واکنش مجمع به شایعات سفر آیت الله شاهرودی
۶۶۰۶۹۰
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
۵۱۳۹۱ 
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص موضوعات و شایعات اخیر که درباره بیماری و سفر درمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی ایجاد شد بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص موضوعات و شایعات اخیر که درباره بیماری و سفر درمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی ایجاد شد بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بی تردید دو رسالت سترگ آگاهی‌افزایی و روشنی‌بخشی نسبت به ارتقا و جهت‌دهی به افکار عمومی از توقعات شفاف جامعه نسبت به رسانه‌ها به شمار می‌رود که باید براساس انصاف و صداقت نسبت به آن عامل باشند هر چند ممکن است برخی رسانه‌نماها از این جریان زلال استثنا باشند.

بنابراین با توجه به مخابره رسمی اخبار توسط روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، برخی رسانه‌های ضدانقلابی اقدام به جعل و گمانه‌زنی‌های خلاف واقع نموده‌اند که لازم است برای شایعه زدایی و تنویر افکار عمومی مطالب ذیل را تقدیم نماییم:

۱. بستری شدن حضرت آیت‌الله شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در یکی از بیمارستانهای آلمان بنا بر توصیه اکید تیم پزشکی و بر خلاف تمایل ایشان بوده است و پس از بهبودی و طی روند درمانی در آلمان به ایران مراجعت نموده‌اند و در مجمع تشخیص مصلحت نظام و جایگاه‌های دیگر در خدمت مردم و انقلاب اسلامی خواهند بود.

٢. اخیرا در یکی از سایت‌های خبری ادعا شده "اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اغتشاشات اخیر اختلاف نظر داشته‌اند" و یا این که "دبیر مجمع گزارش شورای امنیت ملی را قرائت کرده است" که روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تکذیب مدعای فوق متذکر می‌گردد در جلسه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تمام اعضا روی خاستگاه‌ها و ریشه‌های اغتشاشات اخیر اتفاق نظر داشته و پیروی از فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب و وحدت نیروهای سیاسی را تنها راه مقابله با توطئه‌های دشمنان و حل مشکلات کشور اعلام کرده‌اند.

۳. پس از مصاحبه دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و پرده‌برداری از عوامل پشت صحنه آشوب و اغتشاش در روزهای اخیر؛ رسانه‌های ضدانقلابی که از نفرت ملت ایران نسبت به عوامل واقعی اغتشاشات اخیر آگاهی داشتند کوشیدند با هجو و وارونه انگاری بیانات دکتر محسن رضایی افکار عمومی را نسبت به دخالت عوامل پشت صحنه اغتشاشات اخیر به تردید بکشانند!

واضح است که انتشار این نوع شایعاتِ برنامه ریزی شده بخشی از ماموریت جنگ روانی اتاق اغتشاشات را تشکیل می‌دهد؛ بنابراین چند نکته شایان ذکر است:

الف: پس از انتشار رسمی خبر نشست رسانه‌ای دکتر محسن رضایی از سوی روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام وی به نقل از گزارش رسمی یک مقام امنیتی ذیل مذاکرات صحن مجمع از پشتیبانی و نقش آفرینی مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان با همراهی گروهک منافقین و عناصر سلطنت طلب در اغتشاشات اخیر خبر داد.

در ادامه پس از اصرار خبرنگاران با استناد به گزارش مذکور اضلاع میز برنامه ریزی آشوب را به شرح ذیل اعلام نمودند:

_ مایکل اندریا : مدیر بخش جاسوسی و عملیات های ضد ایران در سازمان سیا که طبق افشاگری روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز برای ایجاد بی ثباتی و آشوب در ایران به این سمت منصوب شده است.

_ نماینده کشور عربستان سعودی
_ یکی از بارزانی ها که نماینده اسراییل بوده است
_ نماینده گروهک منحط و شکست خورده منافقین

و طفلاح برادر زن صدام دیکتاتور معدوم عراق! ( که چند ماه پیش توسط آمریکا از زندان عراق آزاد شده است )

پیرو این افشاگری؛ رسانه های ضدانقلاب با دستپاچگی و کاربرد ترفند رد گم کنی با برجسته سازی یکی از اعضای اتاق اغتشاش و تغافل نسبت به سایر اعضای مصرح در خبر دکتر رضایی تلاش خود را برای انحراف افکار عمومی و هجوپردازی در این زمینه به کار گرفتند تا از تاثیر افشاگری صورت پذیرفته بکاهند!

ب - آمریکا، اسراییل و ملک سلمان به بازسازی حزب بعث عراق پرداخته‌اند و قصد دارند در انتخابات چند ماه آینده عراق نقش منفی ایفا کنند لذا عناصری از جمله برخی نزدیکان خانواده صدام را تشویق به فعالیت سیاسی در عراق کرده‌اند.

این طیف به عنوان ضلع سوم اغتشاشات اخیر با کمک منافقین و سلطنت‌طلبها در کنار آمریکا، اسراییل، عربستان در اغتشاشات اخیر دست داشته‌اند.

ج: هسته اصلی اغتشاشات اخیر متشکل از: عربستان، آمریکا، منافقین و بعثی ها کسانی هستند که نه تنها در کودتای نافرجام سال ١٣٥٩ و جنگ تحمیلی هشت ساله نقش محوری ایفا نموده‌اند بلکه در تاسیس و ایجاد داعش محوریت داشته‌اند و همگان می‌دانند مغز متفکر حزب بعث عراق (عزت ابراهیم) با ابوبکر البغدادی مجری اصلی سازمان داعش همراهی و معاونت داشته است و امروزه که شاخه بعثی داعش به منطقه اربیل پناه آورده و برای تجزیه شمال عراق در کنار بارزانی تلاش‌هایشان بی نتیجه مانده، بار دیگر با کمک آمریکا، اسراییل، عربستان و منافقین می‌کوشد در ایران نیز اغتشاش و آشوب ایجاد نماید.

د: هر چند آمریکا، اسراییل و عربستان در تجزیه شمال عراق و دخالت و فتنه در لبنان و اغتشاشات اخیر ایران شکست تاریخی متحمل شده‌اند و سریال شکست‌هایشان به صورت یک افتضاح سیاسی ماهیت قدرت آنان را نشان می‌دهد، ولی همچنان بنا دارند به دخالت‌های نامشروع خود ادامه دهند که هوشیاری مردم و نیروهای امنیتی به ویژه در مقابله با شایعه‌سازی و دروغ‌پراکنی آنان در فضای مجازی و رسانه ای مهمترین عامل خنثی شدن توطئه های دشمنان خواهد بود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1396/10/22
کانادا نرفته که رفته دکتر
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1396/10/22
اگر این اطلاع رسانی قبل از سفر ایشان انجام شده بود دهان خیلی از بدخواهان بسته میشد
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1396/10/22
آقای بی نام.درسته ک دکتر رفته و کانادا نرفته.اما همین دکترو تو همین مملکت خودمون خیلیا نمیتونن برن.پیش پزشک معمولیش نمیتونن برن چه برسه متخصص باشه.چه برسه خارج از کشور با اون هزینه های گزاف باشه(حتی اگه بر خلاف میل باشه و بزور رفته باشن)
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1396/10/22
بهتر بود ایشون همین جا تو همین مملکت خودمون پیگیر درمانشون می شدن مثل دکتر مصدق
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1396/10/22
ابن سینا میفرماید اگر برای یک اشتباه هزار دلیل بیاورید میشود هزار و یک اشتباه.

آخه یکی نیست بگه اگر پزشکان به مردم عادی امثال بنده توصیه کنند که برای مداوا به آلمان که سهله به افغانستان برم چطور از پس هزینه های آن بر میام؟.
پس توجیه نکنید که نمیخواستند بروند پزشکان توصیه کردند.
مرحوم حاج آقا مجتبی تهرانی را هم توصیه کردند برای مداوا به خارج بروند و ایشان قبول نکردند.
United States
19:56 - 1396/10/22
پسر همسایه ما هم بیمار است و دو پزشک متخصص گفته اند برای ادامه درمان باید به خارج از کشور برود . حالا این جوان بیمار چگونه می تواند هزینه بلیط هواپیما خود و همراهان و هزینه های بیمارستانی را تامین کند ؟ به کدام مجمع و سازمان باید مراجعه کند ؟
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1396/10/22
خدا راشکر که ایت الله شاهرودی بهبودی خودشون رو بدست اوردن اقای شاهرودی برای ملت ایران یک انسان دلسوز ومیهن پرست وپاک قابل قبول میباشن وانهای که کج فهم هستن راباید جزء این شایعات واغتشاشات بدونیم وهیچ وقت گول کوردلان وبدخواهان انقلاب را نخوریم
پاسخ ها
بردیا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
بهروز جان احیانا قوم و خویش حاجی شاهرودی نیستی؟
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1396/10/22
كاش همیشه قبل از اینكه شایعات و حرفهای مفت پیش بیاد شفاف سازی كنن...با اینكار اعتماد مردم هم جلب میشه
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1396/10/22
اگه بهبودی حاصل شده باشه خوبه
پاسخ ها
علیرضا،ج
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
آیت الله شاهرودی از انسانهای پاک و شایسته نظام هستند و وجود برخی افراد بزرگ در مملکت و نگهداری از این سرمایه ها کار پسندیده ای است.
یادمان باشد در زمان ریاست قوه قضاییه خدمات شایانی کرده اند
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/10/22
پس دکترهای ایرانی بدرد نمیحورن
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1396/10/22
اگر یک انسان با رفتن به خارج از بیماری نجات یابد این عالی است ولی این شرایط باید برای همه مهیا باشد نه برای افرادی خاص
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
ای بابا
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1396/10/22
بله آقا بهروز شما درست میفرماید؟ !!!اما
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1396/10/22
چقدر بابت دکتر رفتن ایشون و همراهان ارز از کشور خارج شده؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
خودرو داخلی و وارداتی رو چند برابر قیمتش میدن به ملت خرجاشون درمیاد..
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1396/10/22
حفظ جان واجب قطعی است تا ابد هم در کشور کسانی هستند که پول ندارند برای مداوا به بیمارستان داخلی هم بروند این دلیل نمیشود کسی که میتواند برای حفظ جانش هزینه کند این کار را نکند
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1396/10/22
پسر من به علت نبود تخت در بیمارستان محک و عدم پیوند مغز استخوان در آغوشم جان سپرد،.......
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1396/10/23
خدایا چنان کن سر انجام کار! توخشنود باشی.....
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1396/10/23
وضعیت جامعه ما از حرفهای اقای بهروز و تعداد موافق و مخالف هاش کاملا معلومه . افسوس ک چشمی برای دیدن نیست
Iran, Islamic Republic of
04:10 - 1396/10/23
آقا بهروز تو رو خدا منو زوری بفرست پیش دکتر.هم برای شما هم برای نظام و هم آقای شاهرودی دعا میکنم.
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1396/10/23
خدایا بحق قران وبه حق تمام کسانی که دوستت دارند وبه جان اقام امام زمان ....این سید جلیل قدر را تا ظهور اقام زنده سلامت بدار برای سلامتی اقای شاهرودی صلوات ..............
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
کمی صبر کن اونوقت منفی هات رو بشمر حرف حساب جان
United Arab Emirates
08:12 - 1396/10/23
اینقد به عالم آدم میگن ایران پراز دکتر فوق تخصص پراست از تجهیزات پزشکی اونم نه بیمارستان معمولی...
Netherlands
19:45 - 1396/10/23
نظرای من و خیلی هارو ثبت نمیکنین ولی اراجیفی که یه سری ها میگن رو ثبت میکنین...
United Arab Emirates
20:52 - 1396/10/23
اونهایی که تز اپوزیسیون می گیرن باید قیامت اگه قبول داشته باشن جواب بدن یادشون نره .بعضی ها یادشون رفته محمد رضا شاه گور به گور برای عمل ساده لوزه از امریکا دکتر می خواست اون وقت خیلی از مردم لال بودن حالا زبون دار شدن نمک نشناسی تا چقدر مشکل مردم ما چشم وهم چشمی تو زندگی و ناشکریه از امار طلاق معلومه چه جور ادمهایی هستیم دیگه به چند تا مسول انقلاب گیر ندید اقا وضع خیلیهامون بدتر که چه عرض کنم قابل مقایسه نیست
Iran, Islamic Republic of
07:16 - 1396/10/24
خدا میدونه که خیلیها تو همین ایران هم نمیتونن برن دکتر و از پس هزینه هاش بر نمیان.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج