روحانی: آمریکا تنهاست
۷۷۰۷۶۹
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
۷۸۱۴ 
روحانی با بیان اینکه امروز به جز چند کشور معدود معلوم‌الحال هیچ‌کس در کنار آمریکا قرار ندارد، گفت: امروز آمریکا در بدترین شرایط جهانی قرار گرفته و حتی سازمان‌های بین‌المللی مانند یونسکو، سازمان ملل متحد، سازمان بین المللی انرژی اتمی و دادگاه دادگاه کیفری بین‌المللی با سیاست‌های آمریکا موافق نیستند.

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت گفت: ماه محرم همواره برای ما یادآور فداکاری و ایثار سالار شهیدان و یاران باوفای آن حضرت است.این صفحه ماندگار تاریخ هرساله برای ما درس‌آموز است که چگونه باید در برابر پیچیدگی‌ها و مشکلات بزرگی که برای جامعه اسلامی و مردم مسلمان پیش می‌آید، ایستادگی، استقامت و فداکاری کرده و چگونه می‌توانیم پیروزی بزرگ فرهنگی و سیاسی ابدی را کسب کنیم.

روحانی با اشاره به اینکه شرایط داخلی امروز آمریکا با سال‌های گذشته آن تفاوت بسیاری دارد و امروز یکی از دوران بسیار بد در تاریخ آمریکاست، خاطرنشان کرد: امروز کمتر محقق، روشنفکر و صاحب‌نظری در آمریکا وجود دارد که با کاخ‌نشینان کاخ سفید موافق باشد و حتی برخی از آنها به صراحت آنها را به عنوان ابله و سفیه می‌نامند و این در تاریخ آمریکا کمتر اتفاق افتاده است.

روحانی: آمریکا تنهاست

رئیس جمهور افزود: امروز متحدان آمریکا از لحاظ سیاسی در کنار آنها قرار نداشته و حتی متحدین سنتی آمریکا نیز از این کشور فاصله گرفته و نسبت به این فاصله گرفتن افتخار می‌کنند و این در حالی است که زمانی آنها برای اینکه در کنار آمریکا بودند، افتخار می‌کردند.

روحانی با بیان اینکه امروز به جز چند کشور معدود معلوم‌الحال هیچ‌کس در کنار آمریکا قرار ندارد، گفت: امروز آمریکا در بدترین شرایط جهانی قرار گرفته و حتی سازمان‌های بین‌المللی مانند یونسکو، سازمان ملل متحد، سازمان بین المللی انرژی اتمی و دادگاه دادگاه کیفری بین‌المللی با سیاست‌های آمریکا موافق نیستند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز آمریکا بدترین شرایط را در درون خود دارد، تصریح کرد: امروز ایران علیرغم اینکه با جنگ اقتصادی ناخواسته روبرو است و در برابر افرادی قرار گرفته که به هیچ قانون بین‌المللی احترام نمی‌گذارند، اما روحیه و ایستادگی ملت ایران بویژه در این ایام که پرچم امام حسین(ع) به اهتزاز در می‌آید، مثال‌زدنی است.

روحانی ادامه داد: اگر مشکلی وجود داشته و احتمال عدم ایستادگی از سوی برخی می‌رود، پرچم عاشورا و کربلا همه این افسون‌ها را باطل و تبلیغات یکساله دشمنان را می‌زداید و مردم باز سرمشق‌شان امام حسین(ع) و اصحاب و یاران آن حضرت خواهد بود.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز هم ندای امام حسین(ع) را می‌شنویم که فرمود «اگر آماده فداکاری هستید، حسین(ع) عازم است و شما را دعوت می‌کند»، گفت: امروز امام حسین(ع) ما را دعوت می‌کند و ما این ندا را با گوش جان می‌شنویم و خوش به حال آن کسانی که به این ندای امام حسین(ع) پاسخ مثبت می‌دهند.

روحانی با بیان اینکه امام حسین(ع) قیام خود را برای احیاء راه پیامبر(ص) و امر به معروف و نهی از منکر، به پا داشت، گفت: امام حسین(ع) فرمود که نمی‌توانم ببینم خوبی‌ها روی زمین افتاده و عده‌ای بی‌اعتنا هستند و به راه باطل و بدی‌ها، چشم دوخته‌اند و من همان راه پیامبر(ص)، حضرت علی(ع) و امام حسن(ع) را برگزیده‌ام.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه راه امام حسین(ع) راه امر به معروف و نهی از منکر بود، اظهار داشت: امروز معروفی بالاتر از امید دادن به مردم در مسیر استقامت و منکری بیشتر از ایجاد هراس و اضطراب در دل مردم آن هم به طور نابجا و غلط وجود ندارد.

روحانی افزود: امروز صاحبان تریبون، رسانه‌دارها و کسانی که ندا و صدایشان در کشور قابل شنیدن است، یک رسالت و وظیفه سنگینی برعهده دارند، چرا که امروز در یک آزمایش بسیار بزرگ قرار گرفته‌ایم و تمام رسانه‌های حقیقی و مجازی و همه مسئولان و کسانی که قدرت دارند به ملت بزرگ ایران کمک کنند، بار بسیار سنگینی بر دوش دارند.

رئیس جمهور با بیان اینکه مسئولان و کارگزاران و رسانه‌ها در این آزمایش یا پیروز خواهند شد و یا شکست می‌خورند، اما ملت ایران قطعاً پیروز این صحنه خواهد بود، تصریح کرد: اگر ایستادگی کرده و به مردم روحیه بدهیم، هزینه ملت را کاهش داده‌ایم، اما اگر ترس، هراس و ناامیدی ایجاد کنیم، هزینه ملت را بالا برده‌ایم و چه کاری ضدانقلابی‌تر از این که ما در صفحه اول روزنامه‌ها، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها و رسانه‌های خود، در دل مردم هراس ایجاد کنیم.

روحانی با اشاره به اینکه نباید نادرست و ناعادلانه سخن گفته و حقایق را به مردم نگوییم، تصریح کرد: البته مردم در این جنگ بدون مشکل نخواهند بود، چرا که جنگ بدون کشته و مجروح نمی‌شود، اما این جنگی است که مطمئن هستیم، پیروزی نهایی با ماست و دشمن را در آن شکست خواهیم داد.

رئیس جمهور با انتقاد از عدم گفتن حقایق و واقعیات به مردم و ایجاد ترس و دلهره در مردم گفت: مگر ارز خارجی در اقتصاد کشور ما چند درصد نقش دارد؟ اگر تولید ناخالص داخلی(GDP) را برمبنای قدرت خرید یا ارزش بازار محاسبه کنیم، واردات کالا و خدمات که متکی به ارز است درصد بسیار کمی است و براساس برخی محاسبات حدود 5 درصد و براساس برخی دیگر که ارزش و قدرت خرید را در آن در نظر نمی‌گیرند، حدود 10 درصد است.

روحانی افزود: بر فرض آنکه واردات کالا و خدمات 10 درصد نقش دارد، باید ببینیم که از این میزان چه مقدار با ارز 4200 تومان، چه مقدار با ارز حدود 7 هزار تومان و چه میزان برای بازار سوم، می‌ماند. بازار سوم در برابر ارزش تولیدات داخلی کشور، کمتر از یک درصد و یا 1.3 درصد است.

رئیس جمهور با بیان اینکه نباید اقتصاد کشور را براساس این رقم محاسبه کنیم و این به دور از عدل، کارشناسی، حق و انصاف است، افزود: متخصص، نخبه و روزنامه‌نگار و سرمقاله‌نویس ما، چرا این واقعیت‌ها را به مردم نمی‌گویند و این در حالی است که امروز خدمات آموزش، بهداشت و درمان، آب و برق، گاز، بنزین، گازوئیل و انرژی، برمبنای دلار کوچه پس‌کوچه‌های فلان خیابان محاسبه نمی‌شود.

روحانی با بیان اینکه نباید به مردم ظلم کرده و آنها را نسبت به آینده مأیوس کنیم، گفت: عده‌ای مداوم می‌گویند که باید مشکل مردم را درک کنید و این درست است که مردم مشکل دارند و ما در جنگ اقتصادی و روانی قرار داریم، اما این دلیل نمی‌شود که حقایق را تحریف کرده و نقاط مثبت را به مردم نگوییم.

رئیس جمهور ادامه داد: با مقایسه رشد اقتصادی در 4 سال گذشته نسبت به 35 سال گذشته، در می‌یابیم که این رشد به طور متوسط 2 برابر بوده است. صاحب‌نظران، متخصصان و صدا و سیما می‌توانند این را بررسی کنند اما بحث اینجاست که اگر اینگونه بوده، چرا واقعیات را به مردم نمی‌گوییم.

روحانی افزود: در همین شرایط سال 97، صادرات و واردات کشور تغییر کرده و تراز تجاری ما نسبت به پارسال بهتر بوده است، اما به محض اینکه دولت این موفقیت‌ها را بازگو می‌کند، عده‌ای پیدا می‌شوند و در گوشه‌ای کل اقتصاد را بر مبنای همان یک درصد، محاسبه می‌کنند و این عدالت و انصاف نیست.

رئیس جمهور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری، گفت: سخنان ایشان هیچ‌ نقطه ابهامی را باقی نگذاشت و ایشان به صراحت گفتند که امروز زمان آن نیست که کسی بخواهد پشت دولت را خالی کند.

روحانی ادامه داد: تا انتخابات زمان بسیاری باقی مانده است.هیچ کس نباید تصور کند که تخریب دولت می‌تواند برای آنها چه در انتخابات سال آینده و چه در انتخابات سال 1400 رأی بوجود بیاورد و کسانی که اینگونه فکر می‌کنند مردود این آزمایش تاریخی در ایران خواهند بود و ملت ایران راجع به آنها قضاوت خواهد کرد و پس از آنکه از این گردنه عبور کردیم، تاریخ حرف‌ها، رفتار و جملات آنها باقی خواهد ماند و مردم قضاوت می‌کنند که در شرایط سختی آنها برای کاهش یا افزایش دشواری مردم چه رفتاری داشته‌اند.

رئیس جمهور با بیان اینکه مقام معظم رهبری از اینگونه رفتار به ویروس بدبینی تعبیر کردند، اظهار داشت: برخی امروز ویروس بدبینی را در کشور در سخنانشان و تریبون‌ها و رسانه‌هایشان منتشر می‌کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 126
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1397/06/21
فعلا که ایران تنهاست . اقای روحانی کی قراره سرتو از زیر برف بیرون بیاری ؟؟؟؟ مملکت و ملت دارن به فنا میرن !! شما هیچ وقت نخواهی فهمید !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اکر فهم داشتن که وضعیت اینگونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
خدایی موادش خوبه خیلی عالیه رو هوان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اینا نمیخوان حقایق رو بشنون. نه خارج طرفدار شماس نه مردم داخل آقای روحانی
asghar
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آمریکا تنهاست اما نمیدونم چرا کل دنیا با ما مشکل دارند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
صنعتی و سنتی باهم ترکیبی زده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آمریکا در بدترین شرایط خودشه از نظر سیاسی و اقتصادی آشفته ست و دیوانه ای به نام ترامپ باعث هرج و مرج سیستم آمریکا شده. ولی خب ملت بیشعور آمریکاپرست فکر می کنند خدا آمریکاست!
ع.م
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آقای رئیس جمهور منتخب مردم، فعلا که تو داری حرف رهبران روس و چین رو می زنی. از یک طرف تنهایی آمریکا رو می گی، که البته نود در صد کشورهای جهان،که از نظر شما تعدادی معلوم الحال هستند، پشت سر آمریکا هستند و گوش به فرمان او. از طرف دیگر از ناامیدی مردم می ترسی و از مقابله مردم با جنگ، می گویی. چرا تو وامثال تو مردم رو مثل خودتون نادون و کم فهم، فرض می کنین. داربن از ترس براندازی و طغیان مردم، قالب تهی می کنین، چرا دست از لجاجت بر نمی دارین؟ بسه مال اندوزی و فرار و دلخون کردن مردم. .
ترسو
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
در عوض ، خداااااااااا با ماست !!!!!!!!!!!!!!!!!! معلوم نيست ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
وضعیت بد اقتصادی ایران محصول مدیریت ناکارآمد و فرسوده، جنگ روانی و حرص و آز مردمه.آمریکا فقط در بخش جنگ روانی نقش داره نه بیشتر!
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1397/06/21
خیلی رو دارن اینا.
پاسخ ها
شهریار
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اقای روحانی من در دور اول وکل خانواده ام در دوم بشما رای دادن ولی به ضرث قاطع خدمتتان عرض میکنم ددرید هذیان میگید مردم الحمدالله همگی باسواد هستند ودنیا دنیای ارتباطات است عملکرد شما در بعداز خروج امریکا از برجام هم روی میز است خواهشا بی لیاقتی وعدم مدیربت صحیح دولت خود را به گردن این اون وزمبن اسمان نندازید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
آخه ابله آمریکا هر چی گفته که کل دنیا پیروی کرده چرا مردم را احمق فرض میکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
خدا لعنت كنه منو كه به روحاني راي دادم
حسن
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
بدون نام 08:16
شاید آمریکا قدرت برتر جهان باشد
ولی پیروی کل دنیا از آمریکا یک توهم است
اگر آمریکا یک قدرت بلامنازع و مطاع می بود اینقدر در برابر کشورهائی کوچک حرف از مذاکره نمی زد
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/06/21
دل مردم و دل خودتون و به اين خوش نكنيد فعلان كه دلار ما شده 14000 تومان
1 دلار در خارج از مرز ايران شايد يك ادامس بيشتر نشود ولي در ايران براي همان ادامس بايد 14 هزار تومان پول داد...!!!!!!!

همه خوابند ملت و كشور را به خاك سياه نشونديد
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/06/21
چی میزنی که اینقدر فازت بالاست معلومه خیلی قویه
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1397/06/21
فعلا كه كشور و ملت ايران نابود شده عملكرد هاي شما شده اند ..........
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/06/21
آمریکا با ترامپ تنهایی مقابل همه ظلم و فساد در جهان می ایستد و پیروز میشود.
خداوند آنهایی را که به قول خود عمل میکند دوست دارد و از ترامپ حمایت میکند.
خداوند از کسانی که وعده الکی میدهد رو بر میگرداند و ...........
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/06/21
راست میگه رئیس جهمورمون امریکا به روز سیاه نشسته ریال توی امریکا گرون شده و فک دلارشون رو آورده پایین مردمشون توی صف گوشت و مرغ و مایحتاج عمومی هستند و لحظه به لحظه قیمتها بالا میره هیچ کشوری تحویلشون نمیگیره بدبختها ازتنهایی نمیدونند کجا برند و چکار کنند کشور اسلامیمون کاری با آمریکا کرده که بنده خداها از زمان حنگ داخلی تا الان نمونه اش رو ندیده اند و همینطور حیران و انگشت به دهن موندندخلاصه به بد روزی افتاده امریکا خدا بهشون رحم کنه روحانی مچکریم تو دیگه کی هستی.......
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/06/21
حتما ميخواي بگي اونجا هم دلار شده 14000 تومان
وقتي از ايران ميري بيرون ومعادل 30.000 تومان خودمون حتي يك قرص نان نميشه خريد اونوقت به عمق فاجعه پي خواهيد برد .....
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/06/21
جناب روحاني ازمشكلات كشور ايران بگو عزيزم . آمريكا چه فلاني هست؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
سلام.اقای روحانی شما ریس اجرایی کشوریدامکانات دست شماست مردم چشمشان به شمااست مسول تمام این فسادهاودزدیهاوگرانیهای ویرانگرشماهستید....
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/06/21
عجب ...جدی میگی
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
عجب راست میگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
حسن تمامش کن مثل یه مردبروکنار
....
شرمت باد.
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/06/21
لعنت خدا بر شما كه نتونستيد تورم و دزدي ها را كنترل كنيد تا به اين روز افتاديم
استارتش هم از زمان اون احمدي نژاد بي كفايت خورده شده
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1397/06/21
موسسات مالي دزد زمان احمدي نزاد راه افتادن
شما هم براي حل دزدي هاي موسسات ريال كاغذي چاپ كردي وه به مردم دادي
اقتصاد كشور و به خاك سياه نشوندي
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
این موسسات از زمان مرحوم اکبر شاه راه افتادن فکر غلطی بود
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/06/21
عاقلان دانند
حتی اگر تنها هم باشد کدخدای دنیاست وتمام کشورها از آمریکا میترسند وازترس هم که شده از آنها تبعیت میکنند.فکری بحال خودمان کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
احسنا گل گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
عاقلان هم لابد شما آمریکاشیفته ها هستید :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
واقعا اقای دنیاست....
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/06/21
فعلا که ما تنها ترین کشور جهانیم
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/06/21
نه داداش همه بد هستن ، ما خوبیم!!!!!!!
United Arab Emirates
13:30 - 1397/06/21
مگه نمیدونی تو هر ده روستا یک کدخداس ماهرچه دیدیم کد خداها تنهان .
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
این آقا فقط یک وجب از جلوشو میبینه وبس
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/06/21
خودتی آقای روحانی
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/06/21
باز گاف دادی
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1397/06/21
مرگ بر امریکا. مرک بر امریکا. مرگ بر امریکا. هزارتا مرگ بر امریکا. جناب روحانی خوبه فکر مردم خودمون هم باشید. پوکیدیم به قران.
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1397/06/21
فعلا که ایران تنهاست حتی حمایت مردم ایران رو هم ندارین... خیلی تنهایین
پاسخ ها
حسن روحانی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
علم غیب دارین که حمایت مردم رو هم نداریم؟
Germany
13:42 - 1397/06/21
حسن جووووون کجایی کم پیدایی گرانی گرانی گرانی
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1397/06/21
اقاي روحاني چرا براي پرداخت غرامت دزدي ها و اختلاس هاي موسسات مالي با چاپ ريال كاغدي 20% نقدينگي كشور را افزايش دادي و 85 ميليون جمعيت ايران و به خاك سياه نشوندي ..........!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1397/06/21
...فقط حرف فقط حرف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
عملشون هم مثل حرافي شاونه فقط خراب كردن خراب
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/06/21
خوبه همين چند روز پيش يكي از خودتون اعلام كرد كه ما تو دنيا 6 تا كشور دوست نداريم اونهاي هم كه هستن ميخوان كه سر به تنمون نباشه و فقط بخاطر پوله .........
حالا اومدي ميگي امريكا تنهاست ...!!!!!!!!!!
ملت ايران از حرافي هاي به دروغ و تناقض گويي و بي كفايتي و بي لياقتي شما خسته شده اند
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/06/21
آقای روحانی وسط این همه مشکلات شوخ طبع هم شدن
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/06/21
كجاي كاري دلار شده 14000 تومان دست از حرافي بي ارزش بر نميداريد ...!!!!!
France
13:48 - 1397/06/21
تنهایی دلار رو از ۴۲۰۰ به ۱۵۰۰۰ رسوند وای به روزی که از تنهایی در بیاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
جالب گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آمریکا هیچ غلطی نکرده بجز جنگ روانی .البته مردمی هم که چشمشون به آمریکاست در این بلبشو نقش تاثیر گذاری دارند
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/06/21
بهتون قول میدم که خود روحانی هم این حرفو قبول نداره ولی واسه ملت شهید پرور ایران گفته، مارو چیز فرض کرده دیگه حق داره، باید اینارو بگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
مرد جنوبی تو یکی دیگه ببند که اعصاب نداریمااااا
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/06/21
مثل اینکه آقای روحانی تو فضا زندگی میکنن.تمام قیمت ها 3 برابر شده است .یک بطری آب که ساده ترین نیاز انسان به زنده بودن هست و جر نیازهای اولیه هست به 1600 تومان رسیده است .ایشان واقعن از قیمتها خبر دارد ؟؟؟؟؟ اینکه می گوید " مگر ارز خارجی در اقتصاد کشور ما چند درصد نقش دارد؟" مشخص است ایشان از واقعیت خبر ندارد. مردم تما گرانی را با پوست و جان خود لمس می کنند. انجا که پدری غروب دست خالی خونه می اید و به جای یک لقمه نون بغض خودش رو میخوره ..واقعا تاسف باره...
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1397/06/21
فعلا كه كشور ما لبريز از
بي لياقتي و بي كفايتي
دزدي و اختلاس
رانت و رانت خواري
تورم تا به امروز 300 درصدي
هست

شما كل ايران داريد به 3 تا كشور اطراف باج ميديد كه فقط باهاتون حرف بزنن اونوقت امريكا تنهاست .............!!!!!!!!!!!!!
مردم و هموني كه فرض كردي خودتي
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/06/21
آقای روحانی خوب به ما نگاه کن آیا چیزی بالا سرمونه یا گوشامون درازه که ازین حرفهای کودکانه به ما میگی دیگه بس کن خواهشا فعلا بزرگترین خدمت شما به ملت،حرف نزدنه اینقدر با حرفهای سطحی و دروغ مارو عذاب ندهید
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/06/21
یعنی دیگه کدخدا نیست ؟؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/06/21
تنها کسیه که نزدیکترین کشور دوست و همسایه کنسولگریش را آتش بزنند واقعا متاسفم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
هر آدم آگاه و بی غرضی می دونه کی سفارت ایران رو آتیش زده .یا نفهم اید یا دوست دارید نفهم به نظر برسید!
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
یعنی دولت عراق اینکار رو کرد؟؟؟!!!؟
حالا چرا متاسف
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1397/06/21
اعتصابات همگانی. مردم با غیرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آره؟! بعد آقا رضا میاد پادشاه میشه .تو خواب ببینی!
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
از اردوکشی خیابانی در ایران منافقین سلطنت طلبها صهیونیستها و... استقبال می کنند عروسی آنها میشه چنین توصیه هائی نکنید من همیشه فکر می کنم علل اصلی تحریم ها حوادث سال88 است به دلیل این حوادث آمریکا به سرنگونی این نظام امیدوار شد
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/06/21
درسته حق با شماست اما تنها تنها داره مملکت مون رو به قرن قبل برمی گردونه
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/06/21
تازه امریکا تنهاست وضعمون این شده .....
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/06/21
با همین شعار دادن های مسخره ما به این وضع رسیدیم خوب حالا آمریکا تنهاست به فرض میگم حرف شما درست باشه ولی این به ما چه ربطی داره؟ چه سود یا ضرری به ما میرسه ؟؟ اصلا فرض کنیم آمریکا و اسرائیل با خاک یکسان بشه آیا شکم ملیون ها ایرانی که شبها گرسنه میخوابند سیر میشه ؟ چرا اینقدر دشمن سازی خارجی میکنید درحالی که دشمن اصلی و قاتل جان مردم در داخل ایرانه و هیچ ربطی به خارج نداره
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/06/21
ما مردمی تنها هستیم که مثل تیفوسی ها با ما رفتار میشه همه از ما فرار میکنند اونوقت میگی آمریکا تنهاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
مردمی که عقده حقارت و خوی بردگی دارند حقشون بدتر از اینهاست
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1397/06/21
بازحسن زرزیادی میزنی مملکت داغون کردی بیچاره کردی همرو
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1397/06/21
با همین شعار دادن های مسخره ما به این وضع رسیدیم خوب حالا آمریکا تنهاست به فرض میگم حرف شما درست باشه ولی این به ما چه ربطی داره؟ چه سود یا ضرری به ما میرسه ؟چرا اینقدر دشمن سازی خارجی میکنید درحالی که دشمن اصلی و قاتل جان مردم در داخل ایرانه و هیچ ربطی به خارج نداره
United Arab Emirates
14:04 - 1397/06/21
باشه ....خود ترامپ عزیز یک دنیاس
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/06/21
اقای روحانی عیب کار اینجاست که با این قبیل حرفها امورات مردم طی نمیشه امثال من بیکار شاغل نمیشن البته این حرف روحانی چیز تعجب اوری نیس....
ما تا کی باید عمرمون را به پای این حرفا بسوزونیم؟
پاسخ ها
محمد حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اصل نظر را سانسور کرد
اشاره من به شعار های توخالی بود که در گذشته هم در ارتباط با امریکا داده شده بود و همه هزینه اش را ما مردم بیچاره دادیم
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1397/06/21
کاش ما هم تنها بودیم.مثلا کشورهای دوستدار ما جز غارت اموال ما تا حالا چکار کردن برامون؟
مثلا عراق جز ریختن خون جوانهامون چه گلی به سرمون زد؟
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/06/21
خیلی عجیبه که اگر مسئول اجرایی رییس جمهور هست اجازه انتشار کامنت های کردم رو زیر پست های مربوط بهش رو میدین اما یکبار هم ندیدم حتی اجازه انتشار یک کامنت مخالف رو زیر پست های رهبری بدید اخه چرا؟ این ظلم نیست!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اگر جرات داری تو اول برو کامنت بزار بعدش ما می آئیم و لایک میکنیم!
Norway
14:20 - 1397/06/21
اره یه گوشه کز کرده اهنگای فاخر ماکان بند رو گوش میکنه
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1397/06/21
یواش یواش دارم شک میکنم بهت اقای روحانی ؟ یا حافظه یا کلیدت مشکل دارند ! اصلا امریکا را رها کنید جناب روحانی ایا کشور بحران زده و مورد ظلم قرار گرفته ( به زعم شما) در این برهه باید نزدیک به ۴۰۰ ورزشکار به بازیهای اسیایی اعزام بکنه!؟ مربیان و خدم و حشم به کنار ؛ ایا وجدان دارید برای ۶۰ مدال سه گردان نفر فرستادید جارکارتا با پول بیت المال؟ نکنه دوستان فکر کردن سکه درو میکنید و کسبی به رونق بازار میدهید؟! چرا هز کس حرف حق بزند باید بگن بوی تفرقه و خزعبلات میاد؟؟؟؟؟!!!! با ابروی وعزت ایران بازی میکنند و با پس دادن دو مدال طلا ایراد از مردم هست و زنگ زدن به کمیته ضد دوپینگ " اینو حتما بگید مسئولان فراموش نکنند که گردن ورزشکار و مربی نیست !!! فقط مردم جای ۱۲۴ به کمیته دوپینگ زنگ ......! انگاری بی خیالی مردم بد هم نبوده .
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1397/06/21
من ننیدونم روحانی ریس جمهور کجاست مردومو چی فر ض میکنه
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1397/06/21
ای کاش مدیردفترش یا یکی از معاونانش بیان نظرات زیر این خبر رو که از جنس مردم هستن رو براشون بخونن.
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/06/21
کدخدایی که گمان کرده خدای ده ماست.......کدخدا نیست بلای ده ماست.............
جناب روحانی گذشت زمان گوش درازی مردم........آراه دادا گذشت..........
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آمریکا رو میگی دیگه ؟
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/06/21
به خون امام حسین حلالتان نمیکنم از همه شما اون دنیا (اگر اعتقاد داشته باشید )یقه تک تک شماها را گرفته و شکایت میکنم چون این دنیا کاری دیگه پیر شدم و توان جسمی ندارم که بیام از نزدیک اب دهانی جلوی ریاست جمهوری بندازم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
وقتي نشستي اون دنيا بشه بعد بري جلوش و بگيري بايدم وضع مون همين باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
امام حسین خودش جلو ظلم قیام کرد نه این که بشینه قسم بخوره که اون دنیا حلال نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1397/06/21
به به از وقتی فهمیدم آمریکا تنهاست اصلا دنیام زیرو رو شد خیلی خوشحال شدم این آمریکا باید تنها باشه تا دق کنه تمام دنیا هم با ما دوستن دارن باهامون بازی میکنن هی بازی میکنن هی بازی میکنن هی سرمون شیره میمالن میگن بازیه بازیه چقدر ما خوشحالیم
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/06/21
تو رو خدا حرف نزنین با حرفاتون آتیشمون نزنین این روزا به اندازه کافی مشکلات داریم با این حرفا نمک به زخممون نپاشید...
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1397/06/21
روحانی برو نیویورک ترامپ وازتنهایی در بیار لاقل یک کار مثبت انجام بده.
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/06/21
بعضی اوقات زبان به کام بگیرید سنگین تر هستید
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/06/21
از يك جا معلومه كه امريكا تو دنيا چقدر تنهاست از روزي كه تصميم به پاره كردن برجام گرفت و دستور تحريم ايران و داد 90 درصد كشورهاي جهان به حرفش گوش و عمل كردن ..................
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1397/06/21
جل الخالق...امریکا تنهاست؟؟؟....تمام دنیا واردات نفت از ایران رو قطع کردن به خاطر امریکا در حالیکه به ضررشونه...دنیا دنبال پوله نه رویاهای ارمانگرایانه
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1397/06/21
این هم جوک خوبی بود
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1397/06/21
اخ جون راست میگی چه خبر خوبی مرسی اقای روحانی که این خبرو بهمون دادی تمام مشکلاتمون حل شد پس چرا زودتر نگفتی
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1397/06/21
مردم می فهمن چرندیات را به مردم تلقین نکن .راست میگی دلار را نجات بده و تومان را به نرخ دلار بکن.اونوقت در ذهن ها باقی می مانی وگرنه مثل رئیس جمهور قبلی فقط تف و لعنت برای تو باقی می مونه
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1397/06/21
حاج اقا لطفا ی کاری کنید ک ماهم مسه امریکا منزوی بشویم اقتصادمون ارزش پولمون سیاست خارجیمون دشمنامون همش بشه مسه امریکا از شما عاجزانه تقاضا داریم... مرده حسابی گوشای مردم ک دراز نیس تاکی میشنی ای چرت و پرتا تحویل مردم میدی بلند شو مسه بزن بیرون از ساختمون ریاست جمهوریت ببین مردم ب چ روز افتادن فقط نسشتی هی امریکا ای جور امریکا او جور فکری بالای مردم خودت کن
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1397/06/21
این که روحانی هنوزقبول نداردکه مملکت دررکودکشنده بسرمی بردوهمیشه ازتوسعه حرف می زندکشنده ترازاصل مسئله است مردم درفلاکت بسرمیبرند کاسبهاورشکست هستندکارخانجلت تعطیل است توهی بگوتوسعه ما احمق نیستیم مثل مشاورین تو فقرمطلق رابرچیدی بس است توقع ازکسی که نداندونداندکه نداندنباسدداشت
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/06/21
اینهایک کوشه کنایه به ملت دولت مییزنن پشت ملت دولت خالی میکنن وشایه پرانی اینها همان احتکارکنندهگانند ک اب به اسیاب دشمن میری زند اینها ازدشمن خارجی بترند خانند وتن فوروشند اینا نموافقند نمخالف منافقان پسفترند کسافتند دورود بر بسیج مخلص سلام بررببهر فرزانه سلام بر لاشورا سلام برحسین للعنت همه عالم بر قاتلان حسین
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/06/21
امریکای تنها دلت بسوزه ببین کشور ما چقدر دوست و رفیق داره فلسطین یمن سوریه افغانستان حزب الله لبنان سومالی ونزوئلا گینه بیصاحاب اووم دلت بسوزه تو که از این دوستا نداری
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1397/06/21
آمریکا گناه داره چون خیلی تنهاس
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/06/21
پس اینهمه کشور تا اسم تحریم از طرف امریکا میاد از آن پیروی میکنند حتی عراق کی هستند واقعا آدم دلش به حال امریکا می سوزه،شما که قیمت سیب زمینی رو نتونستین یک ماه ثابت نگه دارین خواهشا این حرفا رو نزنین.
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1397/06/21
بیاددیوی برعکس میگه
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1397/06/21
کباب برگ بزن پشت بندش هم بافورشاه عباسی رو راش بنداز پدر تموم مردم ایران وآمریکاییها رو در میاری. نوش جونت آقای روحانی
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/06/21
انصاف داشته باشین خیلی از شماها یقه چاک کردین که رای بیاره
۲۴ میلیون نادون سنگ انداختن تو ۸۰میلیون عاقل نمی تونن درش بیارن
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/06/21
انصاف داشته باشین خیلی از شماها یقه چاک کردین که رای بیاره
۲۴ میلیون نادون سنگ انداختن تو ۸۰میلیون عاقل نمی تونن درش بیارن
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1397/06/21
نه امریکا تنهاست نه ما به جای روش قانون جنگل گفتگو کنیم تا مشکل برطرف شه
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1397/06/21
شما و اربابت زره ای برای ملت ایران ارزش نداری من ک عاشق ترامپم
France
16:33 - 1397/06/21
همش کار دشمنه
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1397/06/21
همه دنیا با ما هستن و امریکا تنهاست .
پاسخ ها
توکلی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
امریکا مارو انداخت تو شعب ابی طالب. البته اقای روحانی و ابوابش با سفرهایی که به دور دنیا دارن حق دارن احساس تنهایی نکنن. این بدبختای حقوق بگیر هستن که بجهت درامدهای!!! زیاد قید مهمانی رفتن را زدن. ملت مارو........ فرض میکنه به برکت اله.
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/06/21
پس خدارو شکر تنهاست این اگه زیاد بود چیکار میکرد
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1397/06/21
بقول یارو ما به اندازه ی انگشت های یک دستمان دوست نداریم! . حسن آقا ازاین بیشتر خودتو خراب نکن سنی ازت گذشته بخدازشته .!!
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1397/06/21
هاااااا؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1397/06/21
چه همه بی اعصابن خواستم ی چی بگم ترسیدم.خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1397/06/21
رو که نیست ماشالله
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1397/06/21
ا وا چرا زودتر نگفتی امشب بریم پهلوش بخوابیم تنهایی از شما میترسه گناه داره
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1397/06/21
سرروشونه کی میذاری وقتی منو نداری دست به موهات کی میکشه وقتی منونداری اشکاتو کی پاک میکنه وقتی منو نداری..................
Iran, Islamic Republic of
03:29 - 1397/06/22
هموطن خارج نشینم اگه تخصص علمی داری،اگه ثروت داری اگه مرفهی اوضاعت خوبه برگردو مملکتتو اباد کن.برگردو هموطنتو نجات بده.اگه فقط یک میلیون از مهاجران مهم برگردن بخدا که حال ایران خوب میشه.برگرد هموطن.ایرانیا دلشون گرفته س.حالشون خوب نیس.مسوولینمون توهم شدید دارن.تو برگردو به مملکتت خدمت کن.#هموطن برگرد
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1397/06/22
شاید اگر 30 سال پیش این حرفا رو میزدی چند نفر ساده لوح باور میکردن ولی این دوره با این همه رسانه و این حجم از اطلاعات و اخبار، زدن این حرفا مضحکه.
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1397/06/22
ولی خداروشکر دوروبر ما خیلی ها هستن....
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1397/06/23
امریکا تنهاست دلارش شده چهارده هزارتومان ولی دنیا با ماست که از پول ما بجای دسنمال کاغذی استفاده میکنند خجالت بکش ملت چی فرض کردی امو
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1397/06/23
تنهایی چه می کنه این بازیکن!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
:-)
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1397/06/24
کل دنیا با آمریکاس داداش تو تنها یی
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1397/06/24
سلام
جناب آقای روحانی
روسیه هم با آمریکا ست غصه تنهایی آمریکا را نخور
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1397/06/28
آره راست میگی تنهاست ، احتیاج به یه روضه خون داره .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج