شکایت نمایندگان از روحانی و وزیر اقتصاد
۷۰۴۲۳۲
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
۶۲۵۷ 
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از تهیه گزارشی در خصوص تخلف رئیس جمهور و وزیر اقتصاد مبنی بر اجرای حکم برنامه ششم توسعه برای شفاف سازی حقوق وزرا و مدیران خبر داد.

خبرگزاری مهر: ابوالفضل ابوترابی، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره شکایت نمایندگان مجلس از رئیس جمهور و وزیر اقتصاد گفت: طبق قانون برنامه ششم توسعه دولت مکلف بود سامانه ای را برای شفاف سازی حقوق مدیران و وزرا طراحی کند اما تاکنون این سامانه طراحی نشده است.

وی با بیان اینکه تعدادی از نمایندگان خواستار اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی هستند، اظهار داشت: طبق این ماده از رئیس جمهور و وزیر اقتصاد در خصوص عدم اجرای این حکم از برنامه ششم به قوه قضاییه شکایت می شود و در صورت تصویب این گزارش در صحن این شکایت به قوه قضاییه ارسال خواهد شد.

وی تاکید کرد: علاوه بر این تعدادی از نمایندگان طرح سوال از وزیر اقتصاد را در خصوص عدم اجرای حکم برنامه ششم مبنی بر شفاف سازی حقوق وزرا و مدیران دولتی امضا کردند که این سوال نیز اعلام وصول خواهد شد.

در برنامه ششم توسعه طی حکمی دولت موظف به شفاف سازی حقوق وزرا و مدیران دولتی در سامانه ای شد. طبق این حکم همه حقوق و مزایای مدیران و وزرا باید زیر نظر وزارت اقتصاد پرداخت شود تاکنون دولت اقدامی برای اجرای این حکم از قانون برنامه انجام نداده است دولت مکلف شده بود در سال اول اجرای قانون برنامه این سامانه را طراحی کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1397/01/28
مدیران ناخلف در کل کشور = کشور ویران
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1397/01/28
دیگه چ فایده فقط خدانکنه ک دشمن تو این خرتوخریه کشور هوس جنگ کنه با ایران ک خیلی بد میشه
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1397/01/28
چرا زمان احمدی نژاد امثال اینا صداشون در نیومد؟
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1397/01/28
این مسخره بازیها را جمع کنید . اگه کار نماینده اینجوری گه ما می بینیم باشه همان بهتر که ور مجلس صدقفله بشه و کلی از بودجه هدر نمیره
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1397/01/28
خوب شاید به نفع وزیراقتصاد باشه مافقیربیچاره ها که اصلا حساب نمیشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج