شورای ملی ایرانیان آمریکا: پمپئو عذرخواهی کند
۷۴۸۸۵۷
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
۶۲۱۱ 
در آستانه سخنرانی وزیر امور خارجه آمریکا در جمع گزینش شده ای از ایرانیان آمریکا، شورای ملی ایرانیان آمریکا(نایاک) ضمن طرح پرسش هایی، عذرخواهی دیپلمات ارشد واشنگتن را شرط آغاز گفت و گوی جدی با پمپئو دانست.

خبرگزاری ایرنا: در آستانه سخنرانی وزیر امور خارجه آمریکا در جمع گزینش شده ای از ایرانیان آمریکا، شورای ملی ایرانیان آمریکا(نایاک) ضمن طرح پرسش هایی، عذرخواهی دیپلمات ارشد واشنگتن را شرط آغاز گفت و گوی جدی با پمپئو دانست.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در یکی از شهرهای ایالت کالیفرنیا برای جمعی از ایرانیان آمریکا سخنرانی می کند. پس از آنکه وزارت خارجه آمریکا، شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) را به سخنرانی 'حمایت از صدای مردم ایران' دعوت نکرد، این لابی حامی برجام در چندین توییت سوال های مد نظر خود را از میزبان پرسید و خواهان پاسخ به آنان شد.

نایاک از پمپئو پرسید: چرا ترامپ جنگ طلبانی چون جان بولتون را به عنوان مشاور امنیت ملی که خواهان بمباران ایران شده بودند بر سر کار آورده است. چرا شما 2 هزار سورتی بمباران را جایگزین مناسبی برای مذاکرات هسته ای دانستید؟

نایاک با اشاره به سوء استفاده از دمکراسی خواهی در ایران پرسید: دولت آمریکا چگونه از ارتکاب اشتباه هایی که منجر به جنگ با عراق شد پرهیز می کند؟ نایاک در پرسشی دیگر شادی ایرانیان از توافق هسته ای را به پمپئو یادآوری کرد و از وی پرسید که چرا باید این مردم از بازگشت تحریم ها نیز در عذاب باشند؟

نایاک نوشت: آمریکائیان ایرانی تبار خواهان دمکراسی واقعی و احترام به حقوق بشر برای ایران هستند. با این حال در گذشته تحریم ها منجر به قدرت یافتن تندروهای ایران شد. بازگشت تحریم ها از سوی ترامپ چه تفاوتی با گذشته خواهد داشت؟

لابی نزدیک به دمکرات های آمریکا در توییت دیگری با توجه دادن پمپئو به موفقیت های ایرانیان آمریکا یادآور شد که اعضای این جامعه به دلیل سیاست های دولت ترامپ قادر به اخذ روادید نیستند: 'چرا وزیر امور خارجه ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا را لغو نمی کند؟'

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/04/31
حالا چه گفته مگه بمباران کنه خب مگه مجبورن تحریم کنن خب چرا سالهاست ما داریم میشنویم تحریم دارن میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۳۱
کسی متوجه منظور این دوستمون شد ؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۳۱
احتمالا ترجمه یه متن کامبوجی بوده...
هالو
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/04/31
برای ما مردم بدبخت هیچ فرقی با قبل و بعد برجام نکرده و نخواهد کرد .
این وسط عده ای سود میبرند.
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1397/04/31
این مقاله را که نوشتید فقط و فقط به خاطر اینیستکه این بابا از حزب دمکرات است و در موقع اوباما چون بسیار خوش گذشت با پول ها و سفر ها و گرین کارتها. سوای برجام که فقط برای عالیجنابان نون و اب داشت والا که ملت با همان بیکاری گرانی و بیپولی دست و پنجه نرم میکردند.
Sweden
04:14 - 1397/05/02
۱۰:۵۹


 ۵۷۸۹ بازدید


 ۵ نظر پمپئو و ترامپ باید ار ایرانیان عذرخواهی کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج