عبداللهی: همسترینگ کریمی کِش آمده است
۶۶۱۲۱۸
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
۵۰۶۵ 
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: علی قربانی برای تیم زحمت می‌کشد و از دست دادن موقعیت در فوتبال اتفاق می‌افتد.
خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره تساوی یک بر یک استقلال برابر سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: هر دو تیم می‌توانستند برنده شوند و به همین خاطر تساوی عادلانه بود. دقیقه آخر بازی فرصت خوبی داشتیم که برنده شویم، اما از دست رفت. سایپا خیلی خوب بازی کرد و طبق آنالیز بچه‌های ما، تاکنون به این خوبی بازی نکرده بودند.

وی در مورد شعار هواداران علیه علی قربانی به خاطر موقعیتی که در دقیقه 6+90 از دست داد، تصریح کرد: از این اتفاقات در بازی می‌افتد. قربانی همه ضربات سر روی سر ِ بازیکنان حریف را زد و زحمت کشید. بازیکنان دیگر را با پاس‌هایش صاحب موقعیت کرد و 20 بار شاهد بودم روی سر بازیکنان حریف ضربات سر زد. قربانی مگر چند سال سن دارد که تجربه داشته باشد؟ اگر موقعیت آخر را گل می‌کرد، بیشتر به چشم می‌آمد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه به نظر می‌رسید بازیکنان تحت تأثیر رکورد گل نخوردن سیدحسین حسینی بودند، گفت: این موضوع هم تأثیر داشت البته شاید همبستگی بازیکنان را می‌رساند که اینطور برای هم تلاش می‌کنند. به نظرم، این مسئله مثبت بود.

عبداللهی در رابطه با مصدومیت محسن کریمی و داریوش شجاعیان عنوان کرد: شجاعیان امروز کنار زمین بود، اما با توصیه پزشکان تمرین نکرد. او مشکلی ندارد و از دوشنبه در تمرینات شرکت خواهد کرد.  همسترینگ کریمی کِش آمده و پزشکان باید زمان بازگشت او به تمرینات را تشخیص دهند. شاید یکی دو هفته طول بکشد که به تمرینات بازگردد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج