناسب با سن و اندام و شرایط خود بهترین نوع پوشش را انتخاب کنند. پوشش و تیپی که هم ارزش خودشان را نشان بدهد و هم به فرد مقابل احترام بگذارند. شلخته و بی‌ربط لباس پوشیدن یعنی ارزش قائل نشدن برای شما. مردی که بلد نباشد چطور لباس‌هایش را ست کند، خوشایند یک زن نمی‌تواند باشد.

11. مردهایی که ناخن‌های بلند و کثیف دارند

نیازی به توضیح ندارد، اینجور مردها نه تنها نمی‌توانند از هیچ جهتی توجه یک زن را جلب کنند، بلکه هر زنی را از خود می‌رانند.

12. مردهایی که ظاهرا هنر و توانایی هیچ زنی را قبول ندارند

مردی که در زمینه‌های علمی، هنری، ادبی و ... فقط و فقط طرفدار مردهاست و در نظر او هیچ زنی در این زمینه‌ها نمی‌تواند خودی نشان بدهد، یک زن ستیز است که شما نمی‌توانید از او انتظار داشته باشید توانمندی یا هنرتان را قدر بداند و به آن بها بدهد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1396/10/09
پیچیده تر از این حرفاست! مثلا اینکه مردی همسر/نامزد سابقش رو احمق ندونه هم خانم خوشش نمیاد:))))
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1396/10/09
من کلا به جز فریدون فروغی و فرهاد خدابیامرز از همههههه مردا متنفرم مگر این که مثل اونا باشن که منم ندیدم مثلشون:-)
پاسخ ها
تیمور
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
منم به جز هایده و قمرالملوک وزیری از هیچ زنی خوشم نیومده چون هیچ کدومشون مثل اونا نیستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
حالا عباس قادری بیاد خواستگاری از خوشحالی سکته میکنه ها! :)
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1396/10/09
همه ی مردها عیب دارن. این جیزایی که گفتین همشون تو اکثر مردا هست. فقط زنهاست که اینها رو تحمل میکنن خودشون زجر میکشن متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1396/10/09
اینم هست:مردایی که فقط از رابطه جنسی حرف میزنن و و کاملا تابلو مشخصه فقط برای همون سمت یه خانم میرن حال آدمو به هم میزنن خودشون فکر میکنن خیلی باحالن و مثلا دارن از خانوما دلبری میکنن مخصوصا وقتی این کلمه هات بودنو بکار میبرن ولی خبر ندارن حال به هم زنن.همینطور مردای عصبی که دائم سر هر چیز کوچیکی شر به پا میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1396/10/09
یلدا خانم خیلی باحالی خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1396/10/09
ای جان یلدا خانم! حالا شما خانم مهربان چطور به این نتیجه رسیدید؟
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1396/10/10
حالا عباس قادری بره خواستگاری یلدا از خوشحالی سکته میکنه ها
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1396/10/10
دوستان خیلی ممنون از لطف هاتون ولی من شوخی نکردم کاملا جدی گفتم ...مرد باید مررررد باشه نه زیر ابرو برداره ، شلوار کوتاه و کتونی قرمز بپوشه.
اگه کسی با این مشخصات هست یعنی مثل مردای قدیمی باشه بسم الله من راضی ام..خخخخ:-)
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1396/10/11
متنفرم ازهرچی شوهربی احساسه
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1396/10/16
@ یلدا
آقای فروغی و فرهاد چه خصوصیتی داشتن؟؟؟؟
میشه بهم بگین لطفا
United States
13:53 - 1396/10/21
@بدون نام ۱۸:۰۸ راستش خیلی خصوصیات یکیش اینکه مرد بودن...میدونی من که باهاشون زندگی نکردم حتی از نزدیکم ندیدمشون ولی از تیپ،چهره و صداشون خیلی خوشم میاد...خب هر کس نظری داره منم عاشق مردای این مدلی ام یعنی سبیلو و کت و شلواری و صدا کلفت ولی راستش تو جوونای الان اصلا هیچ کس رو با این خصوصیات ندیدم...
Iran, Islamic Republic of
08:16 - 1397/05/02
مردها موجودات دروغگو وترسو یی هستن وهرکجا که به نفعشون باشه عااااالی هستن اما تو خونه نمیشه یه دقیقه باهاشون حرف زد ...آمپردونشون خرابه همیشه چسبیده به سقف...من واقعا حرصم میگیره وقتی با شوهرم حرف میزنم یهو سرش میره تو گوشی اصن این گوشی شده هووی من
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج