ستاره PSG و رد مجدد پیشنهاد تمدید قرارداد
۷۵۸۱۵۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
۷۸۴۴ 
آدرین رابیو که مورد توجه بارسلونا و چند تیم بزرگ اروپایی دیگر قرار دارد، بار دیگر از تمدید قرارداد با پی اس جی خودداری کرد.

ورزش سه: آدرین رابیو که مورد توجه بارسلونا و چند تیم بزرگ اروپایی دیگر قرار دارد، بار دیگر از تمدید قرارداد با پی اس جی خودداری کرد.

 رابیو پیش از این نیز چند بار پیشنهاد تمدید قرارداد پاری سن ژرمن را رد کرده بود به این امید که در این تابستان راهی تیمی دیگر شود اما ناصر الخلیفی تسلیم خواسته این ستاره جوان نشد.

ستاره PSG و رد مجدد پیشنهاد تمدید قرارداد

طبق ادعای اکیپ، پیشنهاد جدید پی اس جی دقیقا تمام خواسته های رابیو را برآورده می کرد و حتی در قرارداد جدید، دستمزد او نیز به اندازه قابل توجهی افزایش یافته اما رابیو باز هم حاضر به تمدید قرارداد نشد. در هر صورت مسئولان پی اس جی قصد تسلیم شدن ندارند با این وجود که می دانند رابیو ممکن است سال بعد به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم مورد نظر خود شود.

طبق ادعای اکیپ، باشگاه قصد دارد جرایم سنگینی برای رابیو در نظر بگیرد از جمله سکونشینی تا پایان فصل. برای مالکان متمول قطری پی اس جی، ضرر اقتصادی ناشی از جدایی رابیو به عنوان بازیکن آزاد اهمیتی ندارد و آنها قصد دارند با جریمه کردن رابیو، برای دیگر جدایی طلبان خود پیامی روشن بفرستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج