از خرمشهر غفلت کردیم، وگرنه باید سرآمد می‌شد
۷۴۰۲۹۵
۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
۶۷۳۸ 
عباسعلی منصوری آرانی در روزنامه اعتماد نوشت: اگر ما از روزي كه خرمشهر آزاد شد در ابعاد مختلف اين منطقه را بازسازي و روزآمد مي‌كرديم امروز خرمشهر با شهرهاي بزرگ دنيا برابري مي‌كرد.

عباسعلي منصوري آراني در روزنامه اعتماد نوشت: اگر ما از روزي كه خرمشهر آزاد شد در ابعاد مختلف اين منطقه را بازسازي و روزآمد مي‌كرديم امروز خرمشهر با شهرهاي بزرگ دنيا برابري مي‌كرد. اگر اين اتفاق رخ نداده ثمره غفلت همگان است كه امروز شاهد آثار اين غفلت هستيم.

همانطور كه دشمنان در بعد نظامي تلاش در تجاوز به خرمشهر داشتند، امروز آن دشمنان تلاش دارند نوارهاي استقامت را پاره كنند و وحدت ملي را نشانه گرفته‌اند. همه مسوولان و دست‌اندركاران حاكميت بايد به اين مهم توجه داشته و از تبديل شدن موضوعات كوچك به يك بحران توسط دشمنان اين مرز و بوم جلوگيري كنند.

رفاه نسبي حق تمام مردم از جمله ساكنين خرمشهر است اما در مقابل مردم نيز بايد توجه داشته باشند كه اينگونه اشكالات از مجراي قانوني بايد بيان شود. دولتمردان نيز بايد به خواسته‌هاي قانوني مردم بيشتر توجه كنند. آنچه در خرمشهر مي‌گذرد آميخته‌اي از حقوق مردم و توطئه‌هاي بين‌المللي است. تمييز دادن اين دو موضوع بسيار مهم است به نحوي كه مسوولان از حقوق حقه مردم پاسداري كنند و مردم نيز در برابر توطئه‌هاي از پيش طراحي شده دشمن مقاومت كنند تا روياي بدخواهان اين خاك تعبير نشود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/04/11
کجای ایران راغفلت نکردید بجز تهران تبزیز اصفهان مشهد بقیه ایران ...
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1397/04/11
دیگه حالم از این جمله کلیشه ای " مشکلات و اعتراصات باید از مجرای قانونی حل بشه" بهم میخوره که همیشه بعد از تجمع و اعتراضات مردمی بدسیله مسئولین گفته میشه!
از مجرای قانونی؟!!!!
...
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/04/11
دورود برخرمشهر وخرمشهری ها
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1397/04/11
از یک جا که غفلت نکردیم برای نمونه بگوئید ،تالابها را که خشکاندیم نسل جنگلها را با بهره برداری از بین بردیم ،ابهای زیر زمینی را خشکاندیم ،در جنگلهای شمال بغیر از خوک و تعداد اندکی خرس جانوری باقی نمانده،دیگه از بم وجاهای دیگه بگذریم.
United States
12:11 - 1397/04/11
کجای ایران راغفلت نکردید ... ....
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1397/04/11
شما بگویید مسئولین از کجای این سرزمین غفلت نکرده اند؟دریاچه ارومیه با اون عظمتش خشک شد در حالیکه کمتر از یک ساعت فاصله با دریاچه وان ترکیه فاصله دارد که یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری ترکیه به حساب می آید‌.زاینده رود با آنهمه زیبایی و جاذبه اش خشک شد تالاب انزلی و هورالعظیم و ...خشک شد.بیشتر آثار تاریخی این مرز و بوم در اثر بی توجهی در معرض خطر هستند.استخراج بی رویه معادن در اکثر نقاط کشور ضربه جبران ناپذیری بر محیط زیست وارد کرده که هزاران سال دیگر جبران نمیشود.کاش بعضیها درک میکردند که ویران کردن آسان و آباد کردن مشکل است.
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/04/11
تنها خرمشهرنیست هزاران شهروروستااینجورین
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
اولئک هم الغافلون!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1397/04/11
اگر این همه به قم ومشهد میرسید یک هشتم ان به خرمشهر میرسیدید اینطور نمیشد هنوزم دیر نشده البته زمان میبرد که خیلی دیره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج