مسی و بکام؛ پیوند احتمالی!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۷۴۹۹۵
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۴
۸۶۳
خبرنگار معروفی که اخیرا برای یک مصاحبه اختصاصی به منزل لئو مسی رفته بود، با یک شیطنت جالب دو کتاب درباره شرایط زندگی در «منچستر» و «پاریس» برای لئو هدیه برد.

روزنامه توسعه ایرانی: خبرنگار معروفی که اخیرا برای یک مصاحبه اختصاصی به منزل لئو مسی رفته بود، با یک شیطنت جالب دو کتاب درباره شرایط زندگی در «منچستر» و «پاریس» برای لئو هدیه برد. ستاره آرژانتینی بارسلونا اما هدیه را باز نکرده پس فرستاد و اعلام کرد که فعلا به این کتاب‌ها نیازی ندارد. برخلاف زمزمه‌هایی که در مورد جدایی احتمالی مسی در ژانویه به گوش می‌رسید، این بازیکن رسما اعلام کرد که حداقل تا پایان فصل باشگاه را ترک نمی‌کند.

حالا که بارتومئو دیگر رییس بارسا نیست، لئو هم اشتیاق کم‌تری برای جدایی از باشگاه از خودش نشان می‌دهد. او تاکید کرده که در انتظار معرفی رییس جدید بارسا و شنیدن پروژه جدید این رییس است تا تصمیمش را در این مورد بگیرد. نکته کلیدی اینجاست که در پایان این فصل، دیگر باشگاه نمی‌تواند مثل فصل گذشته برای مسی تصمیم بگیرد و مانع جدایی او شود. قرارداد این فوق‌ستاره در تابستان آینده به پایان می‌رسد و او مجاز خواهد بود تا با یک قرارداد آزاد، مقصد بعدی‌اش را انتخاب کند.

با این حال هواداران بارسا هنوز به ماندن لیونل در تیم‌شان امید دارند و معتقدند رییس جدید باشگاه، شرایط را برای مسی تغییر خواهد داد. مسی در مصاحبه تازه‌اش از دو چهره خاص نیز تمجید کرده است. اول از همه رونالد کومان با توصیف کاملا مثبتی از سوی مرد شماره 10 تیمش روبه‌رو شده و بلافاصله هم به این توصیف واکنش نشان داده است. لئو در مورد همبازی‌اش آنتوان گریزمان نیز حرف‌های خوبی زده و ظاهرا در بلوگرانا همه چیز خیلی خوب به نظر می‌رسد.

با این حال او لابه‌لای صحبت‌هایش به یک موضوع جذاب دیگر هم اشاره کرده است. اینکه همیشه دوست داشته در «آمریکا» فوتبال بازی کند و مدتی برای زندگی به این کشور برود. این راهی است که ستاره‌هایی مثل زلاتان، جرارد، پیرلو و ... هم قبل از او رفته‌اند. به نظر می‌رسد باید ماجرای انتقال مسی به سیتی و پی‌اس‌جی را فراموش کنیم. او احتمالا برای مدتی در بارسا می‌ماند و سپس راهی ام.ال.اس می‌شود تا به خواسته‌اش برای بازی و زندگی در آمریکا هم برسد.

حتی شنیده می‌شود که باشگاه میامی از همین حالا مذاکره برای جذب این ستاره را به صورت پنهانی با خود او آغاز کرده است. مالک این باشگاه یعنی دیوید بکام، رابطه بسیار خوبی با لئو دارد و این اتفاق، می‌تواند کلید این انتقال باشد. حتی گفته می‌شود لوئیس سوارز هم به باشگاه اینترمیامی می‌پیوندد تا دوباره در کنار لئو مسی توپ بزند.

با این اوصاف باشگاه میامی با مثلث بکام، مسی و سوارز به یکی از خبرسازترین باشگاه‌های دنیا تبدیل خواهد شد. کریس رونالدو نیز قبلا اعلام کرده که دوست دارد زمانی در ام.ال.اس توپ بزند. بعید نیست او و مسی چند سال بعد از رقابت نزدیک در لالیگا و لیگ قهرمانان، رقابتی جدید را در یک فضای متفاوت شروع کنند. هواداران فوتبال در کشور آمریکا، بی‌صبرانه منتظر چنین اتفاق بزرگ و هیجان‌انگیزی هستند. اتفاقی که می‌تواند شهرت ام.ال.اس را چندین برابر کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر