قاتل مسلح فراری در بندرعباس دستگیر شد
۷۵۸۱۸۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
۱۱۸۷۰ 
معاون دادسرای شهرستان منوجان از دستگیری یک قاتل مسلح فراری در محل مخفیگاهش در استان هرمزگان خبر داد.

خبرگزاری مهر: معاون دادسرای شهرستان منوجان از دستگیری یک قاتل مسلح فراری در محل مخفیگاهش در استان هرمزگان خبر داد.

امید رضایی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از ماهها کار اطلاعاتی و پلیسی محل اختفای قاتل فراری در استان هرمزگان شناسایی شد و بلافاصله دستورات قضائی لازم برای دستگیری متهم صادر شد.

وی افزود:طی یک اقدام منسجم و هماهنگ پلیسی و پس از اعطای نیابت قضائی به دادستانی بندرعباس شامگاه گذشته قاتل فراری در محل مخفیگاهش توسط یک کار مشترک کارگاهان پلیس آگاهی منوجان و بندرعباس دستگیر شد.

رضایی در تشریح این خبر گفت: متهم در اواخر سال ۱۳۹۵ در منطقه خسروآباد از توابع شهرستان منوجان توسط یک قبضه کلت کمری اقدام به قتل فردی به نام (ع. ش) کرده بود و پس از ارتکاب جرم از محل حادثه متواری شده بود.

رضایی با بیان اینکه متهم در بازجویی های اولیه، اختلافات خانوادگی را علت اصلی و انگیزه خود در بروز این حادثه اعلام کرده است، بیان داشت: ازدواج ها باید با بینش باز، دوراندیشی و تفکر صورت گیرد و خانواده ها از ازدواج اجباری فرزندان خود جدا پرهیز کنند.

وی با تاکید بر اینکه از شرایط بسیار مهم ازدواج هم کفو بودن زوجین است، تصریح کرد: بی گمان از مهم ترین عوامل پیوند پایدار و ازدواج موفق و زندگی آرام، هم شأن بودن زن و مرد است.

رضائی یادآور شد: ضرورت دارد افراد اختلافات خانوادگی را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند زیرا هرگونه تصمیم از روی احساسات و به صورت خودسر ممکن است عواقب خطرناکی در پی داشته باشد که دیگر جای پشیمانی و جبران وجود نخواهد داشت.

معاون دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان منوجان گفت: متهم که جوانی ۲۶ساله است در حال حاضر با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.
کد خبر

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1397/05/22
پلیس خسته نباشید اینا همه در بازجویی اولیه اختلاف خانوادگی رو عنوان میکنن ، حالا که قاتل دستگیر شده بفرمائید این توصیه ازدواج که گفته شده ؛ یک جمله در مورد اینکه مقتول زن بوده مرد بوده یا دو خط بنویسید که نامبرده در اقدامی اقدام به قتل ....کرده بود که فرای شده و پلیس و تحقیقت به نتیجه رسید!بازجویی دوم را جهت مصاحبه بگن تا بدونتیم توصیه را در خواستگار یا دوستی خیابانی ویا....چی باید مورد توجه قرار بدیم.ممنون
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1397/05/22
احتیاج بود ازاستانهای همجوار براای دستگیری تقاضای کمک میکردید چون اویک نفر بوده وشما از دوشهر دورهم جمع شدید نقشه برای دستگیری یک نفر خ داکنه تلفات نداده باشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج