لشرق الاوسط: شکایت النصر پیچیده است
۱۰۵۴۶۷۷
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
۱۱۸۶
روزنامه الشرق الاوسط عربستان در گزارشی از پرونده اعتراض مجدد النصر در خصوص ثبت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس این شکایت را تا حدودی پیچیده توصیف کرد.

خبرگزاری تسنیم: روزنامه الشرق الاوسط عربستان در گزارشی از پرونده اعتراض مجدد النصر در خصوص ثبت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس این شکایت را تا حدودی پیچیده توصیف کرد.

باشگاه النصر اعتراضش را در خصوص ثبت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس و حکم کمیته اخلاق و انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما به کمیته استیناف کنفدراسیون ارائه داد.

لایحه درخواست رسیدگی مجدد پس از دریافت جزئیات حکم صادر شده در مرحله قبلی تنظیم شد. انتظار می‌رود AFC جهانگیر بیگلری عضو ایرانی کمیته استیناف را از این پرونده کنار بگذارد چرا که با تیم پرسپولیس هموطن است. از سوی دیگر سلمان الانصاری عضو قطری این کمیته هم کنار گذاشته می‌شود.

بر اساس اطلاعات دریافت شده لیم دونگ هوی کره ای رئیس کمیته رسیدگی به این پرونده خواهد بود و اعضای مالزیایی، پاکستانی و ویتنامی کمیته نیز وی را همراهی می‌کنند.

موضوع شکایت النصر تا حدودی پیچیده به نظر می‌رسد و نیاز به استفاده از نظرات کارشناسان با تجربه حقوقی در پرونده‌های فیفا و دادگاه عالی ورزش دارد. النصر بر همین اساس پس از رد اعتراض اول، تلاش کرده از قوانین و ماده های قانونی بین المللی مرتبط در لایحه استیناف خودش استفاده کند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1399/08/14
کیسه آل لجن بجنبید اطلاعات نکمیلی رو بفرستید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج