۷۱۸۳۱
۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳
۱۲۴۰۷ 
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران توضیحاتی در مورد چرایی دیرکرد آمبولانس و مرگ یک دانش‌آموز ارائه کرد.
خبرگزاری ایسنا: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران توضیحاتی در مورد چرایی دیرکرد آمبولانس و مرگ یک دانش‌آموز ارائه کرد.

حسن عباسی در تشریح جزئیات خبری مبنی بر دیر رسیدن اورژانس تهران و مرگ یک دانش‌آموز پسر 10 ساله در منطقه 13 تهران، گفت: پس از اعلام اولین درخواست آمبولانس مبنی بر تشنج یک دانش‌آموز در منطقه 13 تهران بلافاصله اپراتورهای اورژانس تهران نسبت به اعلام این مسئله به نزدیک‌ترین پایگاه اقدام کردند.

وی با بیان اینکه متاسفانه تمامی پایگاه‌های اطراف فاقد آمبولانس بودند، گفت: اپراتورهای اورژانس به 16 پایگاه که در اطراف این منطقه بودند، تماس گرفته، اما این پایگاه‌ها نیز فاقد آمبولانس بودند که سرانجام یک دستگاه آمبولانس که در راه بازگشت از بیمارستان لقمان بود، به این محل اعزام شد.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان اینکه از زمان اولین تماس تا اعزام 24 دقیقه طول کشید، گفت: زمان اعلامی مبنی بر دیرکرد 45 دقیقه اورژانس صحت ندارد.

وی با بیان اینکه میانگین حضور آمبولانس از اولین تماس تا رسیدن به محل 11.5 تا 12.5 دقیقه است، گفت: تهران دارای 140 پایگاه اورژانس است که با کمبود آمبولانس مواجه است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:36 - 1392/07/22
اگر قرار باشه بری همه غوامل دست به دست هم میدن که اون اتفاق مقدر شده بیفته .خدا رحمتش کنه
پاسخ ها
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
شما فردا خودت رو بنداز زیر ماشین بعد بگو مقرر شده بود ما هم میگیم خدا رحمتت کنه . این چه ربطی داره آقایون اصلا براشون مهم نیست جون ملت اگه آمبولانس ندارید پس یهو جمعش کنید خیال ملت راحت بشه دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:55 - 1392/07/22
یعنی چی که - متاسفانه تمامی پایگاه‌های اطراف فاقد آمبولانس بودند - مرگ بر شما مسئولین کم کار نه آمریکا
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج