اعمال افزایش حقوق بازنشستگان از اول مرداد
۱۰۱۴۰۱۷
۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
۷۴۸۷
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اول مرداد اعمال می شود.

خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اول مرداد اعمال می شود.

مصطفی سالاری، با اشاره به مصوبه امروز دولت مبنی بر واگذاری معادل ۳۲ هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی، افزود: این مصوبه با تاکید بر این بود که سازمان تامین اجتماعی دوباره به سمت بنگاه داری نرود.

وی ادامه داد: با واگذاری این سهام به سازمان تامین اجتماعی بابت تادیه دیون دولت، این امکان برای این سازمان فراهم می شود تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان را انجام دهد.

سالاری اضافه کرد: متناسب سازی به این مفهوم است که غیر از افزایش سنواتی که در ابتدای سال داشتیم و در خرداد اعمال کردیم, متناسب با میزان دریافتی فعلی افراد بازنشسته و سنوات خدمتشان افزایش دوباره حقوق داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به اینکه بازنشستگان این سازمان حدود سه و نیم میلیون نفر هستند, گفت: با اجرایی شدن این موضوع، پرداخت حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان از ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان اضافه خواهد شد.

سالاری افزود: تصمیم نخست ما این بود که این موضوع را از اول شهریور اجرا کنیم اما در جلسه ای که داشتیم مقرر شد از اول مرداد اعمال شود.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:27
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1399/04/19
منت سر بیمه گزاران میزاری ؟قرار بود درشهریور پرداخت شود لاکن برسر بازنشسته ها منت میزاریم ومردادماه شروع میکنیم جفنگ نجومی کارگران بیعرضه اند والا از پارسال باید پرداخت میکردید نه مرداد
پاسخ ها
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
خیلی ممنون ک بعد چندین ماه کش مکش خدا کن پشیمون نشن ...
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1399/04/19
جای تشکروقدردانی دارد. اگراقدام نکنند دادوفریادمیزنیم که چرا اینچنین است وآن چنان. اگر اقدام کنند بازهم نق میزنیم که چرا اینچنین است.البته من منکر وضعیت اسفناک اقتصادی مملکت نیستم امامسئولش تامین اجتماعی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
بگیر بخواب لحاف یخ کرد ما اسیر دست آدمهای مثل شماها شدیم که حق مان را باید با گریه بگیریم: !!!
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1399/04/19
حقوق مردم باید طبق قانون ، با احتصاب تورمی که دولت مجوز ان را رسما هر سال اعلام میکند ، که یک هشتم واقعیت هم نیست ، پرداخت کند ، نه انکه ارزش پول را هم از بین ببرد و ناچیزترین حقوق دنیا را به ششمین کشور ثروتمند دنیا پرداخت کنند با دزدی و منت گزاری ، خاک بر سر عدالتتان.
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1399/04/19
مچکرم خیلی طول کشید زوتر انجام شود
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1399/04/19
چرا به پرستاران رسیدگی نمیکنین هم از نظر مالی با این گرونی هم مشکلات کاری همه داغون شدن از ریه سردرد های شدید تنگی نفس بخاطر ماسک اون لباسای وحشتناک از نظر مالی هم که این حقوق به هیچ جای زندگی بچها کریه خونه وام چیرو بدن
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
سلام اقای سالاری عزیز تر بخدا بکار پرستاران رسیدگی کنید خدایی خیلی زحمت می کشن باید قدر دان زحمات ایشان باشیم با تشکر
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1399/04/19
با سلام فکری به حال کساییکه سی سال کار کردن ودارن حداقل را میگیرن بکنید کسی میتواند با یک میلیون وهفتصدهزار تومان توی این مملکت الان زندگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1399/04/19
این حرکت اقای سالاری جای تشکر را دارد ولی این مزایا راباید از سال 87 اعمال می شدتا یک دهه واندی اینقدر بازنشستگان محترم درفشار وتگنا نبودندبهتر بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
واقعا همینطوره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
من که باور ندارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج