چرا رحمتی ستاره‌اش را به میدان نفرستاد؟
۱۰۶۴۵۰۷
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
۱۸۸۶
سرمربی شهرخودرویی‌ها در بازی دیروز مقابل پرسپولیس هرگز در مورد استفاده از امین قاسمی‌نژاد ریسک نکرد.

ورزش سه: سرمربی شهرخودرویی‌ها در بازی دیروز مقابل پرسپولیس هرگز در مورد استفاده از امین قاسمی‌نژاد ریسک نکرد.

سید مهدی رحمتی که در بازی با پرسپولیس بر روی سکوهای خالی ورزشگاه آزادی حضور داشت و در نیمه‌دوم نفرات ذخیره‌ را برای گرم کردن پشت دروازه فرستاده بود با ریتم گرفتن حملات شهرخودرو و ناکامی در گلزنی، حوالی دقیقه60 جویای حال امین قاسمی‌نژاد از دستیارانش شد تا از قویترین مهره هجومی تیمش در این بازی بهره ببرد. اتفاقی که در اوج بازیسازی شهرخودرو تا پشت هیجده قدم حریف و ناکارآمدی در امر گلزنی باعث ناراحتی شدید سرمربی شهرخودرویی‌ها در نیمه‌دوم شده بود.

خبر استرس قاسمی‌نژاد نسبت به شرایط کشاله تازه بهبود یافته‌اش در مدت زمان گرم کردن، که از کنار زمین به سید انتقال داده شد، باعث شد تا رحمتی نظر خود را به طور کامل عوض کرده و بدون ریسک، دستور به بازگشت این بازیکن گلزن خود به نیمکت بدهد بلکه در هفته‌های بعد به کمک شهرخودرو بیاید؛ بازیکنی که در هفته اول لیگ‌برتر درخشش خیره‌کننده‌ای برای شهرخودرو داشت و پس از آن با مصدومیتی دست به گریبان است که تازه بهبود پیدا کرده است.

مهدی رحمتی در این بازی به حفظ شکست خفیف با همان تک گل نیمه اول و استفاده از ضدحملات فکر نکرد و با تعویض‌های هجومی و به میدان فرستادن بازیکنان جوان، جویای نام ولی کم‌تجربه در نهایت تن به شکست سه گله برابر پرسپولیس و بازیکنان فرصت طلبش داد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:3
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج