آقای رئیسی! بازی نخورید از ما اصولگراها

محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت: سیزده چهارده سال پیش وقتی در سرمقاله کیهان از سازمان بازرسی انتقاد کردم و شما تلفنی و حتی بدون واسطه منشی به خاطر آن نوشته،مرا مرهون لطفتان کردید ،شیفته تواضع و حسن برخوردتان شدم. به خاطر همان سابقه وقتی نامزد ریاست جمهوری شدید در جایی نوشتم که گروه خون تان نمی خورد به ما اصولگراها.

ظهور ادبیات ناشایست در عرصه سیاسی ایران

شهاب الدین در خبرآنلاین نوشت: دوقطبی شدن جامعه با شعار ناشیانه 96 درصدی و 4 درصد شکل گرفت و نتیجه آن تفوق رأی نه 96 درصد بلکه 57 درصدی بود.

زیباکلام: اصولگرایان پشت شعارها قایم نشوند

صادق زیباکلام در گفت‌وگو با روزنامه جهان اقتصاد درباره رفتار اصولگرایان بعد از انتخابات ۲۹ اردیبهشت با بیان اینکه جریان اصولگرایی چندین دهه است که چشمان خود را بر روی واقعیت بسته‌اند گفت: اصولگرایان نمی‌خواهند قبول کنند نسل‌های بعد از انقلاب باوری به عملکرد آنان ندارند.
۱۶ دقیقه پیش
اخبار روز

استقبال از ایده «دولت در سایه» سعید جلیلی

احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت گفت:معمولا در دنیا تشکیل دولت در سایه جنبه مثبت دارد یعنی با هدف کمک به حل مشکلات و معضلات کشور، جناح اقلیت چنین مجموعه ای را شکل می دهد و مسائل و مطالبات عمومی را دنبال می کند تا جناح حاکم به رفع مشکلات و پاسخگویی به مطالبات بپردازد.

ترقی: رئیسی، کاندیدای موتلفه بود

حمیدرضا ترقی درباره حمایت موتلفه از رئیسی در ساعات پایانی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: حزب موتلفه در رقابت‌های انتخاباتی نمی‌تواند وحدت‌شکن باشد یا وحدت را نادیده بگیرد.

رقم عجیب معوقات و بدهی‌های شهرداری تهران

رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اعلام این که شهرداری تهران سالانه بیش از یک هزار میلیارد تومان بهره وام های معوقه ای که عموماً برای تبدیل تهران به شهر خودرو محور مصرف شده را می پردازد، گفت: به عبارتی، شهرداری تهران هفته ای 20 میلیارد تومان بهره وام پرداخت می کند.
۲۹ دقیقه پیش
اخبار روز

بی وفایی و چرخش ولایتی در روزهای پس از هاشمی

فردای روزی که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درگذشت، یکی از سوالاتی که در کنار همه سوالات برای بسیاری ایجاد شد، سرنوشت دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت امنای آن بعد از وی بود.

جمهوری اسلامی: با چه معیاری، آرای مردم را سیاه و حرام می‌نامید؟

پس از حضور تاریخی و گسترده‌ی ملت ایران پای صندوق‌های رای انتظار این‌ بود که رقبای سیاسی با پذیرش اصول بازی به "تصمیم ملی"احترام گذاشته و در راستای تامین اهداف ملی،به منتخب مردم، تبریک می‌گفتند و برای کمک و همکاری با او اعلام آمادگی می‌کردند.ولی جای بسی تاسف که انتظارات شگفت‌آور دیگری را عنوان کرده‌اند.

انتقاد صریح روزنامه اطلاعات از موحدی کرمانی

روزنامه اطلاعات نوشت: این تصور نادرست و باطل و ناروا که در انتخابات‌های اخیر بخش دین‌خواه و دین‌مدار جامعه قافیه را به بخش بیشتر سکولار طرفدار اباحه و دگراندیشی باخته است، جدای از تعارف و مماشات یک استنباط کاملاً انحرافی‌مدد و غلط است و هیچ مبنای منطقی و استدلالی هم ندارد.

ژاپن و آمریکا، کره شمالی را مهار می کنند

نخست وزیر ژاپن در واکنش به تازه ترین آزمایش موشکی کره شمالی، از همکاری با آمریکا برای اتخاذ تدابیر ویژه برای حل این مسئله خبر داد.
۴۹ دقیقه پیش
اخبار روز

«ماکرون» و «پوتین» امروز دیدار می کنند

رئیس جمهوری جوان فرانسه امروز دوشنبه در کاخ «ورسای» میزبان همتای روس خود خواهد بود- دیداری که به زعم کارشناسان، آزمونی دیپلماتیک برای وی در مواجهه با یکی از برجسته ترین رهبران جهان است.
۵۴ دقیقه پیش
اخبار روز

جریانی در دولت، قصد حذف علی مطهری را دارد

گویا جریانی در دولت حضور دارد که به بهانه رای اعتماد به کابینه جدید و انتخابات سال ۱۴۰۰ و حمایت از کاندیداتوری یک عضو هیئت رئیسه در همین انتخابات، قصد دارد فرزند شهید مطهری و اصلاح‌طلبان دیگر را از راس بهارستان حذف کند.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

روزنامه رسالت: 2030، استقلال ملی را تهدید می‌کند

دکتر حامد حاجی‌ حیدری در روزنامه رسالت نوشت: این روزها، چکیده‌هایی تحریف شده از سند 2030 در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شوند تا چنین وانمود نمایند که مرجعیت عظام شیعه که همواره ضامن استقلال ملی ما بوده است، این بار، به خطا رفته، و چیز خوبی را بد قلمداد کرده است!
۱ ساعت پیش
اخبار روز

وطن امروز: میزان آرای رئیسی، کم نظیر است!

محمد زعیم‌زاده در روزنامه وطن امروز نوشت: رای منسجم 16 میلیونی به رقیب دولت مستقر در یک انتخابات، اتفاقی کم‌نظیر است، تاکنون در تاریخ انتخابات در سال‌های پس از انقلاب سابقه نداشته یک دولت در رقابت مجدد برای 8 ساله شدن اینقدر به زحمت بیفتد و تا این حد در مقابل خودش پایگاه اجتماعی منسجم و قدرتمند کمی و کیفی ببیند.

مردم توقع دارند با تخلفات انتخاباتی برخورد شود

حسین شمسیان در روزنامه کیهان نوشت: صیانت از آرای مردم در همه انتخابات‌ها، دغدغه‌ای مهم و محوری است و همیشه محل توجه و هشدار بوده است. عبارت تاریخی و فراموش نشدنی «رای مردم حق‌الناس است» سند افتخار نظام اسلامی است که در بیان رهبرمعظم انقلاب شکل گرفت و بارها بر ضرورت آن تاکید و پافشاری کردند.

مهر سکوت بر صندوقچه اسرار قالیباف

نعمت احمدی در روزنامه آرمان نوشت: در دوره چهارم تعداد اعضای شورای شهر تهران 35 نفر بودند مشخص نیست با کدام استدلال و به چه دلیل با تقلیل اعضای شورای شهر به 21 نفر قانونگذاری شد.

پایان دلواپسی برای سند 2030؟

سند 2030 یا همان سند یونسکو سند جهانی توسعه پایدار است که با موضوع ارتقای سطح سواد و افزایش کیفیت آموزش، در کشورهای جهان اجرا می‌شود.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

وزیر تدبیر و اعتدال؛ موفق در آزمون انتخابات

محمد سلیمی در روزنامه آرمان نوشت: یکی از بارزترین جلوه‌های تدبیر و رویش جوانه‌های امید در دل زنان و مردان ایرانی در دولت یازدهم برگزاری باشکوه و مقتدارانه دو انتخابات سنگین و سرنوشت‌ساز بوده است.

هاشمی‌زدایی؛ محکوم به شکست است

غلامرضا ظریفیان در روزنامه آرمان نوشت: در حال حاضر نوعی سیاست تدریجی و غیراعلام‌شده هاشمی‌زدایی در دانشگاه آزاد شروع شده و سیاست و سازوکارهایی نیز در این زمینه اتخاذ شده است. این سیاست درصدد حذف نقش آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد است.

اعتدال، حلقه وصل اصلاح‌ طلبان با اصولگرايان

محمد کیانوش‌راد در روزنامه آرمان نوشت: چرا اصلاح‌طلبان به اصولگرايان معتدل و راستين و اصولگرايان به اصلاح‌طلبان نيازمندند؟ از نظر جامعه‌شناختي و سياسي، اصلاح‌طلبي هم نوعي محافظه‌كاري است. تفاوت در ميزان درجه و دامنه خواست تغييرات اجتماعي سياسي است. محافظه‌كاران (اصلاح‌طلبان و اصولگرايان) مخالف تغيیرات راديكال هستند.

«شستا» تاوان دوره سعید مرتضوي را می دهد

او را پيش از اين به عنوان نماينده چند دوره مجلس مي‌شناختند و سال‌ها رييس كميسيون صنايع و معادن بود. سيد رضا نوروززاده در خرداد ١٣٩٣ و در ابتداي دولت يازدهم با حكم محمدرضا نعمت‌زاده به ايدرو رفت، اما يك‌سال و نيم بعد، با سازمان گسترش و نوسازي خداحافظي كرد و به عنوان مشاور وزير صنعت، معدن و تجارت منصوب شد.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

جلالي: در بحث تحقيق‌ به قاليباف کمک کرديم

«کاظم جلالي»، نماينده تهران مي‌گويد: «ما به آقاي قاليباف هم در بحث تحقيق‌وتفحص و هم ساير مسائل به شهردار تهران کمک کرديم».
۲ ساعت پیش
اخبار روز

چرا مردم به اصولگرایان اعتماد نکردند؟

ليلا ابراهيميان در روزنامه شرق نوشت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری برگزار شد؛ اتفاقِ سیاسی‌ای که تازه به سن جوانی خود رسیده است؛ عمر این اتفاق سیاسی، چند دهه بیشتر نیست؛ جوان است، شورمند و سرحال که هر دوره را پشت سر بگذارد، همه با خود می‌گویند این دوره استثنا بود و دیگر مردم با این وسعت درر انتخابات شرکت نمی‌کنند.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

دولت روحانی «مولوی عبدالحمید» را فراموش نکند

ابراهیم بای‌سلامی - نماینده ادوار مجلس در روزنامه شرق نوشت: در حضور رئیس‌جمهور و هزاران نفر از فعالان سیاسی که از سراسر کشور برای همایش ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در روز سوم خرداد ١٣٩٦ به تهران آمده بودند، مولوی عبدالحمیداسماعیل‌زهی، امام جمعه اهل ‌سنت زاهدان با رویکرد حفظ وحدت، امنیت، شکوه و عزت ایران سخنان مهمی بیان کرد که تاکنون از زبان یک عالم دینی اهل ‌سنت در این تراز بی‌سابقه بوده است.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

عزل‌ ها به خانواده هاشمي رسيد

شهرزاد همتي در روزنامه شرق نوشت: روز گذشته ياسر هاشمي‌رفسنجاني از رياست دفتر هيئت امناي دانشگاه آزاد برکنار شد. با گذشت حدود يک‌ ماه از برکناري حميد ميرزاده، رئيس دانشگاه آزاد از سوي دکتر ولايتي، ياسر هاشمي فرزند آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني که رياست دفتر هيئت امناي دانشگاه را برعهده داشت، از مسئوليت خود برکنار شده است.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

زنان در جمع وزرای دولت جدید روحانی

حسن روحانی آن‌طورکه باید و شاید کارنامه درخشانی در سپردن کرسی‌های قدرت به زنان ندارد. حالا زنان تا دیر نشده در پی آن‌ هستند که دست پر در لابی‌ها و چانه‌زنی‌های قدرت شرکت کنند.

ترامپ، پادشاه عربستان را «خردمند» خواند!

رئیس جمهوری آمریکا نشست اخیر سران کشورهای عربی و اسلامی در عربستان را "تاریخی" توصیف کرد.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

اختلافات میان آمریکا و اتحادیه اروپا

تکرار و تعدد رخدادهای تروریستی در جای‌جای اروپا و کشف سرمنشأ آن‌ها به محافل اروپایی ثابت کرده که عاملان ترور به‌اتفاق دست‌آموز وهابیونی هستند که در منطقه عوامل خود را آموزش می‌دهند و آن‌ها را سازماندهی می‌کنند.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

عربستان همان راهی را می‌رود که محمدرضا شاه رفت

برخورداری ایران از حد قابل‌توجهی از توسعه سیاسی، به این کشور نسبت به همسایگان منطقه‌ای، به‌ویژه عربستان، مزیت نسبی و دست برتر داده است. سپهر سیاست در ایران مخصوصا در پی برگزاری انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری به‌گونه‌ای است که شریک بسیار مطمئن‌تری از عربستان، حتی برای کشورهای غربی به حساب می‌آید
۲ ساعت پیش
اخبار روز

اصلاح طلبان از روحانی چه انتظاراتی دارند؟

آقای روحانی امروز بیش از پیش دریافته است که جریان اصلاحات با به میدان آوردن تمامی ظرفیت‌های سیاسی و اجتماعی‌اش، قوی‌ترین، ثابت‌قدم‌ترین و موثر‌ترین جریان سیاسی حامی و پشتیبان دولت به حساب می‌آید.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

در این انتخابات، تبلیغات تاثیر کمی داشت

در باب نتایج انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری روز ۲۹ اردیبهشت، ورای نتایج متنوعی که سیاستمداران، اقتصاددانان، جامعه‌شناسان و... گرفته‌اند، در ساحت فرهنگ هم نکته‌های بسیاری نهفته است. آن روز، فرصتی بود برای اندیشیدن دوباره به این دو پرسش اساسی؛ «ایرانی‌ها کیستند؟» و «اکنون حال‌شان چطور است؟»
۲ ساعت پیش
اخبار روز

عناوین روزنامه های امروز

روزنامه های : هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت - تماشاگران امروز - هنرمند - بانی فیلم - خبر ورزشی - گل - پیروزی - استقلال جوان - 90 - ایران ورزشی- ابرار ورزشی - خراسان ورزشی - شوت.
۳ ساعت پیش
اخبار روز

کره شمالی، موشک بالستیک شلیک کرد

ارتش کره‌جنوبی اعلام کرد، کره‌شمالی ساعات اولیه امروز (دوشنبه) اقدام به شلیک موشکی که ظاهراً از نوع بالستیک بوده، کرده است.
۶ ساعت پیش
اخبار روز

موسوی خوئینی ها، فتنه گران 88 را داعشی خواند!

"آیا باورکردنی است که حتی جدی‌ترین مخالفان جمهوری اسلامی در ایران دست به چنین عمل منفوری بزنند؟ چنین اقدام خصمانه کوری تنها از جماعت داعش ساخته است."
۷ ساعت پیش
اخبار روز

مرگبار‌ترین کشور جهان پس از سوریه

مکزیک با پیشی گرفتن از عراق و افغانستان به دومین کشور خطرناک جهان تبدیل شد.
۷ ساعت پیش
اخبار روز

اعتراض آیت‌الله محقق داماد به خرافه‌گستری در قم

آیت الله سید مصطفى محقق‌داماد در اعتراض به مکتب چاه پرستی در جمکران و خرافه گستری در قم گفت، این مقدس‌بازی‌ها در قم نبود...
۷ ساعت پیش
اخبار روز

دموکرات های کنگره به دنبال نجات برجام

یک پایگاه آمریکایی گزارش داد که دموکراتهای حامی توافق هسته‌ای که نگران برهم خوردن آن هستند به دنبال راهی برای جلوگیری از تصویب تحریمهای تازه علیه ایران هستند.
۷ ساعت پیش
اخبار روز

کاریکاتور: دکتر ظریف سوار بر لک لک!

در حاشیه انتخاب وزیر امور خارجه به عنوان سفیر ام اس و رونمایی از نماد لک لک سفید برای این بیماری، محمدرضا ثقفی این کارتون را در روزنامه شرق منتشر کرد.
۷ ساعت پیش
اخبار روز

ماموران امنیتی محافظ ترامپ در ایتالیا

در تصاویر زیر ماموران امنیتی محافظ ترامپ را در خیابان‌های شهر تائورمینا در سیسیل ایتالیا در محل نشست سران گروه هفت کشور صنعتی مشاهده می‌کنید.
۷ ساعت پیش
اخبار روز

حمله یک خودرو به جمعیت در اسپانیا

رسانه‌های محلی اسپانیا از هجوم یک خودرو به جمعیتی در نزدیکی یک باشگاه شبانه در این کشور خبر دادند که براساس آن حداقل ۱۲ نفر مجروح شده اند.
۷ ساعت پیش
اخبار روز

لبخند اغواگرانه روحانی؛ معضل جدی اسرائیل

یدیعوت آحارونوت نوشته است: رئیس جمهور تندروی سابق ایران با حرف هایش درباره اسرائیل و آمریکا موجب اعمال تحریم‌های سخت علیه ایران شد در حالیکه اگر ایران یک بار دیگر تصمیم بگیرد به سمت بمب برود، اظهارات شیرین روحانی و لبخند اغواگرانه او می‌تواند معضل فکری جدی برای اسرائیل ایجاد کند.
۸ ساعت پیش
اخبار روز

تخلفات گسترده در انتخابات شورای شهر ساری

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی ساری گفت: نظر هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر ساری به خاطر تخلفات سازمان‌یافته، همچنین خرید و فروش رای بر ابطال انتخابات است.
۸ ساعت پیش
اخبار روز

مرز عربستان و قطر بسته شد

برخی منابع گزارش دادند که مرز میان عربستان و قطر به دلیل تشدید اختلافات مقامات دو کشور از روز گذشته بسته شده است.
۸ ساعت پیش
اخبار روز

چمران از تایید انتخابات شورای تهران شکایت کرد

چمران در تماس با هیات مرکزی نظارت از تایید نتیجه انتخابات شورای تهران شکایت کرد.

بازشماری آرا در حضور کاندیداهای معترض اسلامشهر

رئیس ستاد انتخابات اسلامشهر گفت: با بازشماری صندوق‌های اخذ رأی، قصور انجام‌شده برطرف گردید.
۹ ساعت پیش
اخبار روز

طرح های چکاوک 2 و 3 کلید خورد

دبیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از آغاز اجرای طرح «چکاوک ۲» برای تجمیع آمار چک های درون بانکی با آمار چک‌های بین‌بانکی و «چکاوک ۳» با هدف واگذاری چک به مقصد حساب‌های دولتی نزد بانک مرکزی از شعبه‌های بانکی سراسر کشور خبر داد.
۹ ساعت پیش
اخبار روز

تداوم محاصره منزل آیت الله شیخ قاسم

فعالان بحرینی از ادامه محاصره منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در محله الدراز از سوی نیروهای امنیتی آل خلیفه خبر دادند.
۹ ساعت پیش
اخبار روز

چه چیزی باعث جدایی قطر از شیخ نشین ها شد؟

سخنان روز گذشته امیر قطر در گفت‌وگوی تلفنی با روحانی را شاید بتوان سرآغاز تغییر سیاست برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس در قبال ایران دانست. تغییری که شاید سرآغاز شکست همه تلاش‌های عربستان برای یکپارچه‌سازی خلیج فارس ایران باشد.
۱۰ ساعت پیش
اخبار روز

گوشزد رئیس جمهور جوان فرانسه به ترامپ

رئیس جمهور فرانسه در واکنش به نحوه دست دادن معروفش با همتای آمریکایی اش گفت هدفش از اینگونه دست دادن این بود که به وی گوشزد کند رئیس جمهور فرانسه فرد مطیعی نیست.
۱۰ ساعت پیش
اخبار روز

برخورد حذفی با مطهری، هزینه سنگینی دارد

مافی: بهتر آن بود که این دوستان متوجه می‌شدند برخورد حذفی باشخصیتی مانند مطهری حتماً برای آنان هزینه سنگینی دارد. مطهری دیگر یک فرد نیست، یک جریان محسوب می‌شود که همواره در مقابل مسائل مهم کشور مواضعی را اتخاذ می‌کند که ازحد فردی ایشان عبور کرده است. متأسف هستم که درباره این شخص بزرگوار چنین موضع‌گیری کردند.
۱۰ ساعت پیش
اخبار روز

رئیسی: مردمی که آمده بودند به رقیب دولت رأی بدهند، پشت در ماندند

حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در جلسه تفسیر قرآن گفت: مسئولان برای انتخابات کم گذاشتند. مردم برای اینکه بخواهند به رقیب کاندیدای دولت رای دهند، ساعت‌ها پشت درب منتظر ماندند.
۱۰ ساعت پیش
اخبار روز

امیرعبداللهیان: اتکای سعودی ها به ترامپ، حاصلی برای آن ها ندارد

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل تاکید کرد که اتکای سعودی و بحرین به آمریکای ترامپ حاصلی برای آن‌ها ندارد.
۱۰ ساعت پیش
اخبار روز

عصبانیت سعودی ها از تماس امیر قطر با روحانی

روزنامه سعودی «عکاظ» در صفحه کاربری اش در شبکه اجتماعی توئیتر در واکنش به تماس تلفنی امیر قطر با رئیس جمهور ایران نوشت که تماس تمیم با روحانی بازی «تکذیب اظهارات» منتسب به وی را رسوا کرد.
۱۱ ساعت پیش
اخبار روز

پنج عامل پیروزی روحانی در انتخابات

هادی خانیکی، با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و جلوگیری از فیلترینگ به عنوان عوامل موفقیت روحانی گفت: در این انتخابات حتی روستا‌ها هم توانستند از شبکه‌ها استفاده کنند.
۱۱ ساعت پیش
اخبار روز

فریاد ترامپ بر سر محمود عباس

رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار مختصر خود با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، بر سر محمود عباس فریاد کشیده و وی را به فریبکاری و تحریک فلسطینیان علیه اسرائیلی‌ها متهم کرده است.
۱۱ ساعت پیش
اخبار روز

وزیر آموزش و پرورش: نمی‌خواهیم 2030 را محور نظام تعلیم و تربیت قرار دهیم

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: ایران باید در جوامع بین‌المللی حضور داشته باشد، اما این حضور به معنای زیر پا گذاشتن ارزش‌ها نیست هرچند بیانیه ۲۰۳۰ برای ایران تعهدآور نبود.
۱۲ ساعت پیش
اخبار روز

کشته شدن 6 نظامی سعودی در مرز یمن

منابع یمنی از کشته شدن ۶ نفر از نظامیان سعودی در درگیری با نیروهای ارتش یمن و انصارالله در مرز دو کشور خبر دادند.
۱۲ ساعت پیش
اخبار روز

پیشنهاد ابطحی برای پخش «ربنا» از تلویزیون

عضو مجمع روحانیون گفت: اگر روحانی با رییس‌صداوسیما درباره پخش ربنای شجریان مذاکره کند، به نتیجه می‌رسند.
۱۲ ساعت پیش
اخبار روز

نحوه خرید تضمینی گندم برای سال ۹۶ تعیین شد

در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور، هیات وزیران نحوه خرید تضمینی گندم برای سال ۱۳۹۶ را تعیین کرد.
۱۲ ساعت پیش
اخبار روز

قطر، باید بین ایران و اعراب یکی را انتخاب کند

روزنامه اماراتی در سرمقاله خود با تاسف از مواضع اخیر قطر در قبال ایران، پا را فراتر گذاشت و مدعی تلاش تهران برای ایجاد هرج و مرج در دوحه شد.
۱۳ ساعت پیش
اخبار روز

تاکید اردن و مصر بر مقابله با تروریسم

در پی کشته شدن ۲۹ قبطی در استان المنیا در مرکز مصر، پادشاه اردن و رئیس جمهوری مصر امروز (یکشنبه) بر ادامه مقابله با تروریسم تاکید کردند.
۱۳ ساعت پیش
اخبار روز

زمان اعلام نظر شورای نگهبان درباره انتخابات

سخنگوى شوراى نگهبان با بیان اینکه در جلسه امروز این شورا موضوع انتخابات ریاست جمهورى مورد بحث قرار گرفت، گفت که «چند مورد گزارش باقى مانده و مقرر شد تا سه‌شنبه این گزارش‌ها مورد بحث قرار گیرد تا بتوانیم سه‌شنبه اعلام‌نظر کنیم».
۱۳ ساعت پیش
اخبار روز

کاریکاتور: لاریجانی در حال گوش دادن «ربنا»!

در پی نامه وزیر ارشاد به صداوسیما برای پخش ربنای محمدرضا شجریان، محمدجواد لاریجانی گفته در تلاوت مذکور توجه به آیت تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد. این اظهار نظر دستمایه وحید جعفری در کانال خط خطی شد.
۱۳ ساعت پیش
اخبار روز

داعش، دست به دامان زنان شد

منابع نظامی عراقی اعلام کردند که تکفیری‌ها به علت تلفات زیاد در غرب موصل به زنان برای ادامه جنگ با نیروهای عراقی روی آورده اند.
۱۳ ساعت پیش
اخبار روز

آمریکا: درگیری با کره شمالی، منجر به جنگی فاجعه بار می شود

وزیر دفاع آمریکا می‌گوید جرقه خوردن رویارویی نظامی با کره شمالی به جنگی فاجعه‌بار منجر خواهد شد.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

تعداد بازداشتی های منچستر به 14 نفر رسید

بنا بر اعلام پلیس انگلستان، تاکنون دستکم ۱۴ نفر در ارتباط با حمله تروریستی هفته گذشته در منچستر بازداشت شده‌اند.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

برگزاری جلسه شورای مرکزی جمنا

شانزدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با محوریت برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های آتی این جبهه برگزار شد.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

رضایی: ترکیه را مسئول حادثه «ارومیه» می دانیم

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جزئیات حادثه تروریستی رخ داده در هنگ مرزی ارومیه را تشریح کرد.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

درخواست کویت از ایران و کشورهای اسلامی

وزیر خارجه کویت طی دیدار با سفرای کشورهای اسلامی و ایران، خواستار حمایت این کشور‌ها از کویت برای کسب عضویت دایم در شورای امنیت شد.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

کشتار 19 غیرنظامی به دست داعش در فیلیپین

مقامهای فیلیپین اعلام کردند، تروریستهای وابسته به داعش در این کشور اقدام به کشتن ۱۹ غیرنظامی شامل یک زن و یک کودک در شهر جنگزده ماراوی در جنوب این کشور کرده اند.
۱۵ ساعت پیش
اخبار روز

پاسخ ستاد انتخابات به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:‌ با قطعیت در سلامت انتخابات تشکیک کردند

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور درباره نامه شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

تشکیل جلسه کمیسیون امنیت ملی درباره حج

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از تشکیل جلسه سه‌شنبه درباره موضوع حج با حضور نماینده، ولی فقیه در حج و مسئولان ذیربط وزارت‌خارجه و دستگاه‌های امنیتی خبر داد.
۱۵ ساعت پیش
اخبار روز

ترامپ از سفر نیامده، به رسانه ها حمله کرد!

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که در جریان سفر خارجی خود از توییتر دور مانده بود، روز یکشنبه بار دیگر به توییت رو آورد و بلافاصله رسانه‌ها را هدف قرار داد.
۱۵ ساعت پیش
اخبار روز

سند ۲۰۳۰ در کمیسیون آموزش، بررسی شد

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس اظهار کرد: با حضور مسوولان مربوطه در جلسه عصر امروز این کمیسیون سند ۲۰۳۰ مورد رسیدگی قرار گرفت.
۱۵ ساعت پیش
اخبار روز
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج