لابیاپلاستی
۷۸۴۰۰۶
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
۲۱۷۴۷ 
رپورتاژ آگهی
بهتر است بدانید که در انجام هر گونه جراحی زیبایی واژن از مهارت و دانش جراح زیبایی واژن مطمئن باشید، زیرا واژن از بافت‌های عصبی متعددی تشکیل شده است.

لابیاپلاستی

امروزه لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن از جمله جراحی‌های زیبایی پرطرفدار بین زنان می‌باشد و در سطح جهان به پیشرفت‌های زیادی دست یافته است. لابیا همان لب‌های کوچک بخش بیرونی واژن هستند که در پی این عمل می‌توان تا حد مورد نظر سایز و فرم آن‌ها را تغییر داد و نیز در برخی موارد می‌توان تقارن دلخواه را برای این اجزا اعمال نمود در حین انجام این عمل زیبایی امکان اجرای جراحی واژینوپلاستی نیز وجود خواهد داشت و با توجه به خواست بیمار و صلاح دید پزشک متخصص تصمیم گیری‌های اصلی در رابطه با انجام همزمان این عمل‌ها اتخاذ می‌گردد، بهتر است بدانید که در انجام هر گونه جراحی زیبایی واژن از مهارت و دانش جراح زیبایی واژن مطمئن باشید، زیرا واژن از بافت‌های عصبی متعددی تشکیل شده است.

جشنواره ویژه

از ۲۱ آبان الی ۱ آذر

لابیاپلاستی
همین حالا با ما تماس بگیرید

مناسب‌ترین کاندیدا بر‌ای انجام جراحی زیبایی واژن

زنانی که لب‌های واژنشان سایز نسبتا زیادی دارد و پهنای این اجزا بیشتر از حالت عادی است. زنانی که سابقه زایمان‌های متعددی داشته و فرم و شکل واژن از حالت ایده آل خارج شده است. زنانی که در حین انجام مقاربت با درد زیادی مواجه می‌شوند. این افراد مناسب‌ترین کاندیدا برای انجام جراحی لابیاپلاستی یا زیبایی واژن هستند.

مزایا عمل زیبایی لابیا‌ها

بیمار درد بسیار کمی را احساس می‌کند، دوران ریکاوری سریع است و بهبودی سریع رخ می‌دهد. شخص پس از ۴۸ ساعت فعالیت‌های روزانه را از سر می‌گیرد. زیبا ساختن دستگاه تناسلی و افزایش میل جنسی عدم نیاز به بخیه (در برخی از مواقع بخیه‌های کمی نیاز است) افزایش اعتماد به نفس، بالا رفتن رضایت جنسی در زمان مقاربت جنسی برطرف شدن مشکلات زناشویی را به همراه دارد.

بسیاری از مشکلات جنسی که به دلیل ظاهر بد لابیا‌ها می‌باشد را با عمل زیبایی دستگاه تناسلی می‌توان برطرف نمود.

جراح لابیاپلاستی را باید با دقت انتخاب نمایید و در این زمینه نهایت حساسیت را به خرج دهید، زیرا واژن بخش بسیار حساسی است که در آن تعداد غدد لنفاوی و عصبی بسیاری وجود دارد، در صورتی که جراح به درستی لابیاپلاستی را انجام ندهد به این بخش ممکن است آسیب جدی وارد شود و سبب کم شدن حس جنسی در بانوان شود.
جراح لابیاپلاستی و یا به طور کلی جراح زیبایی زنان باید با آناتومی دستگاه تناسلی آشنا باشد، اطلاع داشتن از آناتومی صحیح دستگاه تناسلی تعیین کننده پلن و تکنیک بانوان می‌باشد.
برای یک عمل صحیح حتما باید معاینه دقیقی از تمامی اجزا دستگاه تناسلی انجام شود، دقیقا باید مانند زیبایی صورت و چهره حتما باید بین اجزای مختلف دستگاه تناسلی هارمونی ایجاد گردد.

لابیاپلاستی

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران
عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا
دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی
یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف
نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه
ارائه دهنده پنج كنگره ي زنان و زايمان كشور
رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابي دانشجويان
دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمي آمريكايی جراحي زيبايي زنان
با بیش از ۸۰۰۰ عمل موفق لابیاپلاستی

لابیاپلاستی
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
لابیاپلاستی
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه نمایید
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج