چند درصد ایرانی ها به مواد مخدر تمایل دارند؟

رییس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تحقیقات در کشور نشان می‌دهد 17 درصد مردم تمایل به مصرف موادمخدر دارند. از این تعداد 5 درصد به سمت استعمال موادمخدر رفته‌اند و 12 درصد باقیمانده در صورت قطع نشدن ارتباط مصرف کننده و قاچاقچیان و نبود مدیریت مصرف نیز به این سمت حرکت خواهند کرد.
۲ دقیقه پیش
اخبار روز

کار کردن سخت است، چون ایرانی هستیم!

احتمالاً شما هم عکس‌هایی از ژاپن و دیگر کشورهای آسیای شرقی دیده‌اید که در وقت بازگشت از محل کار آن هم چند ساعت پس از پایان ساعت اداری از فرط خستگی خوابشان برده است.
۱۲ دقیقه پیش
اخبار روز

حجاب و عفاف؛ اقدامات سلبی یا فرهنگی؟

موضوع حجاب و عفاف امری کاملا آموزشی و فرهنگی است و اقدامات فرهنگی به رغم اینکه بسیار زمان بر است نیازمند مشارکت بخش های مختلف فرهنگی است تا بخش انتظامی، این در حالی است که اکنون متاسفانه بخش انتظامی آن برجسته تر از بخش فرهنگی است و این مساله از آن جا ناشی می شود که دستگاه های متولی بویژه فرهنگی در این زمینه غفلت کرده اند.
۱۷ دقیقه پیش
اخبار روز

ابلاغ تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی سال 96

معاون اول رئیس جمهوری تصویبنامه های هیات دولت درباره تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش دولتی و خصوصی را در سال 1396 ابلاغ کرد.
۱۸ دقیقه پیش
اخبار روز

استخدام نیرو در پیش دبستانی وجود ندارد

وزیر آموزش و پرورش درباره استخدام نیروهای پیش دبستانی گفت: در پیش دبستانی استخدام نداریم بلکه بر محتوای آموزشی نظارت می کنیم و مراکز پیش دبستانی به شکل غیردولتی فعالیت می کنند.
۲۹ دقیقه پیش
اخبار روز

حادثه هتل روتانا در مشهد، تکرار قابل پیشگیری

آتش سوزی روز شنبه هتل در حال ساخت 'روتانا' در مشهد گرچه تلفات جانی در بر نداشت اما هشدار و زنگ خطر برای بیش از 200 هتل در حال ساخت در این کلانشهر است.
۳۵ دقیقه پیش
اخبار روز

پرواز بوشهر در شیراز فرود آمد

مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان بوشهر گفت: به علت مه گرفتگی و کاهش دید افقی به کمتر از 100 متر در فرودگاه بوشهر هواپیمای پرواز شماره 4024 روز یکشنبه تهران - بوشهر در فرودگاه شیراز به زمین نشست.
۳۸ دقیقه پیش
اخبار روز

دومین آتش سوزی در ارتفاعات اندیکا

درحالی که آتش سوزی در ارتفاعات دلا بخش چلو شهرستان اندیکا در استان خوزستان که از جمعه شب آغاز شده مهار نشده، آتش سوزی دیگری در جنگل های ارتفاعات ادیو در بخش مرکزی این شهرستان از شنبه شب زبانه کشیده است.
۳۹ دقیقه پیش
اخبار روز

توزیع تریاک دولتی طنز یا واقعیت؟

از زمانی که سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی (هفته گذشته ) مطلبی تحت عنوان «تریاک دولتی» مطرح کرد تاکنون، فضای مجازی و برخی رسانه ها، واکنش هایی به سخنان حسن نوروزی نشان داده اند؛ واکنش هایی که گاهی با چاشنی طنز همراه است .
۴۱ دقیقه پیش
اخبار روز

استاندارد یورو 5 برای خودروها اجباری می‌شود

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در حال حاضر به غیر از خودروهای یورو ۴ هیچ خودرویی اجازه شماره‌گذاری ندارد. از سال ۱۳۹۸ نیز استاندارد یورو ۵ برای تمامی خودروها اجباری خواهد شد.
۵۴ دقیقه پیش
اخبار روز

بررسی طرح استخدام حق‌التدریسی‌ ها در مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بیش از ۲۳۰ نماینده امضا کردند که طرح استخدام حق التدریسی‌ها در مجلس ارائه شود.
۵۵ دقیقه پیش
اخبار روز

جریمه 50 هزار تومانی «تخلف جناغی»

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح آزمایشی ثبت مکانیزه «تخلف جناغی» در رمپ‌های خروجی بزرگراه‌ها گفت: وقوع و ثبت این تخلف منجر به اعمال قانون با 50 هزار تومان جریمه می شود.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

خطر انتقال بیماری وبا برای حجاج وجود ندارد

معاون مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود شیوع بیماری وبا در یمن خطری از نظر انتقال این بیماری در عربستان حجاج را تهدید نمی کند.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

ادامه عملیات جستجوی گردشگران مفقود دز

شهردار دزفول از آغاز عملیات جستجوی سه گردشگر مفقود حادثه رودخانه دز از صبح امروز (یکشنبه) خبر داد.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

پیش‌ بینی هوای ناسالم برای تهرانی ها

مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از افزایش آلاینده ازن و ناسالم شدن هوای پایتخت برای گروه‌های حساس خبر داد.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

ورود فاضلاب رستوران‌‌ها به داخل رودخانه‌های تهران

مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان تهران آغاز پایش منابع آب در منطقه شمیرانات خبر داد و گفت: همچنین در راستای تصفیه فاضلاب‌ و آب‌های سطحی مخصوص آبیاری٬ آبفا و وزارت نیرو برنامه‌هایی در دست اقدام دارند.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

مرگ 4 نفر بر اثر ابتلا به هاری در زابل

رئیس اداره مبارزه با بیماری‌های قابل انتقال بین حیوان و انسان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر در استان سیستان و بلوچستان دچار حیوان گزیدگی شده و تاکنون ۴ نفر بر اثر ابتلاء به بیماری هاری فوت کرده‌اند، گفت: متاسفانه در دو دهه گذشته میزان ابتلاء به حیوان گزیدگی رو به افزایش است.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

علت حادثه مرگبار آبیک در دست بررسی است

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قزوین اعلام کرد: علت حادثه توسط نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دست بررسی بوده و چیزی گزارش نشده است.
۱ ساعت پیش
اخبار روز

بمب تریاک در ایران؟!

در روزهای گذشته خبری منتشر شد که حکم یک بمب را داشت. متن خبر از بازگشت "تریاک دولتی" حکایت داشت. انتشار آن با موجی از واکنش در شبکه های اجتماعی همراه بود. واکنش هایی که حاوی نکات طنز و انتقادی و حمایتی بودند.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

کارتون: کودکانی که در زندان زندگی می‌کنند

در خبرها آمده بود که ۲۳۰۰ کودک در حال حاضر در زندان‌های کشور زندگی می‌کنند و هر زندانی که بیش از ۱۰ کودک دارد می‌تواند مهدکودک تاسیس کند.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

فعالیت پارکبان ها غیرقانونی است

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران: تعداد زیادی از پارکبان ها حذف شدند و نصب پارکومتر در حال توسعه است و فعالیت پارکبان ها غیرقانونی است.
۲ ساعت پیش
اخبار روز

بررسی واردات جنازه به کشور

رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه تمامی اجسادی که تشریح می شود رایگان در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد، گفت: به هیچ وجه موضوع خرید و فروش جسد مطرح نیست.
۳ ساعت پیش
اخبار روز

تجاوز به حریم تخت‌ جمشید به بهانه محیط زیست

نهال‌کاری‌های غیرمجاز در حریم درجه یک میراث جهانی تخت جمشید که موجب برهم زدن حریم منظری این اثر تاریخی خواهد شد؛ همچنان این منطقه را تهدید می‌کند.
۳ ساعت پیش
اخبار روز

خداحافظی با پل گیشا در نیمه دوم سال

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت پنج پل فلزی پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.
۳ ساعت پیش
اخبار روز

فرصت‌ ها و تهدیدهای توزیع موادمخدر دولتی

تازه‌ترین مصوبه جلسه اخیر اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی مبنی بر توزیع دولتی موادمخدر با هدف انقطاع رابطه معتادان و قاچاقچیان که روز گذشته در رسانه‌های رسمی منتشر شد موجی از واکنش‌ها را در میان متخصصان و مسئولان حوزه اعتیاد به دنبال داشته و به سوژه ای مورد بحث تبدیل شده است.
۴ ساعت پیش
اخبار روز

تصویب ماده 9؛ عليه كودك آزاري در ایران

روزنامه اعتماد نوشت: پس از هجوم غم و خشم از قتل آتناي كوچك، موج ديگري شبكه‌هاي اجتماعي را فراگرفت؛ نام آتنا سبب شد تا موارد مختلفي از كودك‌آزاري و خشونت عليه كودكان به ميان بيايد. چند روز كاربران بسياري از قربانيان خاموش جامعه گفتند و از آن به بعد هم خبر كودك‌آزاري به صورت گسترده در گروه‌هاي تلگرامي منتشر شد.
۴ ساعت پیش
اخبار روز

شیوع ناپدیدی کودکان در ورامین، کرج و مشهد

مناطق آسیب‌خیز شهری و بافت‌های فرسوده‌نشین، مناطقی مانند هرندی و بخش‌هایی از ورامین گزارش‌های بیشتری از ناپدیدی دارند. یکی از نگرانی‌های ما از گزارش‌هایی است که اخیرا هم زیاد شده و مربوط به وجود نوزادان و کودکان معتاد در مناطقی از استان البرز، به‌ویژه کرج است
۴ ساعت پیش
اخبار روز

چالش صداقت در انتخابات نظام پزشكي

بابك زماني . نايب‌‌رئيس انجمن مغز و اعصاب در روزنامه شرق نوشت: روز جمعه پزشكان ايران براي انتخاب هيئت‌مديره نظام پزشكي يا پارلمان حرفه‌اي‌ خود پاي صندوق‌هاي رأي رفتند. با تأييد صلاحيت تقريبا تمام كانديداها (برخلاف دوره قبل)، چشم‌اندازي از مشاركت گسترده پزشكان در اين انتخاب، پيش‌رو قرار گرفت.
۵ ساعت پیش
اخبار روز

توصیه به فارغ التحصیلان قبل از گرفتن مدرک

کارشناس ارشد بازار کار می‌گوید ایجاد سامانه جامع اطلاعات بازار کار موجب رصد و پایش وضعیت نیروی کار شاغل و بیکار می‌شود. او به فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان و کسانی که در سن گرفتن مدرک دیپلم هستند توصیه کرد حتما قبل از فراغت از تحصیل و گرفتن مدرک، اطلاعات مربوط به نوع و میزان مهارت و تخصص خود را در بانک اطلاعات مشاغل وارد کرده و کد اشتغال بگیرند.
۱۰ ساعت پیش
اخبار روز

سعودی ها درباره «حج»، فعلا بی مهری نکرده‌اند

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت: شورای عالی امنیت ملی تاکنون هیچ تصمیمی مبنی بر تعطیلی حج اتخاذ نکرده و فرآیند حج امسال کاملا طبیعی پیش می‌رود.
۱۰ ساعت پیش
اخبار روز

ساعت کار ادارات مازندران تغییر کرد

استانداری مازندران ساعات کاری ادارات دولتی در این استان را برای فردا یکشنبه تا سه شنبه این هفته به خاطر پیش بینی افزایش دما تغییر داد.
۱۱ ساعت پیش
اخبار روز

افزایش 36 درصدی زائران خانه خدا در سال 96

قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها از افزایش۳۶درصدی زائران خانه خدا در سال ۹۶خبر داد و گفت:نخستین زمان اعزام ۹ مرداد خواهد بود و عملیات اعزام به تدریج و در طول حدود ۲۵ روز انجام می‌شود.
۱۱ ساعت پیش
اخبار روز

تاثیر آموزش و مجازات در کاهش کودک آزاری

وزیر دادگستری معتقد است که آموزش‌های لازم باید برای کودکان صورت بگیرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی برای امثال آتنا نباشیم.
۱۳ ساعت پیش
اخبار روز

توزیع کیسه پارچه ای در نانوایی ها

کیسه های نان پارچه ای در نانوایی ها ی شمال تهران با هدف آگاه سازی شهروندان در رابطه با کاهش استفاده از کیسه های پلاستیکی و حفظ محیط زیست در هفته بدون نایلکس توزیع شد.
۱۳ ساعت پیش
اخبار روز

گرانبهاترین پارچه ایرانی را بشناسید

همزمان با اختتامیه نمایشگاه «دیدار نقش مینا و زر» نخستین نشست هنرهای بومی ایران و جهان برگزار می‌شود.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

«دلا» همچنان در آتش می سوزد

فرماندار اندیکا با بیان این‌که آتش همچنان در بخشی از مراتع و جنگل‌های کوه دلا شعله‌ور است، گفت: با وجود درخواست‌های مکرر و وسعت حریق، هنوز بالگرد آبپاش به منطقه اعزام نشده است.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

نابودی بیش از 4 میلیون نخل در آبادان و خرمشهر

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با توجه به ظرفیت و توانایی بالای استان در بخش كشاورزی، افزایش ظرفین اشتغال در این بخش امكانپذیر است. در استان خوزستان 190 هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی وجود دارد و حدود یک میلیون نفر به صورت مستقیم از بخش کشاورزی در حال ارتزاق هستند.
۱۴ ساعت پیش
اخبار روز

83 درصد ایرانی ها، پرونده الکترونیک سلامت دارند

معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر به دنبال اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت، ۸۳ درصد مردم کشور صاحب پرونده الکترونیک سلامت شدند که ۳۳ درصد از آن‌ها از طریق پایگاه‌ها و مراکز بهداشتی سامانه «سیب» خدمات دریافت کرده‌اند.

قوه قضاییه طرفدار اعدام نیست

معاون اول قوه قضاییه میهمان برنامه این هفته «بدون تعارف» از شبکه دو سیما بود.
۱۶ ساعت پیش
اخبار روز

ترافیک سنگین در آزادراه کرج

رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج محدوده پل فردیس خبر داد.
۱۶ ساعت پیش
اخبار روز

توهین به مقدسات از روی کنجکاوی

رئیس پلیس فتای غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری عامل توهین به مقدسات در فضای مجازی خبر داد.
۱۷ ساعت پیش
اخبار روز

درخواست برگزاری مجدد انتخابات نظام پزشکی

منتخب انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی شیراز اعتقاد دارد که ملغی شدن رای‌گیری به شیوه الکترونیک عاملی موثر بر کاهش آمار رای دهندگان بوده است لذا خواستار لغو انتخابات و برگزاری مجدد آن شد.
۱۸ ساعت پیش
اخبار روز

کشف ظروف عتیقه در ساوجبلاغ

فرمانده نیروی انتظامی البرز از کشف ظروف عتیقه متعلق به هزاره اول قبل از میلاد در ساوجبلاغ به ارزش یک میلیارد تومان خبر داد.
۱۸ ساعت پیش
اخبار روز

دزد پیرزن ها دستگیر شد

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از دستگیری اعضای باند سارقان طلا از بانوان کهنسال به روش اغفال خبر داد و گفت: سارقان با سوء استفاده از عقاید مذهبی مالباختگان و اغفال آنان، زیورآلات و هر گونه متعلقات با ارزش آنها را گرفته و متواری می‌شدند.
۱۸ ساعت پیش
اخبار روز

انتخابات نظام پزشکی، سالم برگزار شد

رییس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران بزرگ با بیان اینکه توانستیم انتخابات را به صورت سالم و با رای گیری دقیق انجام دهیم گفت:‌ کاندیداهای معترض می‌توانند تا 48 ساعت اعتراض خود را به هیات نظارت شهرستان اعلام کنند.
۱۸ ساعت پیش
اخبار روز

خروج توده 3 کیلویی از شکم زن چمستانی

توده رحمی سه کیلوگرمی از شکم زن چمستانی در بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل خارج شد.
۱۹ ساعت پیش
اخبار روز

مطهرى: از مرگ ضارب «شهرری» خشنود نشده‌ام

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نسبت به برخی برداشت‌ها درباره اظهارات اخیرش درمورد حادثه متروی شهرری واکنش نشان داد.
۱۹ ساعت پیش
اخبار روز

مریم ایران به مثابه یک الگو است

استاداخلاق ما، رضوان الله تعالی علیه، می فرمود برخی خیلی که هنر کنند، تنها اثر وجودیشان در این عالم، پس از هفتاد هشتاد سال زندگی، یک چاه چند ده متری فاضلاب است!
۱۹ ساعت پیش
اخبار روز

تشکیل پرونده برای حادثه دزفول

دادستان مرکز استان خوزستان با اشاره به ادامه تلاش‌ها برای یافتن گردشگران مفقود شده در دزفول گفت: براساس دستور ریاست کل دادگستری استان خوزستان، پرونده‌ای تشکیل شده و دادستانی شهرستان دزفول در حال پیگیری موضوع است.
۱۹ ساعت پیش
اخبار روز

تعداد بازداشتی‌های حادثه باغملک به 80 نفر رسید

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک گفت: تعداد بازداشت شدگان عوامل اصلی درگیری 2 طایفه محمدی و موسایی در منطقه پتک باغملک به 80 نفر رسید.
۲۰ ساعت پیش
اخبار روز

آقای قالیباف لیست بدهی های شهرداری را بدهید

حق شناس منتخب مردم تهران در شورای شهر گفت: آقای قالیباف، به جای لیست اموال شخصی، لیست بدهی های شهرداری را در اختیار ما بگذارید.
۲۰ ساعت پیش
اخبار روز

جسم نیمه جان بنیامین زیر چرخ ماشین!

هر روز پیش از آنکه اشعه‌های طلایی رنگ خورشید در آسمان ظاهر شود، چشمانش را باز می‌کرد و صبحانه نخورده با کوله پشتی کهنه‌ اما سنگینش از خانه بیرون می‌زد. آن روزها نه آرزوی اسباب‌بازی‌های رنگارنگ را داشت نه آرزوی رفتن به شهربازی، دلش فقط یک خواب عمیق می‌خواست...
۲۰ ساعت پیش
اخبار روز

طرح توزیع مواد مخدر دولتی به تائید نهایی نرسیده

نماینده مردم اردبیل نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تائید و تصویب شدن موضوعی در کمیسیون دلیل بر تائید نهایی آن نیست.
۲۰ ساعت پیش
اخبار روز

دریچه‌های سد دز بسته شد

معاون عمرانی فرماندار دزفول گفت: ساعتی پیش دریچه‌های سد دز به منظور کاهش دبی آب و تسهیل عملیات جستجوی مفقودان حادثه دز به صورت موقت بسته شد.
۲۱ ساعت پیش
اخبار روز

اعلام آرای انتخابات نظام پزشکی

رئیس ستاد مرکزی اجرایی هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور، آرای کلی انتخابات نظام پزشکی را اعلام کرد.
۲۱ ساعت پیش
اخبار روز

ماجرای عجیب یک دستفروش فعال!

درباره جوان 27 ساله ای که در اینستاگرام خود را به عنوان «دستفروش بی سواد» معرفی کرده اما گفتار و رفتارش، پدیده ای در بین دستفروش ها شده.
۲۱ ساعت پیش
اخبار روز

افزایش نگران کننده ازن در هوای تهران

با فرارسیدن آخرین روز از تیرماه، گاز آلاینده «ازن» همچنان نقش مهمی در آلودگی هوای تهران بازی می‌کند.
۲۲ ساعت پیش
اخبار روز

چند زائر شرایط سفر تمتع را ندارند؟

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، از ایجاد دو تونل سرد برای زائران گرمازده در مراسم حج تمتع خبر داد.
۲۲ ساعت پیش
اخبار روز

جنگل های «دلا» در «اندیکا» آتش گرفت

رئیس جمعیت هلال احمر اندیکا از آتش سوزی جنگل های دلا این شهر خبر داد.
۲۲ ساعت پیش
اخبار روز

احتمال تجدیدنظر در اعزام حجاج ایرانی وجود دارد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم صدور ویزا از سوی عربستان برای دیپلمات‌های ایران جهت استقرار در ایام حج علیرغم تعهدات پیشین گفت که در صورت اجرایی نشدن این وعده، ایران در مورد اعزام حجاج تجدید نظر خواهد کرد.
۲۳ ساعت پیش
اخبار روز

آغاز نام نویسی طرح ترافیک موتورسیکلت ها

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک از آغاز نام نویسی موتورسیکلت های شهر تهران برای اخذ مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک خبر داد.
۲۳ ساعت پیش
اخبار روز

کدام افراد مشمول «مواد مخدر دولتی» می‌شوند؟

رئیس کمیته مستقل مبارزه با مواد مخدر با دفاع تمام قد از طرح «توزیع موادمخدر دولتی در کشور» آن را عاملی در کاهش پول‌های کثیف دانست و توضیحاتی در خصوص مخدرها و افرادی که مشمول توزیع موادمخدر دولتی می‌شوند ارائه کرد.
۲۳ ساعت پیش
اخبار روز

دستگیری باند سارقان طلا از بانوان کهنسال

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی از دستگیری باند سارقان طلا از بانوان کهنسال به روش اغفال خبر داد.
۲۳ ساعت پیش
اخبار روز

نتایج اولیه انتخابات نظام پزشکی تهران 96

نتایج اولیه انتخابات نظام پزشکی تهران بزرگ اعلام شد.
۲۳ ساعت پیش
اخبار روز

اعلام نتایج انتخابات نظام پزشکی تهران 96

اسامی منتخبین هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در تهران اعلام شد.
۲۳ ساعت پیش
اخبار روز

حدود معاینه فنی از فردا سختگیرانه‌تر می‌شود

معاون انسانی سازمان محیط زیست با اعلام این خبر که از فردا ۱ مرداد ۹۶ حدود معاینه فنی سختگیرانه‌تر خواهد شد، گفت: کنترل کاتالیستها و خروجی آلاینده‌ها در شبکه جامع معاینه فنی (سیمفا) اجرا می‌شود که با اجرای این حدود همه خودروهای دارای نقص فنی ملزم به اصلاح هستند.
۱ روز پیش
اخبار روز

ساعت سرویس دهی خط 7 مترو افزایش یافت

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش سرویس دهی در خط ۷ مترو تهران خبر داد.
۱ روز پیش
اخبار روز

زمان اعلام نتایج انتخابات نظام پزشکی

رئیس ستاد مرکزی اجرایی هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور، گفت: نتایج انتخابات نظام پزشکی در تهران و سایر استان ها، تا بعد از ظهر شنبه مشخص می شود.
۱ روز پیش
اخبار روز

حبس 2500 نفر، بابت مهریه

مدیرعامل ستاد دیه کشور با اشاره به افزایش آمار محکومان مالی گفت: اکنون در این دسته از زندانیان 2500 مرد ایرانی بابت ناتوانی در پرداخت تعهد مهریه در حبس به سر می‌برند.
۱ روز پیش
اخبار روز

نگرانی کمیسیون امنیت ملی درباره حج 96

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در خصوص شرایط برگزاری حج آینده ابراز نگرانی کرد.
۱ روز پیش
اخبار روز

رنج‌های یک بیمار مبتلا به اختلال هویت جنسی

«از کدام بگویم؟ از کودکی از دست رفته‌ام؟ از نوجوانی تباه شده‌ام؟ از جوانی‌ بدون جوانی‌ام کودکی‌ام در حسرت گذشت، حسرت‌های کودکانه، حسرت بازی در حلقه دخترکان خردسال در کوچه‌های محله. حسرت مقنعه و کفش‌های پر زرق‌وبرق دخترانه، حسرت گوشواره و گردنبند دختر همسایه، حسرت زیستن و نفس کشیدن در کنار کسانی که می‌دانی از آنها هستی، اما آنها تو را از خود نمی‌دانند.
۱ روز پیش
اخبار روز

مردان در خشونت‌ جنسی راحت تبرئه می‌شوند

یک جامعه‌شناس با اشاره به اینکه درباره خشونت‌های جنسی به شدت خلاء قانونی داریم، گفت: به راحتی مردان در رابطه با خشونت‌های جنسی تبرئه و زنان متهم می‌شوند.
۱ روز پیش
اخبار روز

زمان اتمام ثبت‌ نام مرحله دوم جریمه‌ ریالی سربازی

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از اتمام مرحله دوم ثبت‌نام جریمه ریالی سربازی سال96 تا پایان شهریور ماه خبر داد.

بازپس‌گیری 32 هزار هکتار زمین در تهران

نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای عالی حفظ حقوق بیت المال اعلام کرد: در سال ۱۳۹۵ دادسرای ویژه زمین‌خواری با همراهی این شورا بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان زمین را رفع تصرف کرده است.
۱ روز پیش
اخبار روز

هشدار در مورد گود 30 متریِ خیابان بهشتی

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران نسبت به وضعیت بحرانی گودی 30 متری در خیابان بهشتی هشدار داد.
۱ روز پیش
اخبار روز
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج