حذف کپی مدارک شناسایی در دفتر‌های پیشخوان
۷۵۸۱۶۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰
۱۰۳۶۸ 
دبیرکل کانون انجمن‌های دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور اعلام کرد اکنون در برخی دفتر‌ها رونوشت کارت ملی و شناسنامه گرفته نمی‌شود و این طرح بزودی در سراسر کشور اجرا می‌شود.

خبرگزاری ایرنا: دبیرکل کانون انجمن‌های دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور اعلام کرد اکنون در برخی دفتر‌ها رونوشت کارت ملی و شناسنامه گرفته نمی‌شود و این طرح بزودی در سراسر کشور اجرا می‌شود.

«علی فلاح حقیقی» عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: حذف اخذ کپی مدارک شناسایی مانعی برای سوءاستفاده از کپی مدارک و گام مهمی در کاهش مصرف کاغذ است.

به گفته وی، حذف کپی کاغذی مدارک به صرفه جویی روزانه یک میلیون لیتر آب مجازی کمک می‌کند.

** فقدان مجوز برای اتصال دفاتر پیشخوان به سامانه جامع روابط کار

دبیرکل کانون انجمن‌های دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور از متصل نشدن دفاتر پیشخوان به سامانه جامع روابط کار خبر داد و افزود: با وجود آماده بودن دفاتر پیشخوان برای اتصال، هنوز سازمان تنظیم مقررات مجوز لازم را صادر نکرده است.

فلاح همچنین از واگذار نشدن هیچ خدمت جدید دولتی به این دفتر‌ها انتقاد کرد و گفت: اقتصاد دفاتر پیشخوان ناپایدار شده است که این امر اشتغال فعالان این بخش را با مخاطره روبرو می‌کند.

وی به وجود ۱۱۰ دفتر پیشخوان خدمات دولت در تهران اشاره کرد و گفت: قرار است بزودی ۸۰ دفتر دیگر اضافه شود، اما این افزایش بدون واگذاری خدمات جدید، آسیب زاست.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1397/05/22
این کپی بازی ها باید از همه اداره ها و اماکن ها جمع بشه
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1397/05/22
کاغذ کم دارن این طرحو میزارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج