سارق ۳۳ ساله: از ترس زن غرغرویم دزد شدم
۸۰۴۲۶۳
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
۱۲۱۶۸ 
جوان 33 ساله ای که به عنوان طراح اصلی ده ها فقره سرقت از منازل و خودروهای مردم به همراه دیگر اعضای باند توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده است ، دلیل ارتکاب سرقت را در کلانتری مشهد بازگو کرد.

روزنامه خراسان: جوان 33 ساله ای که به عنوان طراح اصلی ده ها فقره سرقت از منازل و خودروهای مردم به همراه دیگر اعضای باند توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده است ، دلیل ارتکاب سرقت را در کلانتری مشهد بازگو کرد.

وی گفت: 15 سال بیشتر نداشتم که به دلیل وضعیت مالی نامناسب خانواده ام درس و مدرسه را رها کردم و وارد بازار کار شدم. هدفم حرفه آموزی بود به همین دلیل به عنوان شاگرد در یکی از تعمیرگاه های لوازم برقی خانگی مشغول به کار شدم.

از آن روز به بعد سعی می کردم با کمک های مالی به خانواده ام برخی نیازهای آن ها را برطرف کنم تا دو برادر و خواهر دیگرم به تحصیلات خودشان ادامه بدهند. چند سال بعد زمانی که به استادکار ماهری تبدیل شده بودم و وضعیت مالی ام هر روز بهتر می شد خواستگار خواهرم زنگ منزلمان را به صدا درآورد.

خلاصه خواهرم در حالی با خواستگارش ازدواج کرد که سن ازدواج من هم تقریبا گذشته بود به همین دلیل اطرافیانم آستین همت بالا زدند و من با دختری در منطقه پنجتن مشهد ازدواج کردم اما هنوز شش ماه بیشتر از دوران عقدمان نگذشته بود که از شنیدن توقعات و خواسته های بلند پروازانه همسرم تعجب می کردم.

او حتی راضی نبود مبلغ اندکی برای تهیه جهیزیه خواهرم هزینه کنم .زیاده خواهی و تنگ نظری های همسرم باعث شد تلاش و فعالیتم را بیشتر کنم تا بتوانم پاسخ گوی نیازهای مالی همسر و خانواده ام باشم به همین دلیل شب ها دیر به منزل می رفتم و با خودرو مسافرکشی می کردم تا این که بساط عروسی را فراهم آوردم ولی باز هم همسرم از این شرایط راضی نبود و با نیش و کنایه هایش آزارم می داد .

همواره در جست و جوی راهی برای به دست آوردن پول زیاد بودم تا این که شبی مسافری را سوار کردم او که مقداری لوازم جانبی خودرو به همراه داشت خیلی راحت خودش را دزد اموال خودروها معرفی کرد و گفت: شب ها به اتومبیل های پارک شده ای که رانندگان آن ها موارد ایمنی و امنیتی را رعایت نکردند دستبرد می زنم و سپس قطعات خودروها را در جمعه بازار به فروش می رسانم.

آن شب «محمود» شماره تماسش را به من داد تا برای درآمد بیشتر با او و اعضای باندش همکاری کنم. ابتدا خیلی با وجدانم درگیر بودم اما بالاخره تلفن را برداشتم و وارد باند آن ها شدم.

اعضای باند همه به مواد مخدر اعتیاد داشتند و سابقه دار بودند. آن ها وقتی فهمیدند که من در زمینه تعمیر لوازم منزل، کولر و لوله کشی تخصص دارم خیلی زود و با خوشحالی شگردهای سرقت را تغییر دادند و من به عنوان طراح اصلی نقشه های سرقت فعالیتم را آغاز کردم به هر خانه ای که برای انجام تعمیرات می رفتم بلافاصله شرایط و موقعیت مکانی و افراد حاضر در منزل را شناسایی می کردم و حتی ساعت های استراحت اعضای خانواده، محل نصب دوربین ها و ...

را به اعضای باند اطلاع می دادم به طوری که آن ها خیلی راحت به منازل و خودروها دستبرد می زدند و سپس اموال سرقتی را در سایت های دیوار و شیپور یا جمعه بازار می فروختیم اما یک روز وقتی به بهانه تعمیر کولر در پشت بام منزل یکی از طعمه ها تلفنی با اعضای باند در ارتباط بودم ناگهان در محاصره نیروهای تجسس قرار گرفتم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1397/09/14
عادت کردیم همه چیزو گردن دیگران بندازیم و توجیه کنیم. نه داداش تو خودت جنبه شو داشتی و خودت خواستی دزد بشی.
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1397/09/14
یعنی چراماانسان هاایقدرطمع پول داریم حالازنه احمق شوهرت پشته میله های زندان برات پول بیشترمیاره
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1397/09/14
استاد کار ماهر با مسافر کشی
به هم نمی‌خورن
مسافر خودش را دزد معرفی کرد ؟
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1397/09/14
بي وجدان بهترين كار اين بود كه آن خانم زیاده خواه و تنگ نظررا طلاق ميدادي .
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1397/09/14
حرف مفت
مرد باش گردن بگیر
تقصیر بقیه ننداز
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1397/09/14
خوبه والا ...زنهای بیچاره را به چه تهمت وتوهین هایی میبندن ...اگه نتونس دستشویی هم کنه احتمالا زنش مقصره !!! مردک روانی به جای عرضه نشون دادن ویاد گرفتن یک فن و حرفه وعرق ریختن رفته دزدی را انتخاب کرده که از همه اسونتره بعد هم میگه زنم ....!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
باید قبول کنیم بعضی ها توقع هاتشون بیشترهست
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/09/14
آخر عاقبت تمام مردهای ایرانی در اینده
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1397/09/14
دخترا که همشون پول دوست شدن تا شوهر دوست" متاسفم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
نه دوست عزیز همه شون نه، امابیشترشون (یعنی 98%درصد)شوهرشون رو به خاطر پول میخوان
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1397/09/14
متاسفم برایه اینجور دخترا
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/09/14
بی وجدانی بودی تو هر خونه میرفتی یه پا چی پی اس بودی
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/09/14
اگر ایمان و تقوا داشتی پا به کارهای خلاف نمیدادی وهمسرت را قانع میکردی که با درآمدت بسازد توهم بویی از شرف وانسانیت نبرده بودی که انقدر زود به هوای نفس اماره گرفتار شدی به اینها نباید قاضی رحم کند
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/09/15
یعنی متاسفم واسه فرهنگ زن ستیز این کشور.یک دزد عوضی میگه تقصیر زنم بود بعد همه میان کامنت میزارن آخی دزد نازی چه زن هیولایی داشته خاک تو سر زنش کنن !! اولش خنده داره ولی وقتی به عمق این مطالب فکر کنی تازه متوجه فاجعه فرهنگی میشی.تو مرام اینها زن هرکاری کنه تقصیر ذات کثیف خودشه و مرد هرکاری کنه تقصیر زنها!!! زن اگر دزدی کنه خیانت کنه هر غلط دیگه ای بکنه خودشه و خودش مرد اگر همین کارارو کنه تقصیر زن های دورو برشه!خدایاچه قاضی هایی هستن این مردم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
زنش چندش بوده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج