نصیرزاده: تکلیف گسترش هفته آینده مشخص می‌شود
۷۴۴۴۷۰
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
۶۵۲۰ 
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، گفت: یک نفر بگوید بابت هتل پولی از او کسر شده است. این مسائل را بیان می‌کنند تا قرارداد بازیکن را فسخ کنند اما این مسائل درست نیست.

خبرگزاری فارس: هوشنگ نصیرزاده در مورد شرایط گسترش فولاد و اینکه تکلیف این تیم برای هجدهمین دوره لیگ برتر به کجا انجامید، گفت: فعلا خبری نیست. شنبه همه چیز مشخص می‌شود و آنوقت در این مورد توضیحات لازم را بیان می‌کنم.

وی در مورد اینکه در فضای مجازی مطرح شده که باشگاه گسترش فولاد هزینه اقامت بازیکنان در هتل قبل از بازی و غذایی که مصرف کردند از قراردادشان کسر شده است، گفت: چه کسی این حرف‌ را زده است؟ چنین چیزی صحت ندارد. یک بازیکن، یک مربی، یک سرپرست و ... بیاید بگوید پولی گرفته که این مبالغ کم شده است.

وی افزود: این مسائل درست نیست. برخی می‌خواهند فضایی درست کنند که بازیکن فسخ کند و به باشگاه دیگر برود و این مسائل را مطرح کنند. اجازه این کار را نمی‌دهیم. یک بازیکن که با ما قرارداد دارد این مسئله را بگوید.

نصیرزاده در مورد وضعیت فیروز کریمی، تصریح کرد: او فعلا هست و تکلیف باشگاه ما هفته آینده به طور کامل مشخص می‌شود.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در مورد اینکه تکلیف موضوع تیمی که گفته می‌شد گسترش فولاد است و با اکسین بازی دوستانه انجام داده به کجا انجامید، گفت: همانطور که گفتم آن تیم ما نبود. آن تیمِ دورهمی خود کریمی بود که از کرج آمده بود و ربطی به ما نداشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج