ادعای یک وکیل درباره قتل موکلش در زندان
۷۴۵۴۱۱
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
۵۷۰۷ 
یک وکیل که مدعی وکالت در پرونده‌های امنیتی و نیز عضویت در انجمن صنفی روزنامه نگاران است، در اکانت توئیتر خود خبر از قتل موکلش در زندان می‌دهد.

روزنامه جوان نوشت: یک وکیل که مدعی وکالت در پرونده‌های امنیتی و نیز عضویت در انجمن صنفی روزنامه نگاران است، در اکانت توئیتر خود خبر از قتل موکلش در زندان می‌دهد.

محمد آقاسی در مورد موکلش مریم فرجی می‌نویسد: «پنج‌شنبه ١٤ تیر مریم فرجی که به اتهام اجتماع و تبانی ... در شعبه ٢٦ دادگاه انقلاب به سه سال حبس و دو سال ممنوع الخروجی محکومیت یافته مفقود شده، اعتراض به حکم را شنبه تقدیم دادگاه کردم، اما خانواده‌اش به همه ارگان‌ها سر زدند ولی اثری از او نیست. به نظر می‌رسد موکلم به قتل رسیده باشد.»

 با این حال هنوز مشخص نیست چه اتفاقی افتاده است.

کاربران پای همین توئیت سؤال می‌پرسند و آقای وکیل در جواب همه را به آینده حواله می‌دهد. روشن نیست وقتی خود او از وقوع امری مطمئن نیست، چرا به صورت عمومی منتشر می‌کند!

 آمدنیوز می‌گوید به گفته وکیل، «م. ف» در زندان به قتل رسیده است. اکانت کاربری وکیل دوباره وارد عمل می‌شود و می‌گوید وقوع قتل قطعی نیست. یعنی تاکنون او بر پایه حدس و گمان اطلاع‌رسانی می‌کرده است.

وکیل تازه می‌گوید موکل در بازداشت نبوده و با قید وثیقه آزاد بوده که پنج شنبه هفته گذشته از منزل خارج شده و تا الان به خانه باز نگشته است و ما با خانواده به این نتیجه رسیدیم که به قتل رسیده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج