ساختمان پزشکان

فرض کنید زندگی همچون یک بازی ست. قاعده این بازی چنین است که باید پنچ توپ را در آن واحد در هوا نگه دارید و مانع افتادن شان بر زمین شوید. جنس یکی از آن توپ ها از لاستیک است و بقیه آن ها شیشه ای هستند...
جامعه‌شناسان تعريف‌هاي متعددي براي مفهوم رضايت شغلي ارائه داده‌اند؛ براساس اين تعاريف رضايت شغلي مفهومي پيچيده‌ و چندبعدي است که با عوامل اجتماعي، جسماني و رواني ارتباط تنگاتنگي دارد.
براي اينکه ديگران توانايي‌هايتان را باور کنند قبل از هر چيز بايد خودتان به مهارت‌هاي وجودي‌تان ايمان داشته باشيد
بسیاری از شما به این فکر می کنید که «چطور می توانم زندگی ام را بهتر کنم؟» یا «چطور می توانم به رویاهایم برسم؟» و ... . تخصص این سخنران ها در این است که کمک کنند همین مشکلات را حل کنید.
موفقیت همواره شامل عوامل متعدد به هم پیوسته و منسجمی است که در نهایت موجب رضایتمندی، کیفیت بالا، ارتقای سطح زندگی و شغلی و نیز ایجاد روابط بهتر میان انسان ها می شود.
در این مطلب می خواهم به چند مورد از رایج ترین اعتراضات مشتریان بیمه های عمر پاسخ بدهم. تعداد بسیار بیشتری از این نمونه اعتراضات را در کتاب در دست چاپ «نه به نه در فروش بیمه های عمر» پاسخ داده ام.
ما در خاطرات لذت‌بخشمان و آنچه که مشتاقانه در انتظار هستيم دنبال شادي مي‌گرديم غافل از اينکه هديه‌هاي کوچک روزمره و ساده زندگي هستند که رضايت و خرسندي ما را تقويت مي‌کنند.
خلاقیت کره ای در برابر ارزانی چینی
سال گذشته میلادی، شرکت سامسونگ به عنوان برند نخست تولید گوشی در دنیا فراز و نشیب های زیادی داشت و از ماه های قبل با روند نزولی در فروش روبرو شد.
پوما ، یوزپلنگِ آشنا
تاریخچه شکل گیری پوما به سال 1924 میلادی و زمانی باز می گردد که «رودولف داسلر» بنیان گذار اصلی آن، تصمیم گرفت «کارخانه کفش سازی برادران داسلر را با مشارکت برادرش، آدولف، در شهر «هرتسوگن آوراخ» آلمان تاسیس کند.
امروز تصمیم گرفته ایم یک کار جدید بکنیم و فهرست 30 سخنران انگیزشی دنیا را برایتان بنویسیم.
آیا گاهی احساس می کنی حوصله نداری دست به کاری بزنی؟ آیا گاهی احساس می کنی در برابر کاری که باید انجام دهی، مقاومت به خرج می دهی و بهانه می آوری؟ آیا عادت هایی داری که دلت می خواهد آن را تغییر دهی، ولی اراده قوی و قدرت لازم را نداری؟
ما کارهای زیادی انجام می‌دهیم که کارایی روزانه ما را کاهش می‌دهند یا حتی کاملاً نابود می‌کنند. در اینجا برخی از آنها را مرور می‌کنیم.
داستان حاج علاءالدین را دیگر همه می دانیم. او نسخه واضحی از سرمایه داران سنتی ایران است. دقیقا نقطه مقابل مالک پاساژ رقیب اش، یعنی علی انصاری. به همین دلیل است همه او را با نام «حاج آقا» صدا می زنند.
کسی نباید تاوان اشتباهات مان را پس دهد. یادت باشد، خطاهای که ما در طول زمان زندگی مان بنا بر برنامه ریزی های غلط انجام دادیم، اکنون مان را شکل داده است.
چطور می توان صداهای مغز را خاموش کرد، استرس را کاهش داد و شادتر زندگی کرد؟ در این مطلب مصاحبه ای از نویسنده کتاب «ده درصد شادتر» را برایتان آورده ایم که در آن به نکات بسیار جالبی برای زندگی شادتر اشاره می کند که کاملا کاربردی و عملی هستند و در زندگی روزمره می توان از آنها بهره گرفت.
آرم آگهی یا نشان آگهی گونه ای از تبلیغات تلویزیونی است که در کنداکتورهای پخش تلویزیونی طی چند سال گذشته برای خودش جایی باز کرده است. آرم آگهی ها این روزها معمولا قبل از زمان پخش اکثر برنامه ها به نمایش گذاشته می شوند.
خشم و عصبانیت احساساتی هستند که به سختی می توان آنها را کنترل کرد اما با به کارگیری چند روش کارآمد می توان تلاشی سودمند در جهت کنترل این احساسات کرد.
اپرا وینفری: بزرگ‌ترین کشف در تمام طول تاریخ این است که یک فرد می‌تواند تنها با تغییر نگرش خود تغییر کند.
مدیریت به سبک سِر الکس فرگوسن
فرگوسن یک بچه روستایی بود. او در یکی از روستاهای اسکاتلند به دنیا آمد و پس از اتمام مدرسه، کارگر ساده کارخانه آچارسازی شد. اما نه روستایی بودن و نه کار سخت کارگری، او را برای رسیدن به هدفش دلسرد نکرد.
ازدست دادن شغل ممکن است یکی از دشوارترین تجربه ها و چالش های پیش روی هر فرد در زندگی باشد. اما این رویداد بدترین اتفاقی نیست که احتمال دارد در زندگی حرفه ای ما رخ دهد.
مغز انسان چیزی کمتر از رایانه نیست. تمام افکار و خاطرات در مغز ما سیم کشی شده اند و هر بار که مورد مشابهی با خاطرات خود را می بینیم، جرقه ای در ذهن مان زده می شود.
زمانی‌که صحبت از نوآوری می‌شود، بسیاری از مدیران اجرایی اهمیت بالایی برای تنوع ایده‌ها و تغییرپذیری قائل می‌شوند.
جدیدترین یادداشت جان آسارف، مدرس و نویسنده برتر قانون جذب
ورزشکاران حرفه ای و بسیاری از افراد موفق و سرشناس به طور منظم از قدرت تجسم استفاده می کنند. چرا؟ ماحصل 20 سال تحقیق در مورد این قدرت نتایج بسیار جالبی در پی داشته است.
سخنرانی جولین ترژر
آیا تا به حال احساس کرده اید که هیچ کس به سخنان شما گوش نمی دهد؟ «جولین ترژر» اینجاست تا به شما کمک کند مخاطبان خود را مشتاق شنیدن سخنان تان کنید.
یادداشتی از جی. کنراد. لوینسون، خالق نظریه بازاریابی چریکی
چریک ها هرگز دچار فلج ناشی از تحلیل نمی شوند. شما هم اجازه ندهید تا با این روش از پا درآیید.
به مناسبت آغاز جام ملت های آسیا تلخ ترین و شیرین ترین اتفاقات تیم ملی در ادوار مختلف این رقابت ها را مرور کرده ایم،سهم پررنگ کره جنوبی در روزهای خاص فوتبال ما قابل توجه است...
عذرخواهی همیشه کار ساده ای نیست، احتمالا در طول زندگی بارها با افرادی مواجه شده اید که هرگز این کار را انجام نداده اند و این کار برایشان دشوارترین و عذاب آورترین کارهاست.
چند سال پیش سردرگم شده بودم. احساس خستگی، ترس، تردید، اضطراب و شکست می‌کردم. در بن‌بست کاری گیر کرده بودم و از انتظارات جامعه به تنگ آمده بودم. نمی‌دانستم واقعاً باید با زندگیم چه کنم...
آمار رسمی حکایت از آن دارد که در حال حاضر در شهر تهران 845 آموزشگاه آزاد علمی فعالیت می کنند که از این تعداد 243 آموزشگاه جنبه جبرانی و تکمیلی و کنکور دارند و 602 آموزشگاه آزاد دیگر روی آموزش زبان های خارجی متمرکز شده اند.
موفقیت آینده شغلی شما به این بستگی دارد که به خوبی خود را بشناسید و ببینید که خصوصیات رفتاری شما با کاری که حدود نیمی از عمر خود را صرف آن می کنید، هماهنگ است یا خیر.
دشمنان بهره وری را بشناسید
آیا شما هم در طول روز فرصت سر خاراندن ندارید اما شب که فعالیت های روزمره خود را مرور می کنید پی می برید که کار مفید چندانی انجام نداده اید؟
گفت‌وگو با کارآفرین نمونه ملی
"آیس پک" واژه‌ای است که از سال 1386 به فرهنگ لغات ایران وارد شد و به سرعت توانست در ذهن مردم به کلمه‌ای آشنا تبدیل شود.
به نظر می رسید بازار کار، دیگر برای جذب دانش آموختگان رشته های کامپیوتری جا ندارد اما تعداد زیادی از بزرگترین شرکت ها می گویند به افراد جدیدی نیاز دارند. تنها کاری که باید انجام دهید، انتخاب یکی از 10 رشته مورد نیاز آنهاست.
سرمایه گذاری چیزی نیست که مختص میلیاردرها و ثروتمندان بزرگ باشد.
فرگوسن اعتقاد داشت که شما با پذیرش تغییرات در واقع آن ها را به کنترل خود در می آورید.
7 راه پول درآوردن از یک ورزشگاه فوتبال
ساخت یک ورزشگاه مثل بسیاری از پروژه ها و طرح ها باید توجیه اقتصادی هم داشته باشد؛ حتی اگر این ورزشگاه دولتی و ملی باشد. به طور کلی بزرگترین راه برای کسب درآمد از طریق یک ورزشگاه، برگزاری مسابقات ورزشی است.
زبان بدن آدم‌های خاص
با اعتماد به نفس‌ ها مثبت‌گرا هستند و همیشه مسائل را مثبت و خوب می‌بینند و افكارشان را باصدای بلند بیان می‌كنند، آنها به نكات منفی توجه دارند ولی هیچ‌گاه درباره این موضوعات حرفی نمی‌زنند.
سخنرانی ریچارد سنت جان
چرا مردم موفق می شوند؟ آیا باهوش بودن یا خوش شانس بودن دلیل موفقیت این افراد است؟ «ریچارد سنت جان» هیچ یک از این دو عامل را دلیل موفقیت نمی داند. در حقیقت این سخنران، موفقیت را در زمان انجام کاری که به آن عشق می ورزید، به دست آورده است.
اگر بدنبال شغلی با درآمد بالا و محیط کاری راحت و کم استرس هستید، شرکت Payscale چندین گزینه را با ذکر درآمد سالیانه، و درصد کم استرس بودن آن به شما معرفی می کند.
تشنگان تکنولوژی
جریان صف و تشکیل صف به طور کلی عوض شده است و گاه کسانی هستند که نه تنها روزها که هفته ها در صف تازه ترین ساخته «اپل» و «سونی» و «مایکروسافت» و حتی دست نوشته «جی.کی.رولینگ» و «موراکامی» می ایستند.
سر جاناتان پاول "جانی" آیوْ، در تاریخ ۲۷ فوریه ۱۹۶۷ در محله چینگفورد در لندن به دنیا آمد. نائب رئیس ارشد بخش طراحی صنعتی در شرکت اپل است.
مدیریت زمان
مدیریت زمان،‌ یکی از دغدغه های مهم بسیاری از ماست.
افراد موفق خصوصیاتی دارند كه به آنها كمك می‌كند در كارشان رشد و پیشرفت داشته باشند. دکتر حسن هاشمی یكی از چهره‌های موفق روزگارماست كه در چند ماه اخیر گل سرسبد کابینه هم بوده است.
ژرژ مندز، موفق ترین ایجنت حال حاضر جهان فوتبال است. مردی که سوپراستارهایی چون رونالدو، مورینیو، فالکائو، خامس رودریگز و ... را از این تیم به آن تیم می برد. او تابستان امسال 30 میلیون یورو از بازار فوتبال به جیب زد.
برای كاركردن در كنار مدیران مختلف با تیپ شخصیتی آنها بیشتر آشنا شوید.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها