۱۱۲۹۱۵۰
۷ نظر
۳۳۴۰۹
۷ نظر
۳۳۴۰۹

بهترین کلینیک کاشت ابرو و هر آنچه باید بدانید

برای انجام کاشت ابرو بهتر است به بهترین کلینیک کاشت ابرو مراجعه کنید. کاشت ابرو در بهترین کلینیک می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برایتان به همراه داشته باشد.

اگر از مدل ابروهای خود راضی نیستید، راه‌های مختلفی برای اصلاح آن‌ها وجود دارد. از اکستنشن ابرو گرفته تا فیبروز، روش‌هایی موقتی برای داشتن ابروهای زیباتر هستند. کاشت ابرو برای داشتن ابروهای زیبا و خوب ضروری است، زیرا ابرو‌ها با گرفتن اجسام خارجی و ذرات کثیفی مانند گرد و غبار و یا عرق و رطوبت از چشم محافظت می‌کنند و بنابراین از عملکرد طبیعی مژه‌ها پشتیبانی می‌کنند. صرف نظر از عملکرد محافظتی، آن‌ها ابزاری برای ارتباط بدون کلمات هستند. موقعیت و احساسات شما را منعکس می‌کنند و بخشی اساسی در بیان چهره است. ابرو‌هایی پر و زیبا، چشم‌ها را برجسته کرده و خطوط، تقارن و بیان قاطع به چهره می‌بخشد.

پیش از اقدام برای کاشت ابرو بهتر است مطلب زیر را بخوانید:

هر آنچه لازم است درباره «کاشت ابرو» بدانید

بهترین کلینیک کاشت ابرو و هر آنچه باید بدانید

 

علل کاشت ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو می‌تواند دلایل متفاوت داشته باشد. نداشتن ابرو به خاطر ناهنجاری‌های مادرزادی، سوختگی، ضربه، نوسانات هورمونی، بیماری ها، عوامل ارثی و همچنین به اصطلاح کندن ابرو‌ها یا میکرو زخم‌های پوست پس از آرایش دائمی می‌تواند از دلایل رشد ضعیف و ریختن ابرو‌ها باشد که منجر به کاشت ابرو می‌شود.

روش‌های کاشت ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو

به منظور پر کردن نواقصی در ابرو مانند شکاف‌های بزرگ یا جای زخم، می‌توان با استفاده از روش آرام کاشت ابرو (استخراج واحد فولیکولی) این مشکلات را برای همیشه اصلاح کرد. این روش یک روش دوستدار پوست برای به دست آوردن و کاشت مو‌های بدن و پوست سر است. حتی با از بین رفتن جزئی یا کامل ابرو‌ها، این روش برای کاشت ابرو دائمی مناسب است.

روش‌های زیادی برای کاشت ابرو وجود دارند. روش‌های FUT، FIT و روش SUT اصلی‌ترین روشهای کاشت مو و ابرو به حساب می‌آیند. در ادامه به معرفی این 3 روش اصلی می‌پردازیم:

کاشت ابرو به روش FUT

معمولا از روش FUT در بهترین کلینیک کاشت ابرو استفاده می‌شود. این روش یکی از قدیمی‌ترین روش‌های کاشت ابرو به حساب می‌آید و مزایای آن سبب گشته که افراد زیادی در سراسر دنیا از این روش کاشت ابرو کمک گیرند.

کاشت ابرو به روش FIT

یکی دیگر از روش‌هایی که ممکن است در بهترین کلینیک کاشت ابرو مورد استفاده قرار گیرد، روش FIT است. کاشت مو به این روش درد و خونریزی کمی را با خود به همراه دارد. همچنین جای زخم بسیار کمی را به جای می‌گذارد و به واسطه همین مزایا نیز محبوبیت بسیار زیادی دارد.

کاشت ابرو به روش SUT

این روش نیز یکی از روش‌های رایج کاشت ابرو به حساب می‌آید. کاشت مو به روش SUT به سرعت انجام می‌شود و درد و خونریزی بسیار کمی را نیز با خود به همراه دارد.

بهترین کلینیک کاشت ابرو و هر آنچه باید بدانید

 

مزایای کاشت ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

وضعیت ابرو‌ها و زیبابی که روی صورت شما ایجاد می‌کند روی روابط شما با افراد دیگر نیز بسیار تأثیر می‌گذارد. پر شدن مجدد ابرو‌ها می‌تواند به جوانتر، بازتر چهره شما کمک کند. کاشت یا پر کردن ابرو فقط برای زنان نیست بلکه مردان هم می‌توانند اگه ابرو هایشان به هر دلیل ریخته و خالی شده این کار را انجام دهند و به صورت خود جوانی و زیبایی بدهند. مزایای این روش به شرح زیر است:

 • مو‌ها بسیار نرم بر روی بافت قرار می‌گیرد
 • ابرو‌ها کاملا طبیعی هستند
 • شکل و موقعیت دلخواه به ابرو‌ها می‌دهید
 • بی درد
 • بدون زخم
 • رشد مستقل کاشت مو
 • امکان اصلاح و تغییر ابرو

بهترین کلینیک کاشت ابرو و هر آنچه باید بدانید

نکات کلیدی برای کاشت ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو

۱. استخراج فولیکول‌های موی جداگانه (ریشه مو) در پشت سر یا در سایر مناطق مناسب بدن. تعداد مو‌های اهدا کننده به ناحیه پر کردن یا میزان بازسازی بستگی دارد. به طور معمول، در هر ابرو حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ کاشت مو جداگانه مورد نیاز است.

۲. مو‌های مورد کاشت با استفاده از یک سوزن توخالی بسیار نازک به قطر ۰.۶ و ۰.۷ میلی متر برداشته می¬شود. تکه‌های چربی، پوست و اپیدرم برداشته می‌شود تا فولیکول‌ها تا حد ممکن خوب باقی بمانند.

۳. قبل از انجام این روش، بی حس کننده موضعی به پوست نواحی درمان زده می‌شود. پس از بررسی دقیق ساختار و مناسب بودن، هر ریشه منفرد به تدریج به صورت جداگانه در ناحیه ابرو قرار می‌گیرد.

۴. به منظور شبیه سازی موقعیت صحیح مو، هنگام کاشت به دقت رویش یا خط مو و تراکم رشد مو توجه می‌شود. به سمت مرکز صورت، ابرو‌ها با زاویه تقریباً نود درجه به سمت بالا رشد می‌کنند، در حالی که به سمت گوش‌ها زاویه‌ای کمتر از ۴۵ درجه دارند.

۵. پیوند ابرو بصورت سرپایی انجام می‌شود و معمولاً بدون درد است؛ و شما می‌توانید بلافاصله بعد از انجام کار به خانه برگردید.

۶. فقط باید ورودی‌های کوچک ایجاد شود تا مو‌های اهدا کننده وارد شود؛ بنابراین جای زخم در حین کاشت ابرو بسیار کوچک است که تقریباً مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

۷. مو‌های کاشته شده در ابتدا بین هفته سوم و پنجم بعد از عمل می‌ریزند. بعد از حدود سه تا پنج ماه این‌ها دوباره رشد می‌کنند و برای همیشه باقی می‌مانند.

نکته مهم این است که برای با کاشت ابرو، کاشت نیاز به تجربه تخصصی و مهارت‌های خاص دارد؛ بنابراین به بهترین کلینیک کاشت ابرو بروید تا با وجود بهترین پزشکان این کاشت را انجام دهید.

بهترین کلینیک کاشت ابرو و هر آنچه باید بدانید

مطلب زیر در رابطه با رشد مو نیز برایتان مفید خواهد بود:

دانستنی‌هایی درباره رشد مو

هزینه کاشت ابرو بهترین کلینیک کاشت ابرو

قیمت‌های کاشت ابرو ممکن است بسته به میزان و مدت درمان، ماهیت فردی مو‌های اهدا کننده و پوست سر و همچنین جهت رشد یا خط مو و تراکم ابرو‌های مورد نظر متفاوت باشد. اگر ابرو‌ها تقریباً بدون مو باشند، هزینه این کار بیشتر می‌شود. البته اختلاف قیمت را می‌توان به عوامل منطقه‌ای و نرخ هزینه‌های فردی پزشکان هم نسبت داد. هزینه‌های پیوند ابرو تحت پوشش بیمه‌های درمانی نیست. هزینه‌های مربوط به پیوند ابرو و سایر خدمات اضافی مرتبط نیز باید توسط خود بیمار تأمین شود. اما اگرچه ده‌ها کلینیک تخصصی در زمینه کاشت ابرو وجود دارد، شما باید بهترین کلینیک کاشت ابرو را انتخاب کنید البته شاید به خاطر خدماتی که ارائه م دهند قیمت‌های متفاوت و چشم گیری داشته باشند، اما از طرفی در کار خود بهترین هستند و کار تضمینی انجام می‌دهند.

 

مراقبت‌های مهم بعد از کاشت ابرو

دوران نقاهت پس از انجام کاشت ابرو نقش بسیار مهمی در کسب نتیجه‌ی مورد انتظار دارد. چرا که موهای کاشته شده فولیکول‌های ضعیفی هستند که با یک سهل‌انگاری ساده و عدم مراقبت‌ ممکن است آسیب ببینند. مراقبت‌های مهم بعد از کاشت مو به شرح زیر است:

 • به ابروهای خود دست نزنید (خصوصا در قسمت‌هایی که زخم هستند یا خارش دارند).
 • بهداشت ابروها را رعایت کنید (پس از ۳ روز ابروها را با الکل تمیز کنید و پس از ۵ روز می‌توانید آن را با شامپو بچه یا صابون بچه شستوشو دهید، در حمام نیز از رسیدن رطوبت به این نقطه جلوگیری کنید).
 • روی صورت نخوابید یا طوری سر را در بالش فرو نبرید که به فولیکول‌ها فشاری وارد شود.
 • دخانیات مصرف نکنید.
 • از رسیدن نور آفتاب به آن قسمت جلوگیری کنید.
 • از مسکن‌ها و محلول‌هایی که پس از کاشت ابرو برایتان تجویز می‌شود برای بهبود زخم و تورم یا التهاب مصرف کنید.

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو

در زمینه انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو، باید توجه داشت که درصد قابل توجهی از طیف گسترده و رو به رشد کلینیک‌های پزشکی وجود دارد که کاشت را انجام می‌دهند. اما شما باید از کلینیک انتظار داشته باشید که حداقل ضمانت انجام کاشت مو را که می‌خواهید تحت شرایط اولیه پزشکی انجام شود، را ارائه دهند. مهمتر از همه اینکه کاشت برای شما موفقیت آمیز باشد. به همین دلیل، مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد هزینه این کار، در مورد تمام جنبه‌های مربوط به مرکز پزشکی که انتخاب کرده اید و کادر پزشکی که در آنجا کار می‌کنند، بخوبی آگاهی داشته باشید. به همین دلیل، تاکید می‌شود کسانی که کاشت ابرو می‌کنند، به کلینیک‌های کم هزینه اعتماد نکنند.

 

زیرا آنچه واقعاً در پشت این قیمت پنهان است امکانات ناکافی و پزشکان کم مهارت هستند که عموما کسانی که فقط هزینه کاشت برایشان مهم است تا کیفیت کار و تضمین کاشت به این کلینیک‌های بی کیفیت روی می‌آورند. دقیقاً این نکته که بهترین کلینیک کاشت ابرو با قیمت ارتباط مستقیم دارد، بهترین نشانه برای تشخیص این است که یک کلینیک ارزان قیمت نمی‌تواند کاشت خوب و تضمینی را ارائه دهد. در اینجا صحبت از سلامت شما است، اغلب اوقات بهتر است صبر کنید و پس انداز کنید تا با بودجه بیشتر مطمئن شوید که سلامتی یا چهره خود را به خطر نمی‌اندازید.

بهترین کلینیک کاشت ابرو و هر آنچه باید بدانید

 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج