۱۱۲۷۸۰۰
۲ نظر
۶۶۹۱۴
۲ نظر
۶۶۹۱۴

محتوای حمایت شده

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

اگر در تهران زندگی می‌کنید و قصد دارید کاشت مو انجام دهید و به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در تهران هستید، ما در این مطلب معیارهایی که باید در انتخاب این کلینیک نظر بگیرید را با شما در میان خواهیم گذاشت.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

با افزایش معضل ریزش مو در سرتاسر دنیا، امروزه تعداد زیادی از مردم دوست دارند برای رفع مشکلات ریزش مو و طاسی یا کم پشتی موهایشان اقدام به کاشت مو بکنند. کاشت مو یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که فرد می‌تواند در طول زندگی خود بگیرد به همین علت داشتن اطلاعات مناسب راجع به کلینیک کاشت مو در تهران یا دیگر شهر‌های ایران برای بسیاری از افراد مهم است. در این مقاله در نظر داریم ویژگی‌ها و معیار‌های کلینیک کاشت مو در تهران را برایتان معرفی کنیم.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهرانمجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

برای مشاوره و نوبت دهی در کلینیک تصویرجوانی همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۶۵۳۱۰۳

۰۹۱۲۶۸۰۴۸۰۴

چرا باید به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران مراجعه کنیم؟

کاشت مو می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر شما و افزایش جذابیت چهره‌تان داشته باشد. در صورتی که کاشت مو با روشی غیرمناسب و توسط فردی غیر متخصص انجام شود، نتایج حاصل می‌تواند چندان رضایت بخش نباشد. اگر قصد انجام کاشت مو دارید پیشنهاد می‌کنیم که به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران مراجعه کنید. برخی از اصلی‌ترین مزایای مراجعه به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران به شرح زیر هستند:

 • متخصص کاشت مو بهترین روش‌ها را به شما معرفی خواهد کرد و مزایا و معایب هر روش را با شما در میان می‌گذارد تا با آگاهی روش مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • بهترین کلینیک کاشت مو دارای دستگاه‌ها و تجهیزات لازم و ضروری برای کاشت است.
 • پرسنل و متخصصان خوش رفتاری دارد.
 • نظم در این کلینیک پا برجاست.
 • هزینه خدمات منطقی هستند.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

piroozhashemiclinic.com

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

در حالت کلی برای این که بتوانید بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را تشخیص دهید باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید و این عوامل می‌توانند در راه انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کمک کننده باشد.

 • موقعیت جغرافیایی بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

بهتر است بدانید یکی از رایج‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی که در میان توریست‌ها بسیار محبوب است جراحی کاشت مو است. این عمل جراحی در کشور ایران با هزینه کم‌تر و با کیفیتی انجام می‌شود. متخصصانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند بسیار باتجربه و ماهر هستند، در بیش‌تر موارد بهترین کلینیک‌های کاش مو در تهران واقع هستند به همین خاطر اگر در دیگر شهر‌های ایران ساکن هستید توصیه می‌کنیم به موارد موجود در تهران هم نگاهی بیندازید.

کاشت  مو به روش DHI  یا کاشت مو مستقیم Direct Hair Transplantation)) یکی از جدیدترین و نوین‌ترین روش‌های پیوند مو در دنیاست  که  بر پایه روش FUE است. دراین روش برداشت گرافت ها با استفاده از میکروپانچ ها، و کاشت گرافت ها با استفاده از یک قلم مخصوص صورت می گیرد و  ما در کلینیک تصویر جوانی افتخار این را داریم که  برای کاشت مو از قلم پیروز استفاده کنیم که این قلم تحت نظر دکتر محسن پیروزهاشمی تولید می شود.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

فرق روش کاشت مو DHI با روش های دیگر این است که ابتدا شکاف ایجاد نمی شود بعد مو در آن قرار داده شود بلکه همزمان با ورود سوزن ایمپلنتر و بخش نوک تیز آن موها نیز در آن قرار داده می شود.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

 • کیفیت عملکرد کارکنان بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

یکی از مسائل مهم که ممکن است از چشم بسیاری از افراد پنهان می‌ماند سطح کیفیت عملکرد کادر درمان و کارکنان کلینیک است. این مسئله به قدری مهم است که حتی ماهرترین جراحان نیز ممکن است به علت دستیاران کم تجربه یا اخلاق کاری پایین دچار افت کاری شوند، چرا که انجام دادن عمل جراحی کاشت مو تنها به عهده پزشک جراح نیست و لازم است دستیاران ماهر و با تجربه‌ای در این عمل جراحی کمک کننده پزشک باشند. کیفیت و نتیجه عمل به نوع عملکرد دستیاران نیز بستگی دارد و بسته به اینکه دستیار با تجربه باشد یا نه نتیجه عمل جراحی خوب یا بد باشد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم علاوه بر تحقیق روی پزشک بر روی کارکنان و دستیاران کلینیک نیز تحقیق کنید.

 • سابقه معتبر و تجربه اثبات شده بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

عمل جراحی کاشت مو جزو عمل‌های حساس است، این جراحی با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. انتخاب بهترین راه برای هر شخص به عوامل زیادی مانند مقدار طاسی و بانک موی هر شخص بستگی دارد. همچنین انتخاب نهایی بهترین راه ممکن در بیشتر موارد به توصیه پزشک جراح انجام می‌شود، به همین خاطر قبل از اینکه این جراحی را انجام دهید از ماهر و باتجربه بودن پزشک خود مطمئن شوید. حتما در مورد پزشک، تجربه و سابقه کاری او تحقیق کنید و درمورد نحوه کار و نتیجه عمل‌های انجام شده او با بیمار‌های قبلی او مشورت کنید و اصلا در این مورد خجالت نکشید چرا که علاوه بر هزینه‌ای که قرار است پرداخت کنید، عمل جراحی که انجام می‌دهید هم روی سلامتی و هم زیبایی شما تاثیر دارد.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

 • دارای گواهی‌های معتبر از بهترین مراکز درمانی

اگرچه انجام دادن این عمل بدون امکانات و در مکان‌های غیر مناسب ممکن نیست، اما متاسفانه در بیشتر مرکز‌های درمانی بدون این که گواهی لازم برای این کار را داشته باشند اقدام به عمل جراحی کاشت مو می‌کنند. این گواهینامه هم برای پزشک و هم برای کارکنان کلینیک صادر می‌شود، به همین خاطر بعد از اینکه به یک کلینیک مراجعه می‌کنید در مورد داشتن مجوز و گواهینامه‌های ضروری از آن‌ها سوال کنید و به هیچ وجه بدون تحقیق کار کاشت مو خود را به یک کلینیک نسپارید.

 • ارائه جلسه مشاوره و مشورت با پزشک جراح در بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

داشتن تعامل مناسب با پزشک جراح یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی است که در زمان انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران باید به آن توجه کنید. شما باید حتما قبل از انجام دادن جراحی کاشت مو حداقل یک و یا چند جلسه مشاوره با پزشک جراح خود داشته باشید و در مورد چگونگی انجام دادن جراجی و نتیجه حاصله احتمالی با پزشک خود صحبت کنید. حتما مطمئن شوید انتظارات شما از عمل جراحی کاشت مو با نتیجه احتمالی که پزشک به شما می‌گوید یکی باشد. در برخی مواقع عدم هماهنگی و یا شفاف نبودن خواسته‌های فرد با صحبت‌های پزشک در مورد نتیجه عمل ممکن است باعث نارضایتی فرد شود.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

 • آگاهی کامل از روند انجام کار بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

همان طور که قبل اشاره کردیم جراحی کاشت مو با چندین روش انجام می‌شود، این که کدام روش برای شما مناسب است به توصیه پزشکتان بستگی دارد. این امر به این معنی نیست که شما نمی‌توانید از چگونگی و روند جراحی خبر داشته باشید به همین خاطر زمانی که در جلسه مشاوره شرکت می‌کنید در مورد نحوه انجام عمل و مراقبت‌های قبل از عمل و بعد از عمل صححبت کنید. اگر پزشک تان این نوع اطلاعات را در اختیار شما نمی‌گذارید پس با احتمال قوی گزینه خوبی برای انجام دادن عمل جراحی کاشت موی تان نیست. پزشک جراح و کلینیک کاشت مویی را انتخاب کنید که به طور واضح تمامی جزئیات جراحی را در اختیار شما قرار دهد.

 • کیفیت تجهیزات بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

به علت این که این جراحی با راه‌های متفاوتی انجام می‌شود، نوع و مدل تجهیزات و امکانات کلینیک یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب کلینیک کاشت مو در تهران است. کلینیکی که انتخاب می‌کنید باید تجهیزات لازم و قوی را برای انجام دادن عمل جراحی داشته باشید. به همین خاطر هرچه کلینیک خوبی را انتخاب کنید عمل جراحی شما با احتمال زیادی به موفقیت می‌رسد و شانس این که روند جراحی برای شما بهتر باشد بیش‌تر می‌شود. به همین خاطر حتما تجهیزات و دستگاه‌های موجود در کلینیک را در نظر بگیرد.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

معیار‌های مناسب برای انتخاب کلینیک کاشت مو در تهران

 • داشتن مجوز رسمی از بهداشت
 • داشتن تجهیزات پیشرفته و جدید
 • دارا بودن متخصصان با تجربه و ماهر
 • کاشت گرافت‌ها در نواحی کم پشت و طاس به خوبی انجام شود.
 • تنوع بالا در خدمات درمانی ارائه شده
 • داشتن کادر درمانی حرفه‌ای و خدمات عالی درمانی

کلینیک تخصصی پوست و مو تصویر جوانی

کلینیک تخصصی پوست و مو تصویر جوانی با مجوز رسمی از وزرات بهداشت درمان  آماده ارائه خدمات به شما زیباجویان عزیز می باشد. ما در کلینیک با بکارگیری کادری مجرب و متخصص و استفاده از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه و تکنولوژی روز دنیا هواره آماده ارائه خدمات زیبایی به زیباجویان عزیز می‌باشد. برای اطمینان خاطر برای عزیزانی که به تازگی قصد مراجعه به کلینیک ما و استفاده از خدمات پیشرفته کلینیک با کمترین قیمت ممکن را دارند، باید عرض کنیم که کلینیک تصویر جوانی با استفاده از محصولات مصرفی معتبر و استفاده از تجهیزات پزشکی و دستگاه های جوانسازی با استانداردهای بین المللی زیبایی و جوانی شما را تضمین می کند.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۶۵۳۱۰۳

۰۲۱-۸۸۶۶۱۹۸۰

۰۹۱۲۶۸۰۴۸۰۴

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

نمونه‌ها را از اینستاگرام دنبال کنید.

@tasvirejavani

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

piroozhashemiclinic.com

مجهزترین کلینیک کاشت مو در تهران

تهران، میدان ونک، انتهای خیابان گاندی جنوبی، نبش کوچه ترابنده، پلاک ۱۲۸، واحد ۱۶، کلینیک تصویر جوانی

 

 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج