تمایل سامپائولی برای هدایت تیم ملی مکزیک
۷۵۸۶۹۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۰
۳۷۷۹ 
بعد از اخراج خورخه سامپائولی از تیم ملی آرژانتین، تیم های مختلفی برای به خدمت گرفتن او ابراز تمایل کردند اما به نظر می رسد که او قصد دارد هدایت تیم ملی مکزیک را برعهده بگیرد.

ورزش سه: بعد از اخراج خورخه سامپائولی از تیم ملی آرژانتین، تیم های مختلفی برای به خدمت گرفتن او ابراز تمایل کردند اما به نظر می رسد که او قصد دارد هدایت تیم ملی مکزیک را برعهده بگیرد.

 نمایش های ضعیف آرژانتین در جام جهانی و شایعاتی که در مورد درگیری ستاره های تیم با سامپائولی منتشر شده بود، در نهایت به اخراج او از این تیم منجر شد.

این در حالی است که او تنها یک سال قبل جانشین ادگاردو بائوسا روی نیمکت آلبی سلسته شده بود در آن زمان، کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین، او را بهترین مربی دنیا توصیف کرده بود.

تمایل سامپائولی برای هدایت تیم ملی مکزیک

اکنون سایت گل ادعا کرد که بعید است سامپائولی برای مدتی طولانی بیکار بماند. در این مدت فدراسیون های فوتبال آمریکا، کاستاریکا و پاراگوئه برای به خدمت گرفتن او ابراز تمایل کردند اما خود این مربی باتجربه ترجیح می دهد که هدایت تیم ملی مکزیک را برعهده بگیرد؛ تیمی که با جدایی خوان کارلوس اوسوریو، در حال حاضر بدون مربی است.

به جز سامپائولی، از کیکه ستین، سرمربی بتیس و آندره ویلاس بواس، سرمربی سابق چلسی و تاتنهام، هم به عنوان دیگر گزینه های هدایت مکزیک نام برده می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج