۱۰۵۳۹۷۴
۶۶۲۳۲
۶۶۲۳۲

لیست مراکز معتبر دیتیلینگ خودرو | نمایندگی‌های شرکت کارواکس

کارواکس اولین شرکت ثبت شده دیتیلینگ خودرو در ایران بوده و شش سال است که در حوزه فروش محصولات زیبایی و مراقبتی خودرو، اجرای خدمات دیتیلینگ و آموزش تخصصی پولیش، نانو سرامیک و کاور بدنه خودرو فعالیت می‌نماید.

با افزایش روز افزون قیمت وسایل نقلیه در ایران، رسیدگی و نگهداری از خودرو اهمیت زیادی پیدا نموده است و زیبایی ظاهری داخل و خارج خودرو نیز بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر تصادفات رانندگی، نور خورشید، شیره درختان، باران اسیدی، عدم شست‌شوی منظم و یا استفاده از مواد بی‌کیفیت با نام نانو و ... بیشترین آسیب را به رنگ بدنه خودرو می‌رسانند؛ لذا با رعایت اصول حرفه‌ای دیتیلینگ خودرو و استفاده از مواد و محصولات با کیفیت می‌توان تا حد زیادی از این آسیب‌ها جلوگیری نمود.

دیتیلینگ خودرو چیست؟

دیتیلینگ خودرو شامل تمیز کردن و صفرشویی تمامی قسمت‌های خودرو اعم از داخل و خارج با دقت و وسواس زیاد و با استفاده از ابزار مخصوص، و همچنین پولیش و واکس کردن رنگ بدنه خودرو و ایجاد پوشش نانو سرامیک و یا کاور بدنه برای محافظت از رنگ خودرو می‌باشد.

 درباره‌ی شرکت دیتیلینگ خودرو کارواکس

کارواکس اولین شرکت ثبت شده دیتیلینگ خودرو در ایران بوده و شش سال است که در حوزه فروش محصولات زیبایی و مراقبتی خودرو، اجرای خدمات دیتیلینگ و آموزش تخصصی پولیش، نانو سرامیک و کاور بدنه خودرو فعالیت می‌نماید.

لیست مراکز معتبر دیتیلینگ خودرو | نمایندگی‌های شرکت کارواکس

حتما شما هم این گفته ما را تایید می‌نمایید که زیبایی ظاهری خودرو به مانند سلامت فنی آن اهمیت زیادی دارد. کارواکس با ارائه خدمات دیتیلینگ و احیای رنگ در واقع به صورت تخصصی به بازسازی رنگ بدنه خودرو و ایجاد پوشش محافظتی بر روی آن می‌پردازد. البته با گسترش این مفهوم، شاهد خدمات دیگری از جمله تقویت موتور، نصب اکسسوری، رفع ماتی چراغ و تغییر دیزاین داخل خودرو در نمایندگی‌های کارواکس می‌باشیم.

لیست نمایندگی‌های شرکت دیتیلینگ خودرو کارواکس

اگر به دنبال یک مرکز حرفه‌ای جهت رفع آفتاب سوختگی، پولیش و واکس، نانو سرامیک، کاور بدنه و صفرشویی VIP کابین و موتور خودروی خود در شهر‌هایی مانند کرج، مشهد، تبریز، زنجان، رشت و زاهدان هستید می‌توانید به سراغ یکی از نمایندگی‌های کارواکس رفته و خودروی خود را به دست یک تیم متخصص بسپارید. متریال مورد استفاده در نمایندگی‌های کارواکس تماما از برند‌های معتبر و اورجینال می‌باشد؛ مانند پولیش‌های سوناکس ، پلی تاپ ، منزرنا و کوکمی آلمان، مفرا و روپس ایتالیا و مگوایرز و مادرز آمریکا می‌باشد. همچنین نانو سرامیک‌های مورد استفاده در کارواکس نیز از برندهایی، چون می‌وینچی ، مفرا، لابوکاسمتیکا ، سیستم‌ایکس و ... می‌باشد.

نمایندگی کارواکس کرج

خدمات نمایندگی

کارواکس مهران دارای کارواش تمام اتوماتیک بوده و در حال حاضر، علاوه بر شست‌شوی خودرو در زمینه خدمات احیای رنگ بدنه خودرو، پولیش، سرامیک و صفرشویی نیز فعالیت می‌نماید.

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، ساختمان اداری سپه، واحد ۱۶

شماره تماس

 • ثبت و پیگیری سفارشات:  ۰۲۶-۳۲۵۵۸۷۰۰
 • آموزش و امور نمایندگی:  ۰۲۶-۳۲۵۶۸۷۰۰
 • تلگرام:  ۰۹۳۶-۵۶۶۶۸۸۳
 • پیامک:  ۵۰۰۰۱۶۶۴۵۳

اینستاگرام: carwax.ir

نمایندگی کارواکس تبریز

خدمات نمایندگی

در این نمایندگی دیتیلینگ خودرو، کارواش، پولیش، صفر شویی، نانو سرامیک انجام میشود.

آدرس: تبریز، دروازه تهران، نرسیده به هتل مرمر 

شماره تماس: ۰۴۱-۳۳۳۲۴۷۲۹

اینستاگرام: carwax.tabriz

نمایندگی کارواکس رشت

خدمات نمایندگی

خدمات نمایندگی کارواکس رشت شامل خدمات دیتیلینگ خودرو احیای رنگ بدنه خودرو، پولیش، سرامیک و صفرشویی است.

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، بلوار شهید انصاری

شماره تماس: ۰۹۳۸۹۲۰۳۴۳۵

اینستاگرام: carwax.rashtt

نمایندگی کارواکس زاهدان

خدمات نمایندگی

 انواع خدمات احیای رنگ‌، پولیش‌کاری‌ حرفه‌ای، پوشش نانو سرامیک و صفرشویی انجام میشود.

آدرس: زاهدان، حد فاصل شریعتی ۲۹ و۳۱ نرسیده به سعدی

شماره تماس: ۰۹۱۵۸۳۸۰۷۶۰

اینستاگرام: carwax.zahedan

نمایندگی کارواکس مشهد

خدمات نمایندگی

مرکز تخصصی تیونینگ و دیتیلینگ خودرو است و خدمات نانو سرامیک، کاور بدنه، شیشه دودی اورجینال، آموزش، فروش محصولات دیتیلینگ و ... در این مرکز انجام میشود.

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش وکیل آباد ۶۸

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۳۰۳۳۳۳

اینستاگرام : carwax.mashhad

نمایندگی کارواکس زنجان

خدمات نمایندگی

 انواع خدمات احیای رنگ‌، پولیش‌کاری‌ حرفه‌ای، پوشش نانو سرامیک و صفرشویی انجام میشود.

آدرس:  به زودی.

شماره تماس:  به زودی.

اینستاگرام: carwax.zanjan

 

جدول مقایسه نمایندگی‌های شرکت دیتیلینگ خودرو کارواکس

 

لیست مراکز معتبر دیتیلینگ خودرو | نمایندگی‌های شرکت کارواکسلیست مراکز معتبر دیتیلینگ خودرو | نمایندگی‌های شرکت کارواکس

مراحل دیتیلینگ خودرو چیست؟

عموماً  تعریف صحیح دیتیلینگ خودرو شامل  تمیز کردن و صفرشویی تمامی قسمتهای خودرو  اعم از داخل و خارج با دقت و وسواس زیاد و با استفاده از ابزار مخصوص، و همچنین پولیش و واکس کردن رنگ بدنه خودرو و ایجاد پوشش نانو سرامیک و یا اجرای کاور محافظ بدنه  برای محافظت از رنگ خودرو میباشد. مجموعه عملیات Car Detailing  شامل تعمیر فنی یا مکانیکی ، رنگ کاری و صافکاری خودرو نمی‌شود هرچند گاهی کارهای ساده و سبکی مانند لیسه گیری یا صافکاری جزئی با توجه به شرایط وسیله‌ی نقلیه و امکانات موجود در مرکز دیتیلینگ مربوطه، صورت می‌پذیرد.

قبل از اینکه این کار انجام شود، بدنه‌ی بیرونی بایستی به منظور پاک کردن کثیفی ها با محصولات شوینده نظافتی خودرو شست و شو و تمیز شود. بعد از این که رنگ بدنه‌ی خودرو به خوبی تمیز و خشک و آماده شد ، به منظور  از بین بردن هرگونه خراش، لکه، بخارگرفتگی، سوختگی و هر گونه خسارت سطحی دیگری، ماشین پولیش می‌شود. این کار معمولا با یک دستگاه پولیشر ( پولیشر اوربیتال یا پولیشر روتاری ) انجام می‌شود. در این مرحله باید با توجه به نوع آسیب دیدگی رنگ خودرو شامل عمق خط و خش ، نوع آفتاب سوختگی و ... پولیش مناسب با درجه زبری متناسب با نوع آسیب دیدگی و همچنین یکی از پدهای مرحله بندی شده با توجه به درجه زبری هر پد انتخاب شود .بعد از پولیش شدن و از بین رفتن هرگونه نقص تا حد امکان، بدنه‌ی  خودرو  با واکس مخصوص یا نانو سرامیک پوشیده می‌شود.

بعد از این که رنگ بدنه بطور کامل پولیش و پوشش داده شد، نوبت سایر نواحی بیرونی خودرو برای تمیزکاری است. پنجره‌ها و شیشه ها بمانند هر بخش آهنی و یا کرومی دیگر نیز شسته و مراقبت می‌شوند. لاستیکها، پلاستیک ها هم احیا می‌شوند تا از آنها در مقابل عناصر محیطی محافظت شود. چرخ‌ها و حتی ترمزها نیز احتمالا با استفاده از محصولات خاص از طریق پولیش و واکس کاری بهبود می‌یابند. اجرای کار با این جزئیات ، فراتر از نظافت معمولی خودرو است.

اطراف موتور نیز عموما در فرآیند نظافت ماشین با استفاده از محصولات و تی های مخصوص  شست و شو، پولیش ، واکس و محافظت می‌شود ولی در مورد اینکه این مرحله در کدام بازه از فرآیند نظافت صورت گیرد بر عهده‌ی خود فرد اجرا کننده است.

پروسه دیتیلینگ چقدر زمان می‌برد؟

این کار می‌تواند با توجه به درخواست مشتری و اندازه و وضعیت وسیله‌ی نقلیه تا  چند ساعت و یا حتی چند روز به طول انجامد.‌

تفاوت بین کارواش و دیتیلینگ چیست؟

فرایند کارواش با دیتیلینگ متفاوت است، در کارواش شستن و نظافت خودرو به صورت سطحی انجام می گیرد. زمان شستشوی خودرو در کارواش نسبت به دیتیلینگ خیلی کمتر است. دیتیلینگ فراتر از یک شستشوی سطحی است. دیتیلینگ شامل پولیش، واکس، صفرشویی، مراقبت و احیای روکش چرم، موتورشویی، جرمگیری رینگ و لاستیک، رفع آثار هولوگرام، اجرای پوشش نانو سرامیک، آبگریز شدن شیشه و کارواش و نظافت بیرونی خودرو است.

 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج