محرز: آمار کرونایی دولت غیرواقعی نیست
۱۰۵۲۵۳۴
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
۱۶۴۱
عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: 9 ماه است که با مردم صحبت می کنیم و خواهش می کنیم که مسئله مرگ و زندگی عزیزانتان است اما باز یادشان می رود و دست به تجمع می زنند.

 سایت خبری مدارا: عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: 9 ماه است که با مردم صحبت می کنیم و خواهش می کنیم که مسئله مرگ و زندگی عزیزانتان است اما باز یادشان می رود و دست به تجمع می زنند.

مینو محرز با اشاره به آمار مرگ و میر کرونا در شهر تهران گفت: آماری که شورای شهر اعلام می کند بر اساس آماری است که بهشت زهرا(س) به آنها اعلام می کند اما وزارت بهداشت بر اساس قانون سازمان بهداشت جهانی، آن دسته از افرادی که تست کرونای مثبت دارند را اعلام می کنند.

وی ادامه داد: تعدادی از افراد هستند که تست کرونای آنها منفی است اما در سی تی اسکن مشخص می شود که گرفتاری دارند ممکن است از بین بروند بنابراین آمار شورای شهر بر این اساس ممکن است بیشتر باشد.

محرز با بیان اینکه اختلاف آمار ها مچ گیری نیست گفت: وزارت بهداشت آمار مرگ و میر را کم گزارش نمی دهد اما حدود بیش از ۳۰ درصد هستند که تست کرونای آنها منفی است که طبیعتا این افراد در آمار وزارت بهداشت نیست چون تست کرونای آنها منفی است.

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به محدودیت های کرونایی گفت: از ابتدا اعلام کردیم که پروتکل و محدودیت هایی که مد نظر داریم اجرا نمی شود. باید برای اجرای دستور العمل ها پافشاری کرد تا افرادی که رعایت نمی کنند جریمه شوند.

وی ادامه داد: اگر اعلام می کنیم که باید رستوران ها بسته باشد، تجمعات صورت نگیرد، مراسم عزا و عروسی برگزار نشود، این موارد باید انجام شود اما دستورالعمل هایی که صادر می شود در اجرا کسی کنترل نمی کند و ضمانت اجرایی ندارد.

مینو محرز در پایان گفت: ۹ ماه است که با مردم صحبت می کنیم و خواهش می کنیم که مسئله مرگ و زندگی عزیزانتان است اما باز یادشان می رود و دست به تجمع می زنند. مشکلی که دنیا با کرونا دارد این است که مردم هنوز نتوانستند زندگی خود را با این بیماری عادت بدهند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1399/08/08
محرز دروغگو مثل چوپان دروغگو
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1399/08/08
البته که غیر واقعی نیست فقط یه دو سه میلیون کیلومتری با واقعیت فاصله داره!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1399/08/08
همه‌ میدونند‌ امار‌ دروغ‌ میدید
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1399/08/08
چرا نمیفهمید مردم خسته شدن خسته روحی جسمی

چرا یه دفعه قرنطینه نمی کنید ماها که سعی میکنیم تا واجب نشده نریم بیرون اونایی که باید برن و مجبورن اونا چه گناهی کردن چرا قرنطینه نمی کنید همه خسته شدن
خدایا شکرت یه کاری کن
United Arab Emirates
14:12 - 1399/08/08
محرز عزیز باز هم بگید نرود میخ آهنین در فرهنگ غلط وبی سوادی
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1399/08/08
تو دیگه چی میگی خانوم مارپل
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1399/08/08
خانم دکتر خواهش جواب نمیده فقط باید بزور متوسل شد
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1399/08/08
شما فقط حرف میزنید اینکه میگید عروسی و عزا برگزار نشه کافی نیست باید یه جریمه سنگین در نظر بگیرین شاید مردم اینجوری رعایت کنن
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1399/08/08
اگر مردم مراعات مبکنند بخاطر توصیه های این بانوی فرهیخته ودرستکار میباشد وگرنه آرسن لوپن بازیهای اون حریر چی هفت خط و شعر وشاعری وزیر ترانه سرا کسی توجه نمیکند
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1399/08/08
راجع به شروع مراسم حج عمره نظرتون چیه خانم دکتر؟ البته از نظر شما اصلا باعث شیوع کرونا نخواهد شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج