تعیین تکلیف دریافت کنندگان ارز دولتی دارو
۷۴۵۰۵۲
۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۱
۲۹۳۵ 
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، از بانک مرکزی خواست اطلاعات کامل دریافت کنندگان ارز دولتی دارو، مواد اولیه و ملزومات پزشکی به این سازمان منعکس شود.

خبرگزاری مهر: معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، از بانک مرکزی خواست اطلاعات کامل دریافت کنندگان ارز دولتی دارو، مواد اولیه و ملزومات پزشکی به این سازمان منعکس شود.

دکتر غلامرضا اصغری، گفت: از بانک مرکزی خواسته ایم فهرست کامل شرکت های دریافت کننده ارز دولتی برای تامین مواد اولیه دارویی، دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی را در اختیار این سازمان قرار دهد.

وی افزود: با توجه به ضرورت تعیین وضعیت شرکت های معرفی شده از سوی سازمان غذا و دارو به بانک مرکزی برای تخصیص و دریافت ارز دولتی و گشایش اعتبار بانکی، به گزارش دقیق بانک مرکزی مبنی بر اینکه کدام شرکت ها در چه مرحله ای از فرآیند تخصیص ارز و گشایش اعتبار و واردات قرار دارند، نیازمندیم.

معاون وزیر بهداشت، ادامه داد: بر این اساس از بانک مرکزی خواسته شده است آخرین وضعیت و فهرست شرکت های دریافت کننده ارز دولتی جهت واردات مواد اولیه دارویی، دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی را در اختیار سازمان غذا و دارو، قرار دهد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/04/22
چرافقط ارز دارو ؟سفره رانتی جهت ازمابهترون بود.خداوند این ابواب رابرجمیع مختلسین ورانت خواران دایما باز بدارد .الهی امین
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/04/22
یعنی میگن کدومشون رفته بخارشو وارد کرده؟!
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1397/04/22
نهایتاً این پرونده هم ماست مالی و بایگانی خواهد شد وفقط بین المال به هدر رفته ودیگر بر نخواهد گشت مثل هزاران میلیارد دلار دیگر که بر باد رفته.
و چند روز دیگر گروه دوم آغازاده ها وژنهای خوب ارز دولتی گرفته میلیارد ها به جیب میزنند و این روند تکراری ادامه دارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج