ناپولی از فروش بلیت‌های فصل خودداری کرد
۷۵۷۱۷۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
۵۱۳۰ 
باشگاه ناپولی در اقدامی غیرمنتظره از فروش بلیت فصل بازی‌های ‌خانگی‌اش خودداری کرده است.

 خبرگزاری تسنیم: باشگاه ناپولی اعلام کرد که به دلیل عملیات عمرانی که در ورزشگاه سن‌پائولو در حال اجراست، این باشگاه بلیت‌های فصل بازی‌های خانگی‌اش برای فصل 19-2018 را نخواهد فروخت.

ناپولی در سایت اینترنتی خود بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن «عدم اطمینان کامل» از وضعیت پروژه بازسازی ورزشگاه سن پائولو و تاریخ اتمام این پروژه و پیشگیری از نارضایتی هواداران را دلیل عدم فروش بلیت‌های خانگی فصل جدید این تیم دانسته است.

ناپولی از فروش بلیت‌های فصل خودداری کرد

علاوه بر آن دسته از هوادارانی که از فصل گذشته بلیت فصل ناپولی را تهیه کرده باشند، این امکان را خواهند داشت که بلیت‌های خود را پس بدهند اگرچه باشگاه جنوب ایتالیا هشدار داده که ضمانتی برای حفظ صندلی فصل گذشته آنها در صورت درخواست مجدد بلیت فصل وجود نخواهد داشت.

ورزشگاه 55 هزار نفری سن‌پائولو که متعلق به شورای شهر ناپل است، سال آینده قرار است میزبان بازی‌های یونیورسیاد ایتالیا است و به همین دلیل یکسری عملیات عمرانی در آن در حال اجراست که اخیراً نارضایتی اورلیو دلورنتیس، مالک باشگاه ناپولی را در پی داشته است.

دلورنتیس برای ابراز نارضایتی خود از ورزشگاه خانگی تیمش آن را به توالت تشبیه کرد، ورزشگاهی که در این فصل ناپولی بازی‌هایش در سری A، کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان را در آن انجام خواهد داد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج