ساختمان پزشکان

تاریخچه پیدایش واژه بورس به قرن پانزدهم میلادی بازمی گردد، زمانی که بازرگانان و کسبه شهری به نام «بورُوژ» در بلژیک، در مقابل خانه بزرگ زاده ای به نام «واندر بورس» جمع می شدند و خرید و فروش می کردند.
کار آفرینی دیجیتالی
راه اندازی یک کسب و کار مبتنی بر ابزارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، نیازمند یک برنامه عجیب و غریب مهندسی شده و بر مبنای آنالیز دقیق فرصت‌ها و ضعف‌ها نیست.
تصمیم ها مسیر زندگی ما را عوض می کنند و به همین خاطر است که اهمیت زیادی دارند. یک تصمیم درست می تواند آدمی را به اوج برساند و یک تصمیم غلط می تواند تمام تلاش هایش را بر باد دهد.
شرکت‌ های بزرگ و موفق سوئد، در زمینه احترام به محیط زیست و ارائه برنامه‌ های جامع تکریم مشتریان و ذی نفعان و جامعه چه کار کرده‌اند؟ گفتار زیر، به این موضوعات با ارائه مدل‌هایی اشاره می‌کند.
شاید پیشرفت های اخیر نرم افزار تلگرام برای شما هم جالب بوده باشد. به تازگی در آخرین نسخه تلگرام (نسخه ۳.۰) تغییراتی به خصوص در بخش بات ها ایجاد شده که باعث شگفت کاربران و رقبا شده است.
افراد زیادی شانس این را پیدا نمی کنند که قبل از تمام کردن دانشگاه در گوگل کار کنند. ولی برای Larry Gadea داشتن شغل در گوگل درست بعد از پایان دبیرستان و در سن 18 سالگی امری عادی محسوب می‌شد. حالا پس از گذشت چند سال، او صاحب استارت آپ 15 میلیون دلاری خود است.
شرکت‌های بزرگ و موفق سوئد، در زمینه احترام به محیط زیست و ارائه برنامه‌های جامع تکریم مشتریان و ذی نفعان و جامعه چه کار کرده‌اند؟ گفتار زیر، به این موضوعات با ارائه مدل‌هایی اشاره می‌کند.
همه ما قدرت Linkedin را در شکار یک شغل و در شبکه‌ها می‌دانیم. ولی چگونه از آن برای تغییر حرفه‌مان استفاده کنیم تا بفهمیم در جای درستی و در کنار مدیر و همکاران مناسب استخدام شده‌ایم که مثل گذشته‌ها نباشند بلکه بخشی از آینده‌مان باشند؟
دو غول بزرگ دنیای کسب و کار آنلاین آمریکا اعلام کرده‌اند، قصد دارند بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه برای توسعه ظرفیت‌های کارآفرینی دیجیتالی خود در سال جاری میلادی، جذب کنند.
راهنمای زندگی و تحصیل در خارج از ایران
امروز، به ارائه نکاتی برای علاقمندان به تحصیل در گرایش‌های مختلف اقتصاد می‌پردازیم.
توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران سبب شده است تا فرآیند گسترش آموزش‌های الکترونیکی در کشور، روندی صعودی به خود گرفته و مشتاقان تحصیلات تکمیلی را به سمت خود جذب کند.
در این مطلب، با تبلیغات خلاقانه شرکت ها برای جلب مشتری آشنا خواهید شد.
هیچ شرکتی در جهان تاکنون به اندازه اپل در یک دوره سه ماهه تا این حد درآمد نداشته است. 18 میلیارد دلار سود تنها در سه ماه پایانی سال 2014. این نخستین باری است که یک کنسرن تکنولوژی، کنسرن های بزرگ انرژی را پشت سر می گذارد.
کارآفرینی دیجیتالی
توییتر، یکی از برترین برندهای دنیای وب و از کارآفرینان دیجیتال مطرح دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌باشد که در سال‌های اخیر، نقش زیادی در تبادل اطلاعات در فضای وب داشته است.
دنیای تلخ و شیرین شکلات‌ها در دنیا، مخاطبان زیادی دارد و حجم قابل توجهی از فروش شکلات‌ها در دنیا، از طریق سایت‌های اینترنتی به فروش می‌رسد که در گزارش زیر، به شکلاتی‌ترین سایت‌های فارسی زبان اشاره می‌کنیم.
بانک انگلیسی اتم بانک، نخستین بانک جهان است که هیچ شعبه ای ندارد و حتی از طریق پرتال اینترنتی خود نیز، خدمات بانکداری مجازی را ارائه نمی‌دهد. این بانک، یک بانک تمام اپلیکیشنی هست.
مدل برنامه ریزی راهبردی مشهور به مدل برایسون، امروزه در شرکت‌های چند ملیتی چه در حوزه فناوری اطلاعات و چه صنایع دیگر، کاربر زیادی دارد.
مهم نیست شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی کوچک هستید یا یک سایت تجارت الکترونیکی عظیم را اداره می‌کنید، چیزی که حائز اهمیت است اینکه تعداد بازدیدهای روزانه از سایت شما برای فروش محصولاتتان تعیین‌کننده است.
بسته‌بندی مناسب می‌تواند محصول را با استراتژی بازاریابی مرتبط سازد. به عنوان نمونه روی بسته‌بندی‌ها شخصیتی که مظهر آن محصول است کشیده می‌شود.
کارآفرینی دیجیتالی
برخی از غول‌های اینترنت در آمریکا در سال‌های اخیر، به استفاده از ظرفیت‌های صنعت هوا و فضا برای ارائه خدمات و محصولات به جامعه کاربرانشان در سراسر جهان علاقمند شدند که این قضیه، کارآفرینی دیجیتالی هوایی را پدید آورده است.
طی کردن مسیر موفقیت بدون داشتن مدرک دانشگاهی دشوار است اما مسیری است که بسیاری افراد موفق در طول تاریخ آن را برگزیده‌‌اند.
فردی را در نظر بگیرید که از نظر اکثر اطرافیان فردی موفق است اما خود فرد به کاری که می‌کند هیچ گونه علاقه‌ای نداشته باشد در این صورت میل به خوشبختی و احساس موفق بودن در آن فرد به صورت کامل ارضا نمی‌شود .
وقتي به آلفا رومئو فكر مي كنيد، در وهله نخست چه رنگي در ذهن شما تداعي مي شود؟ كمپين جديد اين خودروساز لوكس ايتاليايي بر روي رنگ قرمز و نماد آن نزد مشتريان در سرتاسر جهان تمركز مي كند.
مدیریت منابع انسانی در سازمان‌های امروز، بحث بسیار مهم و حیاتی است. یکی از استراتژی‌های مشهور در این عرصه، استراتژی چماق و هویج است که این گفتار به آن اشاره می‌کند.
آمارهای موسسه تحقیقاتی Ampereanalysis نشان می‌دهد که فیس بوک، غول شبکه‌های اجتماعی اینترنت در حال افزایش درآمد خود از طریق نمایش آگهی‌های تبلیغاتی مربوط به ویدئوهای Youtube در پرتال خود است.
کمتر از ۱ درصد بازدیدکنندگانی که از صفحه یک محصول بازدید می‌کنند تصمیم به خرید محصول می‌گیرند. بنابراین نرخ تبدیل واقعی بسیار کمتر از ۱ درصد است.
مطمئناً می‌دانید که بین یک ایده خوب و شروع فوق‌العاده فاصله زیادی است. اما خیلی‌ها نمی‌‌دانند که چطور باید این شکاف را پر کنند. اگر دوست دارید بدانید قبل از شروع یک تجارت تازه چه چیزهایی را باید تجزیه و تحلیل کنید تا زمان و سرمایه‌تان را تلف نکنید.
مدیریت اصفهانی دارای چه ویژگی ها و شاخص هایی است که می توان آن را از دیگر مدیریت ها متمایز کرد، آیا این ویژگی ها مثبت یا منفی هستند و چه باید کرد که نقاط قوت آن پررنگ تر شود و نقاط ضعف آن را کاهش داد.
مدیریت موثر پول، مهارتی مهم در موفقیت است. خیلی از افراد موفق از سال های اولیه زندگی شان، تصمیم می گیرند که در مورد پول کارآمد باشند.
کارآفرینی دیجیتالی
بانکداری مجازی یا بانکداری اینترنتی با بانکداری از طریق سیستم های غیر سنتی، امروزه یکی از سودآورترین صنایع جهان را به خود اختصاص داده است که هم در عرصه خدمات و هم محصولات، کارآفرینان موفقی دران فعال‌اند.
اگر مایلید به شکلی عالی مدیریت کنید باید در هر یک از این هفت حوزه عملکرد قابل قبولی داشته باشید. عدم وجود هر یک از این هفت فعالیت حیاتی منجر به ناکامی مدیر می‌شود.
موسسه تحقیقاتی Millward Brown که دومین شرکت بزرگ تحقیقات بازار جهان به شمار می‌رود، اخیراً فهرست 100 برند مطرح جهان را در زمینه های مختلف منتشر کرده است که اپل، با 246 میلیارد دلار، در صدر قرار دارد.
نشریه فوربس برای بیست و نهمین سال متوالی، فهرست 500 میلیاردر برتر جهان را برای سال 2015 میلادی منتشر کرد که بررسی واقعیت‌هایی در این فهرست، می‌تواند حقایق جالبی را بر ما آشکار کند.
لودویگ فن بتهون یکی از برجسته‌ترین موسیقی‌دانان آلمانی و از افراد تأثیرگذار در دوره‌ی گذر از دوره‌ی موسیقی کلاسیک و رمانتیک در موسیقی اروپا است.در ادامه تعدادی از نکاتی را که زندگی شخصی و کاری بتهوون می‌تواند برای موفقیت داشته باشد، بیان خواهیم کرد.
مي‌خواهيد يك فهرست بلندبالا از آنچه را که قرار است را انجام دهيد تدوين كنيد و براي جبران كم‌كاري‌ها و اشتباهات‌تان در گذشته چند قانون جهادي را هم وضع كنيد؟ شايد بد نباشد كه پيش از قورت دادن چنين قورباغه بزرگي اين مطلب را بخوانيد و بعد تصميم بگيريد.
یافتن شخص درست برای ازدواج به شکلی واضح بر میزان رضایت و خوشحالی شما از زندگی‌تان تأثیرگذار است ولی تحقیقات جدید دانشگاه واشنگتن در سنت لوییس نشان داده است که شخصیت همسر شما زندگی و موفقیت شغلی شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
گوگل، غول جست وجوی اینترنت قصد دارد تا شرکت اطلاعاتی دان هومبی، که در واقع بازوی انالیز رفتار مشریان شرکت فروشگاه های زنجیره ای تسکو هست را خریداری کند.
نشریه مشهور forbes، هر ساله فهرست 500 تن از برترین میلیاردرهای جهان را با اطلاعات و توضیحات تکمیلی منتشر می‌کند که گزارش امروز، نگاهی دارد به فعالیت 20 تن از برترین میلیاردرهای جهان که ما را با کسب و کار موفق آن ها آشنا می‌کند.
کارآفرینی دیجیتالی
پرتال اینترنتی دانل دیل یا به نوعی: معامله انجام یافته، از موفق‌ترین و مطرح‌ترین سایت های کسب و کار در کشور ایرلند است که سال گذشته بیش از 4.5 میلیارد یورو، تراکنش مالی را در خود به ثبت رساند.
سه متخصص مد از سه حوزه هنري به منظور طراحي پيشبندهاي شيك و مد روز براي سويا سس Liu Yue Xian فرا خوانده شدند.
در بسیاری از فرهنگ‌ها زمان بسیار زیادی برای برقراری رابطه‌ دوستی لازم است و اگر شما انتظارات خود را بازسازی نکنید، احتمالا کمبود‌هایی را احساس خواهید کرد.
از دست دادن شغل تجربه ای ناخوشایند است و زمانی که به صورت غیر منتظره رخ می دهد می تواند بدتر از این هم باشد. در چنین شرایطی نمی دانید که چنین اتفاقی در حال رخ دادن است و به همین خاطر فرصتی برای پیدا کردن یک شغل جدید ندارید.
پول داشتن مخالف با داشتن زندگی ساده نیست اما عشق پول داشتن مخالف آن است. عشق پول هیچوقت ارضا نمی‌شود. این عشقی ناامیدانه است که همیشه بیشتر و بیشتر می‌خواهد. یک انرژی هدررفته است.
سوئد به عنوان یکی از کشورهای پیش رو و خلاق در زمینه صنعت خدمات، نقش زیادی در ارائه سامانه ها و شیوه‌های نوآورانه ارائه خدمات در عرصه‌های گوناگون کسب و کار در دنیا دارد که این گزارش به بررسی بخش‌هایی از این قابلیت ها می‌پردازد.
رشد سریع یا مردن آهسته
افزایش رشد اولیه برای باقی ماندن در صنعت نرم‌افزار ضروری است، اما در آینده چه خواهد شد؟
اکثر ما به دلایل نادرست شغل انتخاب می‌کنیم و به دنبال موضوعاتی هستیم که وقتی درباره آن صحبت می‌کنیم به ما احساس افتخار دست دهد یا موضوعاتی که در رزومه کاری ما درخشان به نظر برسند.
در سال 2013 جودی شرمن بنیان‌گذار استارت‌آپی به نام اِکومام خودکشی کرد. وب‌سایت وی که یک فروشگاه آنلاین بود با کسری بودجه شدیدی روبه‌رو شده بود و چندی بعد بسته شد. مدتی نگذشت که مالک جدیدی آن را دوباره راه‌اندازی کرد.
یادداشتی از جان سی مکسول
موفق ها گرایش «می توانم انجام دهم» را دارند که آنها را از رویاپردازان محض جدا می کند. موفق ها خود را وقف موفقیت می کنند و موانع برایشان اهمیتی ندارند. تلاش خود را برای پیشروی به کار می بندند و بهای موفقیت را می پردازند.
کارآفرینی دیجیتالی
بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده لوازم خانگی در اروپا، همواره به استراتژی کالای های flat و چوبی، شهره جهانی دارد و امروزه در فضای مجازی نیز، استراتژی‌های فروش متنوعی را ارائه کرده است که در این مقاله به آن می‌پردازیم.
سوئد به عنوان یکی از کشورهای پیش رو و خلاق در زمینه صنعت خدمات، نقش زیادی در ارائه سامانه ها و شیوه‌های نوآورانه ارائه خدمات در عرصه‌های گوناگون کسب و کار در دنیا دارد که این گزارش به بررسی بخش‌هایی از این قابلیت ها می‌پردازد.
نوابغی مانند ایلان ماسک در مورد آینده هوش مصنوعی ابراز نگرانی کرده اند که با نوآوری های اخیری که در ماشین های خودران گوگل، متروی هنگ کنگ و ساخت کامپیوترهای با قابلیت خواندن ذهن انسان صورت گرفته، این ترس قابل درک به نظر می رسد.
بسیاری از فارغ‌التحصیلان تصور می‌کنند که یافتن شغل سخت‌ترین کار است و بعد از موفقیت در این مرحله همه‌چیز به‌خوبی پیش خواهد رفت. اما باگذشت زمان خواهند فهمید که تصورآن ها درست نبوده است. ما در این مطلب میخواهیم توصیه‌های ارزشمندی به افراد تازه‌کار ارائه دهیم.
شما می‌توانید یک انسان تحلیل‌گر، اطلاعات محور و یا یک تاجر مصمم باشید، اما تجارت نهایتا در ارتباط با مردم خلاصه می‌شود. این بدان معناست که تجارت در مورد احساسات است، احساسات شما و افرادی که هر روزه با آن‌ها سرو کار دارید.
بخش‌هایی که در این ستون ارائه می‌شود، اصول اصلی زندگی و مدیریتی ری دالیو، میلیاردر آمریکایی و موسس شرکت بریج واتر را که در زمان مدیریت‌اش در این شرکت استفاده کرده است، شرح می‌دهد.
کارآفرینی دیجیتالی
اکسپدیا دات کام را باید یکی از سردمداران کسب و کار دیجیتالی در عرضه گردشگری آنلاین در فضای مجازی دانست که فرصت‌های گردشگری مختلف و متنوعی را در اختیار میلیون ها مخاطب قرار داده است.
شرکت بریج‌واتر در حال حاضر بزرگ‌ترین صندوق تامین سرمایه در جهان است. شرکت بریج‌واتر در حال حاضر حدود 74 میلیارد دلار سرمایه را مدیریت مي‌کند. دالیو موفقیت خود را ناشی از عدم استفاده از اهرم‌های مالی و متمایز بودنش مي‌داند.
دیجی کالا به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران، این روزها شهرتی جهانی یافته است. حجم بالای تراکنش مالی این شرکت و محبوبیت بالای آن در میان کاربران، توجه نشریات خارجی را به این مجموعه جلب کرده است.
زنان باید از بسیاری از چیزها آگاه باشند. دستیابی به اهداف مختلف در زندگی برای هر فردی اتفاق نمی افتد و رسیدن به این اهداف مستلزم دانستن تعدادی از مهارت ها است. اکثر افراد اینگونه می اندیشند که زنان موفق، قوی و مستقل زنان تنها هستند.
درس خواندن در حد ارشد!
در این مطلب، اصول مربوط به برنامه ریزی صحیح را معرفی می کنیم تا به شناخت کافی در این زمینه برسید؛ اما این نکته قابل توجه است که اگر اراده و همت عمل به این برنامه ریزی ها نباشد، برنامه شما فقط در حد نوشته باقی خواهد ماند.
موزیک پارتی در رستوان!
در حالی که یک فنجان قهوه در دستتان است و به کیک شکلاتی روی میزتان با ولع نگاه می کنید، موزیکی نیز در حال پخش است. بدون اینکه متوجه شوید موزیک دلنواز داخل کافی شاپ اجازه ترک کردن آنجا را به شما نمی دهد.
اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی موفقی است که با سرعت بسیار زیادی توانست به یکی از محبوب‌ترین رسانه‌های اجتماعی ، در میان مردم جهان تبدیل شود
حقیقت آن است که از دست دادن و یا تضعیف حافظه می‌تواند برای هرکس و در هر نقطه‌ای از زندگی رخ دهد. زمانی از دست دادن حافظه اغلب با افزایش سن مرتبط بود و در سال‌های پایانی عمر بیشتر اتفاق می‌افتاد.
دیوید یوفی، پروفسور مدیریت بین الملل در دانشگاه هاروارد آمریکا است که کتاب جدیدی با عنوان 5 درس بزرگ از بیل گیتس و استیو جابز نوشته است که مطالب مهمی از بزرگان کارآفرینی دیجیتالی جهان ارائه می کند.
کارآفرینی دیجیتالی
شبکه های اجتماعی در فضای مجازی، یک قدرت بی همتا برای معرفی، تبلیغ و بازاریابی اینترنتی گسترده محصولات و خدمات در دهکده جهانی اینترنت هستند.
برای آنکه رهبران کارآمدی باشیم، نیازمند مشورت با سایرین هستیم، اما مشکل اینجا است که مشورت کردن به‌سادگی آنچه به نظر می‌رسد نیست.
سایت packaging of the world به بعضی از جالب ترین نمونه های بسته بندی در گذشته نگاهی انداخته است. در این مطلب مجموعه ای دوست داشتنی را مشاهده می کنید.
۱۰ چهره برتر
در این مطلب، با ۱۰ چهره‌ی برتر از خیل زنان گمنام آشنا می‌شویم.
رویارویی برندها در رقابت های مختلف
مسابقات و تورنمنت های بزرگ فوتبال در دنیا محلی است برای تقابل برندهای مختلف که می خواهند لباس ها و کفش های خود را تبلیغ کنند.
بر اساس نظر سنجی انجام شده توسط موسسه تحقیقاتی منابع انسانی glassdoor آمریکا، لری پیج، بنیانگذاز و مدیرعامل شرکت گوگل، عنوان برترین مدیر اجرایی کل یا CEO را به خود اختصاص داد.
چگونه می‌توانید جلسه‌ای را که مدام قطع می‌شود مدیریت کنید. آیا می‌توان شخصی را که مبادرت به قطع پی در پی جلسه می‌کند نادیده گرفت؟ چگونه باید جلسه را دوباره در مسیر درست قرار داد؟
کمتر کسی ممکن است با محصولات کمپانی لگو آشنایی نداشته باشد. همه ما خاطرات خوبی از دوران کودکی با این آجرهای رنگی داریم و حتی هنوز هم این مکعب‌های کوچک می‌توانند ساعت‌ها سرگرم‌مان کنند.
تقریبا در همه جای دنیا 75درصد از کاربران اینترنت در رسانه های اجتماعی فعال هستند. اگر کسب و کار تازه ای راه انداخته اید خواندن این تکنیک ها به شما کمک می کند به سرعت در دنیای مجازی شناخته شوید.
رسانه‌های اجتماعی گروه‌های تمرکز نهایی هستند، کاربران توییتر و فیس‌بوک به ندرت در بیان نظراتشان مردد هستند. اما گرچه این سایت‌ها مسیر ارتباطی مردم را تغییر داده‌اند اما هنوز راه درازی برای کمک به شرکت‌ها برای طراحی و تکمیل محصولات جدید در پیش دارند.
می گویند شکست، مهم ترین گام برای رسیدن به پیروزیست؛‌ درست است اما شکست گاهی می تواند منجر به خرد شدن روح انسان نیز بشود.
جالب است بدانید این کمپانی موفق حاصل همکاری ویلیام پروکتر تولیدکننده شمع و جیمز گمبل صابون ساز است. این دو آنچنان با انگیزه فعالیت های خود را دنبال می کردند که نوار موفقیت های کمپانی هیچگاه قطع نشد.
کارآفرینی دیجیتالی
صدها میلیون نفر در اینترنت، دارای اکانت در اینستاگرام هستند و به افزایش شمار دنبال کننده (follower) های خود معتاد شده اند. این 15 راه ساده، فرصتی برای افزایش شمار مخاطبان شما در دنیای اینستاگرامی است.
تازه ترین گفتار استاد مصطفی ملکیان
هر چه نعمتی را که به شما رایگان داده شده مهمتر بدانید نسبت به کسانی که آن نعمت را ندارند، شفقت تان بیشتر می شود.
کروکودیلی در یانگ تسه
جک ما، قهرمان داستان علی بابای امروزی است. او با نام چینی «ما یون» در 15 اکتبر 1964 در شهر هانگژو چین به دنیا آمد. در دورانی که ترس و وحشت سراسر چین را فرا گرفته بود.
افراد موفق، همواره زندگی خود را از قصد، با حقایق شیرین و اصول محکم ادغام می کنند؛ زندگی موفق این افراد، رابطه ای مستقیم با انتخاب های هشیارانه و البته عادت های سالمشان دارد.
یکی از مزایای پادکست‌ها این است که جایگاه بسیار خوبی‌ در رتبه بندی گوگل دارند و مشتریان به راحتی با جستجو در گوگل به آنها دسترسی پیدا خواهند کرد.
یکی از مهم‌ترین مراحل در تاسیس یک کسب‌وکار جدید انتخاب نام و لوگوی مناسب برای آن است که ممکن است اشتباهات زیادی در این مورد انجام شود.
زبان بدن بايد در خدمت نيل به اهداف شما باشد. حتي وقتي با كسي حرف نمي زنيد نيز زبان بدن شما بر روي ارتباطتان با ديگران تاثير مي گذارد، هر چند شما بهترين رفتار هاي خود را عرضه كرده باشيد.
در سالیان نه چندان دور که تبلیغات برای مشاغل به تلویزیون، بیلبورد، صفحات روزنامه‌ها و... محدود می‌شد، به‌دلیل سنگینی حجم سرمایه‌گذاری لازم، بسیاری از کسب و کارها عطای تبلیغات را به لقایش بخشیده بودند اما امروز فرصتی برابر در نرم‌افزارهای ارتباط جمعی به‌وجود آمده.
کارآفرینی دیجیتالی
پرتال به اشتراک گذاری فایل های صوتی (ساند کلاند)، یک استارت آپ موفق با رتبه 170 در فضای دیجیتال است که فرصت های کسب و کار متنوعی را برای فعالان حقیقی و حقوقی در اینترنت ایجاد کرده است.
در ادامه پیشنهاداتی بیان شده اند که به زنان کمک می کند تا در زمینه فعالیتی خود موفقیت های چشمگیری را کسب گنند.
سفری به درون ذهن خلاق برترین طراح دنیا مدرن
چه ارتباطی می تواند بین تولید یک «آی مک» iMac و شیرینی پختن وجود داشته باشد؟ پاسخ جایی در سلول های خاکستری مغز «جانی آیو» نهفته است.
مدیران موفق ساندویچی ساده‌سازی فرآیندها را بلدند. به زبان دیگر یک مفهوم ساده و منطقی را نه‌تنها پیچیده نمی‌کنند بلکه در ساده‌سازی پیچیدگی‌ها نیز کوشا هستند و اصل و جوهره موضوع را به‌خوبی درک می‌کنند.
تازه ترین گفتار استاد مصطفی ملکیان
هیچ نعمتی، یا نقطه مثبت یا نقطه قوتی در زندگی شما نیست الا اینکه به شما رایگان داده شده است. مرادم از رایگان داده شدن این است که یعنی هرگز شما استحقاقش را نداشته اید. هیچ چیزی نیست که به حکم استحقاق ما، هستی به ما داده باشد.
افرادی که کارمند یک شرکت یا اداره محسوب می شوند معمولا به محض پایان ساعات اداری، محل کار را ترک می کنند اما چنین رویه ای در مورد صاحبان کسب و کارها صدق نمی کند. شما هم اگر مدیریت کسب و کاری را برعهده دارید احتمالا تاکنون بارها کار کردن تا دیروقت را تجربه کرده اید.
زبان بدن یک جریان ثابت و غیرلفظی ارتباطی است؛ بدون ادای یک کلمه (حتی بدون اینکه متوجه باشیم)، زبان بدن احساسات و افکار ما را نشان می‌دهد.
موردكاوي تصميم‌گيري براي عبور از بحران
به باور بسیاری دیگر اما، برکناری به معنای روی کار آمدن فردی جدید با ایده‌های جدید است که این خود به نفع سازمان و مشتریان است.
کارآفرینی دیجیتالی
ایده ایر بی ان بی از "یک اتاق و یک صبحانه" در زیر یک شیروانی در آمریکا به ذهن موسسان این سرویس خلاق درآمد.
فهرستی از میلیاردرهای جوان که با ایده های خود از تقریبا هیچ به همه چیز رسیده اند؛ افرادی که حالا مولتی میلیاردر شده اند.
تقریبا همه کسانی که وارد کسب‌وکار می‌شوند انتظار ندارند از طرف کارمندان با مشکلات و سختی‌هایی مواجه شوند.
سرمایه گذاری هنر به کارانداختن پول به منظور ایجاد پول بیشتر است. در شرایط اقتصاد کنونی، برای افرادی که مصمم به افزایش ثروت و دارایی های خود هستند، سرمایه گذاری امری حیاتی است.
براي حفظ روند پيشرفت خود بايد هميشه بهترين روش ها را به كار برد.
موفقیت در پیروزی خلاصه نمی شود بلکه شامل عادات روزمره، رشد، پیشرفت و تصمیم هایی است که در زندگی می گیرید. تعجب ندارد اگر تمام افراد موفق، خصوصیاتی مشابه داشته باشند.
متخصصان کسب و کار بر این باورند که دست کم یک هفته تعطیلات قبل از شروع کار جدید به شما امکان می دهد تا از لحاظ روانی خود را برای فصلی تازه از زندگی حرفه ای تان آماده نمایید و به ذهن خود استراحت دهید.
کارآفرینی دیجیتالی
در گزارش بنیاد نوآوری و فناوری اطلاعات و ارتباطات اروپا اعلام شده است که مهم ترین دلیل کاهش بهره وری قاره اروپا در مقایسه با ایالات متحده، سرمایه گذاری محدود بر روی توسعه کارآفرینی دیجتالی می باشد.
افراد سخت کوشی که هرگز شوخ‌طبعی را فراموش نمی‌کنند، اطلاعات عمومی بالایی دارند. و در موقعیت‌های دشوار زندگی به گونه‌ای انعطاف دارند و با دید متفاوتی به هستی می‌نگرند که گویی از جهان دیگری آمده‌اند.
«امیر رضایی» مخترعی است که با وجود فلج مغزی توانسته ۱۳۰ اختراع کاربردی را ثبت کند. اختراعاتی که با وجود شرایط جسمانی این جوان خوش فکر بسیار عجیب به نظر می رسد.
یادتان می آید در دوران خوش کودکی مان، چقدر خوره اختراع داشتیم؟ بزرگ تر هم که شدیم، همیشه دلمان می خواست ایده جدیدی را به دنیا معرفی کنیم که در فکر و خیالمان می توانست صنعت جهانی را تکان دهد... اما همیشه چیزی کم بود.
کارآفرینی دیجیتالی
کشور کنیا به عنوان یکی از کشورهای فعال در عرصه کسب و کار های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در قاره آفریقا، توانسته است سهم خود را از کارآفرینی دیجیتالی این قاره افزایش دهد.
وقتی در نوشتن رزومه های کاری و نامه های درخواست کار مهارت پیدا کردید، نوبت به مصاحبه های کاری میرسد تا هر چه بیشتر به هدفتان برای پیدا کردن کار موردنظرتان نزدیک شوید.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج