توضیح رئیس اتحادیه درباره گرانی خودرو‌ها
۸۰۴۵۰۷
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
۱۱۴۸۰ 
رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو گفت: حتی اگر قیمت توسط خودروسازان افزایش یابد، قیمت بازار تغییری نخواهد کرد به دلیل اینکه ظرفیت برای افزایش وجود ندارد.

به گزارش میزان: رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو گفت: حتی اگر قیمت توسط خودروسازان افزایش یابد، قیمت بازار تغییری نخواهد کرد به دلیل اینکه ظرفیت برای افزایش وجود ندارد.

سعید موتمنی اظهار کرد: از سوی خودروسازان همانند هفته‌های گذشته خودرو به صورت اندک به بازار عرضه می‌شود و خرید و فروش نیز به ندرت صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بازاربه گونه‌ای است که فروشنده‌ها زیاد شدند اما، خریداری وجود ندارد، افزود: به خاطر قیمت بالا و بلاتکلیفی در تعیین قیمت خریداری وجود ندارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه ماشین خارجی به اندازه کافی در بازار وجود دارد، گفت: زمانی که قیمت‌ها بالا می‌رود قدرت خرید پایین می‌آید در نتیجه بازار خودرو‌های خارجی نیز راکد است.

موتمنی تصریح کرد: بازار خودرو اشباع شده و بازار گنجایش بیشتری برای افزایش قیمت ندارد.

وی درباره تعیین قیمت خودرو ۵ درصد زیر قیمت بازار گفت: خودروسازان مدت‌ها است به دنبال افزایش صد درصدی قیمت‌ها بودند و در حال حاضر افزایش قیمت در بازار به نفع آن‌ها شده و اگر خودرو ۵ دردصد زیر قیمت تعیین شود به سود آن‌ها خواهد بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو تاکید کرد: حتی اگر قیمت توسط خودروسازان افزایش یابد، قیمت بازار تغییری نخواهد کرد به دلیل اینکه ظرفیت برای افزایش وجود ندارد.

موتمنی با انتقاد از پیش فروش خودرو‌ها توسط برخی شرکت‌ها گفت: افراد سعی کنند خودروی موردنیاز خود را به صورت نقدی خریداری کنند و از خرید خودرو به صورت پیش فروش خودداری کنند.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
17:01 - 1397/09/14
اگر واقعا قیمت خودرو باید به 5 درصد زیر بازار برسد باید مردم یک سونامی جهت پس گرفتن پول از خودرو سازان را رقم بزنند تا خودرو سازان بدانند یکه نازی تا کی یادشان رفته بود مهم دم ماشین نمی خریدند وای از این مردم پول پرست
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1397/09/14
باز هم ظلم به مردمه بیچاره دیگه از حد خارج شده اخه کجای دنیا یک شبه قیمت کارخونه رو ۷۰ درصد رشد میدن و کیفیتش ۷۰ درصد کاهش میابد
چرا اخه ایران برعکس تکنولوژی و رسوم و حقوق شهروندی دنیا داره انجام میده
مگه پژو میشه ۷۰ میلیون
لا این پول اروپا بررسی کنید چه ماشینی میشه خرید
محاسبه ظلم و اجحاف و گرانفروشی رو حساب کنید
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1397/09/14
اقت شما حق دارید تا دسته بزنید
۱۰۰ درصد رشد هم بدید مردم جاشو دارند
سال دیگه هم ۱۰۰ درصد قیمت پراید و پژو رو ببرید بالا
احتمتل داره از اروپا و هم بیان برا خرید
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1397/09/14
ورود خودرو را ازاد تعرفه را صفر کنید وقیمت خودرو های داخلی را هم ازاد کنید اگر دنبال منافع ملت هستید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1397/09/14
واردات خودرو بدون عوارض را آزاد کنند؛ آنوقت خودروهای تولید داخل را هر قدر دوست دارند بالا ببرند تا مساوات رعایت شود و خودروساز داخلی ارزش کالایش را بداند؟!
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/09/14
کی این فرد را با اینقدر هوش رئیس اتحادیه کرده ، تحلیل‌های اشتباه و جانبدارانه .
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1397/09/14
جان خودت نمیشه ببربالاقیمتو حق داری وقتی ماشینای بنجل میچپونی بمردم اینه دیگه حیف که چه بگم مردم یه مدتی نخرن شماانوقت اینطوری نمیگفتی
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1397/09/14
امروزنشستم پشت یه پراد90صدشرف برتراکتور
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1397/09/14
خودروسازی که فقط به فکر جیب خودش است ومنافع مردم را درنظرنمی گیرد مردم هم باید خودرو نخرند تاخودروساز یا پرچم ارزانی را ببره بالایاورشکست شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
مردم گاوتر از این حرفان.
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1397/09/14
واقعا این حرفای سبک از یک مدیره
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1397/09/14
خیلی مسخره است نظر میدی بنظر نمیرسونید ؟
Iran, Islamic Republic of
07:26 - 1397/09/16
همین خودروسازهاپارسال با ماله کشیدن مردم قسطی میفروختن الان ادم شدن بیشرفها تقصیرمردم اگه دوباره هرجنسی یاهرخودرویی گران شدنخرن اونوقت با التماس وام اقساطی میندازن لگناشون روبه مردم ننگ بردلال وخودروسازها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج