پژمانفر: عقد قرارداد با خارجی‌ها در ایران ایراد دارد
۱۰۳۰۰۹۵
۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
۷۸۴
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه مسلم است در قرارداد با بازیکنان و مربیان خارجی دقت لازم صورت نمی‌گیرد و اشکالاتی در طرز کار وجود دارد که باید رفع شود.

خبرگزاری فارس: نصرالله پژمانفر پس از اتمام جلسه این کمیسیون با مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش برای رسیدگی به قرارداد مارک ویلموتس اظهار داشت: وظیفه کمیسیون اصل 90 رسیدگی به طرز کار دستگاه‌های مختلف و قوای سه‌گانه است و با توجه به ظرفیت‌هایی که وجود دارد اگر طرز کار آنها ایرادی داشته باشد درصدد اصلاح آن خواهیم بود.

وی افزود: آنچه مسلم است در قرارداد با بازیکنان و مربیان خارجی دقت لازم صورت نمی‌گیرد و اشکالاتی در طرز کار وجود دارد که باید رفع شود.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد: ما پیگیر دو بحث یعنی اجرای نقش نظارتی وزارت ورزش در انعقاد قرارداد ویلموتس و فرآیند انتخاب سرمربی تیم ملی در بحث انتخاب ویلموتس هستیم.

پژمانفر تصریح کرد: درباره این قرارداد در جلسه امروز مسائل مختلفی شفاف شد البته این موارد منتج به نتیجه‌گیری نشد و دوستان باید مستندات بیشتری ارائه دهند.

وی درباره زمان تکمیل گزارش کمیسیون اصل 90 درباره قرارداد ویلموتس توضیح داد: پس از صحبت‌هایی که امروز انجام شد قرار است فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش تا یک هفته آینده مستندات خود را در اختیار ما قرار بدهند و ما هم این گزارش را پس از جمع‌بندی در اختیار کمیته فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل 90 قرار می‌دهیم و در نهایت نتایج این بررسی‌ها به اطلاع مردم می‌رسد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج