ساوت‌گیت: انگلیس کیفیتش را به رخ کشید
۷۲۸۶۱۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
۱۴۶۹۲ 
انگلیس در اولین دیدار خود در جام جهانی به مصاف تونس خواهد رفت و آنها پیش از این دیدار موفق شده اند در هر دو دیدار دوستانه خود مقابل نیجریه و کاستاریکا به پیروزی برسند. شب گذشته مارکوس راشفورد، دو گل برای تیمش به ثمر رساند و پس از بازی، ساوت‌گیت به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت.

ورزش سه: انگلیس در اولین دیدار خود در جام جهانی به مصاف تونس خواهد رفت و آنها پیش از این دیدار موفق شده اند در هر دو دیدار دوستانه خود مقابل نیجریه و کاستاریکا به پیروزی برسند. شب گذشته مارکوس راشفورد، دو گل برای تیمش به ثمر رساند و پس از بازی، ساوت‌گیت به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت.

او گفت:" فوتبال به خانه ها خواهد آمد. من خیلی از عملکرد امشب خوشحالم. لذت بخش ترینش آنجا بود که 10 تغییر ایجاد کردیم و هنوز روان و راحت بازی می‌کردیم. بازیکنانی متفاوت را روانه زمین کردیم و شاید کمتر به محوطه جریمه حریف می‌رسیدیم. از لحاظ دفاعی هم خوب بودیم، چند بار البته تمرکزها از دست رفت

گردش توپ خوب بود، جاگیری بازیکنان خوب بود، انرژی و انگیزه خوبی گذاشته شد. گل اول فوق العاده بود، یک ضربه دیدنی زده شد و ما برای مهاجم نوک واقعا رقابت داریم. بنابراین اگر به چند هفته اخیر فکر کنم، نمی‌توانم بیشتر خوشحال باشم، هم از لحاظ فیزیکی، هم تاکتیکی و قدرتمندی بازیکنان پیشرفت فوق العاده ای داشتیم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج