جنایت مثلث عشقی؛ قاتل فراری را شناسایی کنید
۷۳۱۶۷۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
۲۴۳۷۳ 
پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه متهم در پرونده جنایت منطقه شیان خبر داد و از شهروندان خواست که برای شناسایی متهم اصلی پرونده که از زمان ارتکاب جنایت تاکنون متواری است با پلیس همکاری کنند.

خبرگزاری ایسنا: پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه متهم در پرونده جنایت منطقه شیان خبر داد و از شهروندان خواست که برای شناسایی متهم اصلی پرونده که از زمان ارتکاب جنایت تاکنون متواری است با پلیس همکاری کنند.

در ساعت 18:30 روز یازدهم دی ماه سال گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک قتل در منطقه لویزان – شیان به کلانتری 102 پاسداران اعلام شد که با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد مردی 50 ساله بر اثر اصابت ضربات جسم تیز به قتل رسیده و همسایه مقتول در طبقه سوم ، دو جوان را در حین خروج از خانه مقتول مشاهده کرده است.

جنایت مثلث عشقی؛ قاتل فراری را پیدا کنید

با اعلام خبر به پلیس آگاهی تهران بزرگ ، تیم بررسی صحنه اداره دهم به همراه عوامل تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل جنایت حاضر شده و در همان بررسی مقدماتی مشخص شد که مقتول بر اثر اصابت ضربات متعدد جسم تیز به ناحیه سر ، سینه و گردن به قتل رسیده است.

در تحقیقات از همسایه مقتول ، وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مشغول نماز خواندن در منزل بودم که با کمک خواهی همسایه مجاور که با صدای بلند فریاد می زد ، همسرم در منزل را باز کرد، در همین زمان دو مرد جوان ، هراسان از منزل مقتول خارج شدند و مقتول نیز در حالیکه غرق در خون بود تقاضای کمک کرد و من به سرعت به کمک مقتول رفته و مشاهده کردم که وی از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفته است. بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفته و موضوع را به آنها اطلاع دادیم؛ در این زمان تلاش کردم تا از مقتول علت و چگونگی درگیری را جویا شوم اما او موفق به بیان آن نشد و پیش از بیان هر حرفی فوت کرد.

در شرایطی که همسر مقتول در زمان ارتکاب جنایت در خانه یکی از دوستانش حضور داشت ، با تماس تلفنی او در محل جنایت حاضر شد و تحقیقات از وی از همان دقایق اولیه حضور کارآگاهان در محل آغاز شد. همسر مقتول متولد 1357 در اظهارات اولیه مدعی شد که هیچ اختلافی با همسرش نداشته و حدود ساعت 18 به اتفاق همسرش به منزل یکی از دوستانش در خیابان دولت رفته است. اما همسرش به منزل برگشته و حدود یک ساعت بعد، با تماس همسایه متوجه به قتل رسیدن شوهرش شده است.

با وجود اظهار بی اطلاعی همسر مقتول از موضوع جنایت و نحوه ارتکاب آن ، اما با توجه به تحقیقات میدانی صورت گرفته از همسایگان و همچنین خانواده مقتول و وجود تناقضات در برخی اظهارات ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه 5 دادسرای ناحیه 27 تهران اقدام به دستگیری همسر مقتول و انتقال وی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ کردند و همسر مقتول که در تحقیقات اولیه همچنان اصرار بر بی گناهی و بی اطلاعی از نحوه ارتکاب جنایت و قتل همسرش داشت در ادامه با ارائه دلایل و قرائن از سوی کارآگاهان ویژه قتل ، ضمن معرفی عامل اصلی جنایت به نام امین. ب مدعی شد که در طراحی جنایت و قتل همسرش دخالتی نداشته است.

وی گفت: زمانیکه در جزیره کیش بودیم با یکی از بستگان دور همسرم به نام محمدامین . ب آشنا شدم، بعد از گذشت مدت کوتاهی از آغاز رفت و آمد محمدامین به داخل زندگی من و همسرم، او متوجه مشکلات من با همسرم شد و به اصطلاح سعی کرد تا به من در رابطه با همسرم کمک کند ولی به مرور زمان متوجه شدم که او به من علاقه مند شده. محمدامین می‌گفت که تا جایی که توان داشته باشد در رابطه با همسرم به من کمک خواهد کرد و من با توجه به شرایط سختی که در زندگی داشتم از محمدامین کمک فکری می گرفتم اما به مرور من نیز به او وابسته شدم و این در حالی بود که نمی‌توانستم از همسرم جدا بشوم.

همسر مقتول ادامه داد: محمدامین شرایط مرا می دید و به جای اینکه راهکاری مناسب جلوی راهم قرار دهد به من وعده های متعددی از جمله ازدواج می داد و مدام عنوان می کرد که همسر فعلی ام برای من همس خوبی نیست و پدر خوبی هم برای دخترم نیست و... . و هر بار من نیز به او می گفتم که در خانواده ما چیزی به نام طلاق وجود ندارد . بارها محمدامین به من پیشنهاد می داد تا از همسرم انتقام بگیرم وحتی یک بار از من سؤال کرد که بابت قتل همسرم چقدر می‌توانم پول پرداخت کنم که صراحتا به او گفتم که قادر به پرداخت پولی نیستم. اصلا باور نمی کردم که امین بتواند این کار را انجام بدهد چون به نظرم جوان ترسویی بود.

با اعتراف صریح همسر مقتول و شناسایی عامل اصلی جنایت، کارآگاهان با مراجعه به محل سکونت محمدامین. اطلاع پیدا کردند که او از تهران متواری شده است.

 

همزمان با شناسایی محمد امین به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده ، کارآگاهان اداره دهم با بهره گیری از تصاویر دوربین های مداربسته محل سکونت مقتول اقدام به شناسایی تصاویر متعلق به دو جوان حدودا 25 ساله‌ای کردند که در روز جنایت به محل سکونت مراجعه و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی همراه محمد امین از محل متواری شدند .

بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان داد که در ساعت 16:55 روز جنایت ابتدا مقتول به همراه خانواده اش سوار خودروی شخصی خود شده و از پارکینگ خارج شده است، سپس در ساعت 17 مقتول به همراه محمد امین وارد منزل شده و دو دقیقه بعد مقتول سوار خودرو خود شده و به همراه خانواده اش از محل دور شده. درساعت 17:50 دو جوان حدودا 25 ساله وارد ساختمان شده و در ادامه مقتول نیز ساعت 18:15 با خودرو وارد پارکینگ ساختمان شده و نهایتا سه جوان که یکی از آنها به هویت محمدامین . ب بوده با عجله از ساختمان خارج شده و از محل متواری شد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی و در شرایطی که هیچکدام از اعضای خانواده مقتول قادر به شناسایی تصاویر دو جوان ناشناس نبودند ، موفق به شناسایی این دو نفربه نام های بهزاد و فرهاد که هر دو متولد سال 1374 بودند شدند و بررسی سوابق آنها نشان داد که فرهاد فاقد هرگونه سابقه دستگیری است اما بهزاد پیش از این و در سال های 1390 ، 1393 و 1395 به اتهام سرقت ، موادمخدر و جعل دستگیر و روانه زندان شده است .

با شناسایی بهزاد و فرهاد به عنوان دو متهم این پرونده ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که این دو از تهران متواری شده و در حال حاضر به مناطق شمال غرب کشور متواری شدند که بلافاصله هماهنگی لازم انجام و هر دو نفر آنها در تاریخ 24 بهمن ماه در شمال غرب کشور دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند و در همان اعترافات اولیه هر دو متهم صراحتا به مشارکت در درگیری منجر به جنایت و همچنین وارد کردن ضربات چاقو به مقتول اعتراف کردند.

بهزاد که فرهاد را به همراه خود به محل جنایت آورده بود ، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: حدود یک ماه قبل ، از طریق یکی از دوستانم با محمدامین آشنا شدم ؛ محمدامین می دانست که من مهارت بالایی در رانندگی با موتور دارم و به همین علت به من پیشنهاد داد تا یک موتور برایم خریداری کند و در خصوص درگیری با مقتول نیز وعده داد که مبلغ 25میلیون تومان پول به من خواهد داد اما عنوان نکرد که قصد کشتن کسی را دارد. در روز حادثه ، پس از تماس محمد امین، من به همراه یکی از دوستانم به نام فرهاد به نشانی دشمن محمدامین در منطقه شیان رفتیم . مدت کوتاهی پس از ورودمان به منزل ، مقتول نیز وارد خانه اش شد که به محض وارد شدن به اتاق به سمت او حمله ور شدیم . با چاقویی که داشتم چند ضربه به او زدم ؛ فرهاد نیز با چاقوی کوچکش چند ضربه به مقتول زد اما نمی دانم که ضرباتش به کدام قسمت مقتول آسیب رساند ؛ در همین حین ، محمدامین مقتول را به سمت تلویزیون هل داد و با چاقوی من ضربه ای به گلوی مقتول زد و پس از آن هر سه نفر از محل متواری شدیم . پس از قتل نیز هیچ پولی از سوی محمدامین برای ما واریز نشد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و به منظوردستگیری متهم متواری پرونده ، هماهنگی لازم برای انتشار بدون پوشش تصویر این شخص انجام شده است. لذا از شهروندانی که موفق به شناسایی مخفیگاه متهم متواری جنایت منطقه لویزان - شیان شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055510 در اختیار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Germany
17:41 - 1397/03/24
راستی قتل پسری افغانی کتوپیشوای ورامین اتفاق افخاده چرارسانه ی نمیکنین اگ یه ایرانی روبزلغط بزنه رسانه هاهمه رامیتکونه یه هفته میشه پسرایرانی ک به ظاهردوست به رسونده هنوز هیچ خبری نشده تازه خوانواده قاتل همه ی همسایه هاروتهدیدکرده اگ کسی شهادت بده میکشنش قانون براهمه یکسان بایدباشه ازدولت مردان خواهش میکنم ک این خون خوارروانی بایدبه دارآویخته بشه
پاسخ ها
عشقی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
قتل در هیچ کجای دنیا و قتل هیچ قوم و قبیله ای درست نیست و همه ادیان و اقوام از آن باید پرهیز کنند.
ولی من از شما میپرسم اگر اینجا عدالت رعایت نمیشه پس چرا از ایران بر نمیگردید وطن خودتون.
اینجا خیلی بده اصلا جای خوبی نیست پس لطف کنید از ایران برید بیرون.
حتما یادتون رفته که طالبان و داعش چطور عدالت و انسانیت رو در کشورتون به اجرا گذاشتند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
بجاش یه خبر دروغ و بی هیچ سند و مدرکی از کتک خوردن و مرگ زن ایرانی به دست تعدادی افغان منتشر کردن که من حتی از اونهایی که در شهر ری هستن پرسیدم اطلاعی از همچین اتفاقی نداشتن
و مردم هم تا اونجایی که تونستن توهین کردن
ولی یک چیز رو میدونم خدا جای حق نشسته و جواب اونهایی که ظلم می کنن چه عملی و چه زبانی به جا و به موقع چنان میده که اون سرش نا پیدا باشه و کسایی مثل من که کاری ازمون بر نمیاد فقط واگذار می کنیم به خود خدا
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
کاربر گرامی. 17/41 لطف کن این موضوع را بپرسید که ما در سال مزه گوشت قرمز که باعث تقویت دید میشود نداریم حال یکی کرده یکی داده یکی کشته شده ما با کدام چشم و چار درستی هم نداریم یه وقتی نکنه بیخودی مشغول ذمه بشیم، نداریم از قدیم هم گفتند نخورده و جای گرم، لطف کن بهشان بگو ممنون
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
کاربر گرامی. 17/41 لطف کن این موضوع را بپرسید که ما در سال مزه گوشت قرمز که باعث تقویت دید میشود نداریم حال یکی کرده یکی داده یکی کشته شده ما با کدام چشم و چار درستی هم نداریم یه وقتی نکنه بیخودی مشغول ذمه بشیم، نداریم از قدیم هم گفتند نخورده و جای گرم، لطف کن بهشان بگو ممنون
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1397/03/24
ببنیدپول چیکارمیکنه پس پولداروفقیردرخطرهستن چون هر۴نفر۱نفرروانین توایران بیشترشم ازبیکاری وفقروسویواروپاییهابا۱۷ملیون جمعیت ۲نفرزندانی وایران ساعتی۵۰نفرزندان وهرساعت۳۰نفرطلاق میگیرن حالاملت غیورایران بریدشغل وبپدجه ومنابع کشوربرای ۱۶ملیون افغانی خرج کنیدو۲۰ملیون شغلمون اشغال کنن وهین کارباعث میش که هرایرانی بابت این مهاجرهای افغانی سالی ۲۰۰ملیون تومان هرایرانی ضررهزینه کنه حالا فهمیدین ایران ایرانی چرابه این روزافتادهر۴نفر۳نفرجوان بیکاروبیش از۳۰درصدسرپرست خانوادههابیکارن وفقیر
پاسخ ها
هوم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
16میلیون افغانی چطوری20میلیون شغل اشغال کرده
خخخخخخخخخ ررررررررررر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
انشالله جواب تو نادان رو هم خود خدا میده به خاطر تمام دروغ ها و تهمت هایی داری میزنی
البته تو که همین جوریش خدا زده ات
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1397/03/24
ذات زنان با خیانت امیخته هست
مردها خواهشا کسانی را برای همسری انتخاب کنید که عفیف و دین دار باشند

و از دوستی و اوردن مردان دیگر حتی فامیل به خانه خود جلوگیری کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
تو ديگه خيلى عقبى
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
ذات مردان خیلی پاکه
بیشرفی رو شما مرد ها رواج دادین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
اینایی که منفی دادن فازشون چیه
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1397/03/24
چقدر صغری کبری چیده میشه وساعت دقیق ورود وخروج مقتول ........این همون کثافتی هست که همون موقع که خبر قتل مرد مقتول داده شد نظر دادیم نه از هوا بلکه واقعیت ها و هنوز نمیخواید بپذیرید که این واونو میگید چه ربطی داره.....اگر خیانت زنان و مردان را کنار هم بذارید هم این مقتول زنده بود وهم قربانیان قاتل گیلانی!! تاکی فکر کنیم فقط داخل مسجد رو مراقبت کنیم وبیرون بگیم این مورد به مامربوط نمیشه!! جلو هرچیزی گرفته شد نتیجه تلخی داشته! با رعایت شرع و عرف از ورزشگاه ها شروع کنید اما نه برای یک بار چون هرچی عقده هست خالی میکنن وباید صبوری کرد تا نتیجه بده! مردم فقط خسته وگرسنه هستند و پول در ایجاد وانگیزه قتل اینجاهم به چشم میخوره!!!! خود دانید هم میشه آخر دادگاه رو گفت هم اصل ماجرا!!
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1397/03/24
ای زن بیشرف تا تو چراغ سبز نشون اون مرتیکه نمیدادی اون اینکارو نمیکرد اون دوتا دیوانه هم حالا پول که بهتون نداد هیچ طناب اعدام هم گردنتون انداخت انشاالله که زود دستگیر بشه البته اگر فرار نکرده باشه خارج از کشور
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1397/03/24
الهی نابود شوید با همدست های خودت
Iran, Islamic Republic of
04:17 - 1397/03/25
بیشرفا نمیدونم ڃرا مثل ادم با یه نفر نیستن
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1397/03/25
چراغ سبز نشون نداده رابطه داشته چون مه کرده امین دیده مقتول پولداره گفتی میکشیم و بعد بهتر هم پول داریم هم.....قرار بوده زنه پول از حساب خودش بده که فوری پلیس دستگیرش کرد اما یه موتور خریده برای این دوتا که فعدا موجودن
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/03/25
چه قیافه ای داره ، زن مقتول گفته فقط میگفت شوهرتو بکش اما خودش ترسو تراز این حرفاست وگرنه تو جنگلهای امازون یا قبیله ادم خوارها ببرنش هر چی موجوده فرار میکنه! احتمالا رو مخ زنه بوده!! من اگه دختر بودم تاهفتاد سال هم بی شوهری میکشیدم بازم به این نگاه نمکردم!خخخ اقایون فکر نکنید زن هستم شیطون گولتون بزنه مرد هستم مرد .تاکید کردم که یه وقت ...خخخشوخی عیدی بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج