کنترل تسلیحات ارتش آمریکا در دستان هکرها
۷۸۳۰۵۷
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۸
۹۰۸۳ 
طبق گزارشی جدید، هکرها می‌توانند ظرف یک ساعت وارد سیستم تسلیحات ارتش امریکا شوند و در یک روز کنترل آن را به دست گیرند. در این تحقیق یک تیم از هکرها توانست ۱۰۰ گیگابایت اطلاعات را دانلود کند.

خبرگزاری مهر: طبق گزارشی جدید، هکرها می‌توانند ظرف یک ساعت وارد سیستم تسلیحات ارتش امریکا شوند و در یک روز کنترل آن را به دست گیرند. در این تحقیق یک تیم از هکرها توانست ۱۰۰ گیگابایت اطلاعات را دانلود کند.

کنترل تسلیحات ارتش امریکا در دستان هکرها

طبق جدید‌ترین تحقیق سازمان GAO هکرهای وزارت دفاع امریکا ظرف یک ساعت توانستند به سیستم تسلیحات ارتش این کشور دسترسی یابند و کنترل کامل آن را به دست بگیرند، این گزارش به پنتاگون هشدار می‌دهد تحقیق مذکور سرآغازی برای بررسی مقایسه شکاف‌های امنیتی است.

مزمان با پیشرفته‌تر شدن سیستم وزارت دفاع امریکا(DoD)و ارتباط آن با اینترنت، تهدید افرادی که می‌توانند سیستم اسلحه‌های ارتش را بدون شلیک یک گلوله شکست دهند هر سال بدتر شده است. این گزارش طبقه‌بندی نشده به شکاف‌های امنیتی سیستم‌های تسلیحات خاصی اشاره نکرده، اما به طور کامل توضیح داده سیستمDoD برای حل این معضل کافی نیست. همچنین با نموداری کوچک تعداد هشدارهایی را که از دهه ۱۹۹۰ به این سیستم داده شده نشان می‌دهد.

سیستم‌های تسلیحات به غیر از اسلحه‌های کوچک شامل اجزایی مانند سیستم‌های کنترل صنعتی، مخابراتی و هدف گیری، رادار یا لینک‌های وایرلس است. به هرحال در این تحقیق یک تیم آزمایشی توانستند کنترل‌های امنیت سایبری سیستم تسلیحات را شکست دهند. این کنترل‌ها به افراد غیر مجاز اجازه دسترسی به سیستم را نمی‌دهد. در یکی از موارد یک تیم دو نفره ظرف یک روز توانستند به سیستم تسلیحات دسترسی یابند. آنها با صرف یک روز دیگر کنترل سیستم را به دست گرفتند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
01:13 - 1397/07/20
در ۱۲ وقیقه وقتی نابود میشوند احتیاج به هکر نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج