مهاجری: این پدیده نباشد بهتر است
۷۰۳۴۹۷
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
۲۷۳۳ 
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: فکر می‌کردیم برای کسب سهمیه اوضاعمان سخت باشد نه جنگیدن برای بقا.

خبرگزاری میزان: محمدرضا مهاجری با اشاره به پیروزی تیمش برابر نفت تهران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار داشت: از این پیروزی خوشحالم و با توجه به این که تیم ما از نظر روانی مشکل داشت اما از نظر فنی و فوتبالی پدیده در سطح خوبی قرار دارد. ما در این شرایط مجبور بودیم که بازی را ببریم و اوضاع در جدول به نحوی بود که محکوم به پیروزی در این بازی بودیم. خداروشکر با شوت زیبای کمندانی این مسابقه را بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به شرایط نفت تهران هم تصریح کرد: افاضلی زحمت زیادی برای این تیم کشید و روزی که به نفت توجه شد نتایج خوبی گرفت، اما روزی که دوباره این تیم رها شد نتایجش مانند اول شد.

مهاجری در مورد حمایت مسئولان استانی از تیم خودش تصریح کرد: مدیران استانی قبل از بازی آمدند و توجه ناچیزی به ما کردند همین موضوع موجب شد تا حساس‌ترین بازی فصلمان را ببریم.

وی در مورد دربی هفته آینده مشهد تصریح کرد: درست است سیاه جامگان افتاده، اما آنها هم می‌خواهند فوتبال خوبی از خودشان به نمایش بگذارند. ما می‌رویم تا بازی خوبی ارائه دهیم و در اندازه یک دربی تمام کسانی که می‌ایند بازی را ببینند از تماشای مسابقه لذت ببرند.

مهاجری در خصوص اینکه چه شد که پدیده شرایطش اینگونه شد تصریح کرد: شاید خیلی از مسئولین خواب بودند، اما جایی که لازم بود آنها آمدند و حمایت کردند که جا دارد تشکر کنم همه دست به دست هم دادند تا برابر نفت روز خوبی رقم بخورد و امیدوارم این روز خوب به فصل خوب و سال خوبی تبدیل شود.

وی افزود: پدیده زمانی پدیده بود که پهلوان و شوشتری بودند. این پدیده نباشد بهتر است.

مهاجری در مورد تصمیم خودش برای فصل آینده تصریح کرد: مدیران امیدوارم حمایت کنند تا این دو بازی دیگر هم ختم به خیر شود و سپس تصمیم می‌گیریم.

مهاجری در پایان گفت: اصلا فکر نمی‌کردم که کارمان به اینجا کشیده شود و تصور می‌کردم در بالای جدول باید برای کسب سهمیه با سایر تیم‌ها بجنگیم نه اینکه برای ماندن در لیگ تلاش کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج