سرقت با انگیزه عشق به ماشین‌های گران قیمت
۷۴۴۱۶۶
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۹
۵۹۷۰ 
متهم دستگیر شده انگیزه سرقت را خرید خودرو لوکس عنوان کرد و بیان داشت از آنجایی که عاشق ماشین گرانقیمت است قصد داشته با سرقت های سریالی اش بتواند یک خودروی لوکس بخرد.

خبرگزاری مهر: سرهنگ رسول جهانی در گفت و گویی گفت: شب گذشته حوالی ساعت ۱۱:۳۰ بود که در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ماموران در جریان یک فقره درگیری بین آقا و خانمی در واقع در مجتمعی مسکونی در خیابان نیک نام قرار گرفتند.

وی ادامه داد: سریعا ماموران کلانتری به محل اعزام شدند که خانمی به آنها مراجعه کرد و در حالیکه زخم و جراحتی سطحی نیز روی بدنش داشت به ماموران خبر از متواری شدن یک سارق منزل داد.

سرهنگ جهانی گفت: خانم که مدیر ساختمان بود به ماموران بیان داشت در خانه بودم که یکی از ساکنین زنگ زد و گفت فرد غریبه ای را در جلوی واحد طبقه اول دیده ام که سریعا به پایین آمدم و دیدم جوانی کیف به دست در حال خروج از آپارتمان می باشد که وقتی علت حضورش را پرسیدم مرا هل داد و به سمت من حمله ور شد.

رییس کلانتری اظهار داشت : براساس مشخصات اعلامی این خانم ، تلاش های ماموران کلانتری به جریان افتاد و متهم ۲۴ ساله انتهای کوچه در حالیکه کیف بزرگی در دستانش داشت شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی افزود: از داخل کیف سارق مقدار زیادی طلاجات به قیمت حدودی ۱۰۰ میلیون تومان و نیز یک دستگاه هارد کامپیوتر و مدارک هویتی کشف شده بود.

سرهنگ جهانی افزود: در بازجویی های اولیه متهم بیان داشت از طریق بالکن وارد طبقه اول شد و پس از شکستن قفل وارد واحد مسکونی گردید و در طول ماه گذشته نیز از یکی از واحدهای آن ساختمان سرقت کرده بود.

ضمنا متهم انگیزه سرقت را خرید خودرو لوکس عنوان کرد و بیان داشت از آنجایی که عاشق ماشین گرانقیمت است قصد داشته با سرقت های سریالی اش بتواند یک خودروی لوکس بخرد.

وی ادامه داد: متهم بیان داشت هر جا خودروی لوکس مدل بالا می دید از راننده آن درخواست می کرد با خودرواش عکس بگیرد.

سرهنگ رسول جهانی رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در پایان اعلام این خبر اعلام داشت: متهم برای انجام ادامه تحقیقات با هماهنگی قضایی در اختیار پایگاه هفتم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج