ستاره بارسلونا؛ گزینه جدید کلوپ
۱۰۰۰۹۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
۹۰۹ 
عثمان دمبله، وینگر فرانسوی بارسلونا مورد توجه لیورپول قرار گرفته است.

ورزش سه: عثمان دمبله، وینگر فرانسوی بارسلونا مورد توجه لیورپول قرار گرفته است.

 لیورپول قصد دارد در فصل تابستان امسال خط حمله تیمش را تقویت کند و نام های زیادی در این خصوص مطرح شده است. گزینه مورد علاقه یورگن کلوپ را باید تیمو ورنر، مهاجم آلمانی و گلزن لایپزیش دانست، اما باشگاه آلمانی 53 میلیون پوند برای فروش ورنر تقاضا کرده و لیورپول فعلا از جذب او منصرف شده است.

اما نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد در صورت عدم موفقیت در جذب تیمو ورنر، مرسی سایدی ها برای خرید عثمان دمبله اقدام خواهند کرد. دمبله در این سه فصل حضور در بارسلونا نمایش چندان موفقی نداشته و بازی های زیادی را به علت مصدومیت های مختلف از دست داده است.

مشکلات مالی اخیر باعث شده بارسلونا مشکلی برای فروش عثمان دمبله نداشته باشد و حتی اخباری مبنی بر پذیرش پیشنهادی 40 میلیون یورویی برای انتقال ستاره فرانسوی از سوی بارسا نیز شنیده شده است. بارسلونا به دنبال جذب یک گزینه جدید در بخش هجومی است و نام ستاره هایی چون لائوتارو مارتینز یا نیمار در این خصوص مطرح شده است. در صورت ورود یک بازیکن جدید، شرایط برای عثمان دمبله در مسیر قرار گرفتن در ترکیب ثابت بلوگرانا دشوارتر از قبل خواهد شد و ممکن است آنها با لیورپول برای فروش این ستاره جوان به توافق دست یابند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج