شلتاق بچه کروات‌ها روی چمن ورزشگاه
۷۴۴۶۹۷
۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۵
۸۷۹۸ 
فرزندان ستاره‌های تاریخ‌ساز فوتبال کرواسی بعد از پایان دیدار مقابل انگلیس، چمن استادیوم لوژنیکی را به اختیار خود در آوردند.

ورزش سه: فرزندان ستاره‌های تاریخ‌ساز فوتبال کرواسی بعد از پایان دیدار مقابل انگلیس، چمن استادیوم لوژنیکی را به اختیار خود در آوردند.

هنوز دقایقی از جشن و پایکوبی بازیکنان تاریخ‌ساز کرواسی که اکنون با صعود به فینال جام جهانی تاریخ‌ساز شده‌بودند نگذشته بود که آنها مجوز ورود خانواده‌ها و فرزندان خود را در چمن کسب کردند.

بازیکنان کرواسی در کنار زلاتکو دالیچ که اکنون محبوب‌ترین رهبر فوتبالی محسوب می‌شود در سمت دروازه‌ای که مانژوکیچ آنها را به بهشت برد در کنار هواداران و خانواده‌ها خود انواع جشن و پایکوبی را به جا گذاشتند. اما نقش پایانی و جالب‌تر را می‌توان به فرزندان آنها داد. جایی که شماره ۴، ۷ و ... که پدران تاریخ‌ساز خود را یدک می‌کشیدند با هر ضربه خود فریاد مهیب هواداران کروات را با تعجب نظاره می‌کردند.

هواداران خوشحال کرواسی که حتی با گذشت نزدیک به یک ساعت از بازی قصد خروج از استادیوم را نداشتند، جشن خانوادگی بازیکنان را در چمن تبدیل به یک رقابت جالب و مهیج کردند. جایی که پرشیچ کوچک رهبری و فرماندهی فرزندان دیگر را برعهده داشت و با فیزیک و سرعت بیشتر خود اجازه خودنمایی را به دیگران نمی‌داد. پرشیچ فرزند توپ را در اختیار می‌گرفت و تا میانه زمین فرزندان هم‌تیمی پدر را با خود می‌کشاند و بعد از آن عزم دروازه می‌کرد و با سرعتی جالب توجه توپ را وارد دروازه می‌کرد تا فریاد نزدیک به ۱۵ هزار هوادار کروات باقیمانده در استادیوم لوژنیکی از او خوشبخت‌ترین پسربچه‌ی کروات را بسازد.

بعد از سه بار تکرار این حرکت و همانند دفعات قبلی تشویق هواداران کم کم او جسارت شادی گل را نیز به دست آورد و همانند پدرش با شیرجه به سمت هواداران آن را جشن گرفت.

دالیچ نیز که تا پیش از حضور در محل کنفرانس در کنار بازیکنان حضور داشت و با آنها و در کنار هواداران شادی خود را تقسیم می‌کرد گاهی به سمت پسربچه و دختربچه‌های داخل چمن می‌رفت و آنها را در آغوش می‌گرفت.

در پایان ویدا که در این بازی دقایق سختی را پشت سر گذاشته بود و به شدت تحت فشار قرار داشت به سمت این کودکان رفت و با آغوش کشیدن‌شان آنها را به سمت رختکن برد و با شوت کردن توپ به سمت سکوها آن را تقدیم هواداران تیمش کرد.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

شلتاق بچه کروات‌ها روی چمن لوژنیکی

شلتاق بچه کروات‌ها روی چمن لوژنیکی

شلتاق بچه کروات‌ها روی چمن لوژنیکی

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/04/21
اینه ثمره داشتن یه مربی بزرگ مثل دالیچ تسلیت به فدراسیون پنج ستاره .....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج