فقط مسی بیش از 100 میلیون یورو می ارزد
۶۶۰۶۴۴
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
۹۸۸۵ 
رودی فولر:
رودی فولر، اسطوره فوتبال آلمان، معتقد است که لیونل مسی، ستاره بارسا، تنها بازیکن دنیاست که ارزش انتقالی بیش از 100 میلیون یورو را دارد.
ورزش سه: رودی فولر، اسطوره فوتبال آلمان، معتقد است که لیونل مسی، ستاره بارسا، تنها بازیکن دنیاست که ارزش انتقالی بیش از 100 میلیون یورو را دارد.

 در تابستان گذشته نیمار با انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسا راهی پاری سن ژرمن شد و در این ژانویه هم فیلیپ کوتینیو با انتقالی 160 میلیون یورویی از لیورپول به بارسا پیوست. ضمن اینکه بازیکنانی مانند کیلیان امباپه، عثمان دمبله و پل پوگبا نیز در همین یکی دو فصل اخیر با بیش از 100 میلیون یورو جابجا شدند. اما فولر، که در سال 1990 با آلمان قهرمان جام جهانی شد، اعتقاد دارد که این مبالغ بیش از اندازه هستند.
 
فقط مسی بیش از 100 میلیون یورو می ارزد

او به زود دویچه سایتونگ گفت:" به نظر من، تنها یک بازیکن بیش از 100 میلیون یورو ارزش دارد و البته آن بازیکن لیونل مسی است. اما من با اینکه غافلگیر شوم، بزرگ شدم."
 
فولر در حال حاضر به عنوان مدیر ورزشی بایرلورکوزن فعالیت می کند، در مورد علاقه مندی چلسی به لئون بیلی، مهاجم 20 ساله تیمش، گفت:" بایرن مونیخ تنها باشگاهی است که می تواند به این پیشنهادها پاسخ منفی بدهد. اگر بازیکنی توجه باشگاه های بزرگ را جلب کند، ما و سایر باشگاه های بوندس لیگا باید تسلیم شویم."
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج