پرسپولیس به دنبال رکورد دست‌نیافتنی است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۷۵۴۸۹
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
۱۰۵۳
مهاجم اسبق تیم ملی و سرخپوشان پایتخت گفت: پرسپولیس بعد از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا تمام قدرت خود را معطوف به لیگ برتر کرده است و می‌خواهد رکورد خارق‌العاده و دست نیافتنی دیگری را در فوتبال ایران برجای بگذارد.

خبرگزاری ایرنا: مهاجم اسبق تیم ملی و سرخپوشان پایتخت گفت: پرسپولیس بعد از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا تمام قدرت خود را معطوف به لیگ برتر کرده‌ است و می‌خواهد رکورد خارق‌العاده و دست نیافتنی دیگری را در فوتبال ایران برجای بگذارد.

«ناصر محمدخانی» مهاجم ‌سال‌های دور پرسپولیس درباره پرسپولیس و شرایط این روزهایش می‌گوید به پرسپولیس گل‌محمدی امیدواری زیادی دارم و این تیم را در لیگ بیستم همچنان مدعی اول و اصلی قهرمانی می‌دانم.

او می‌گوید: پرسپولیس بعد از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا حالا تمام قدرت خود را معطوف به لیگ برتر کرده‌ است و می‌خواهد رکورد دست نیافتنی دیگری را در فوتبال ایران برجای بگذارد. آنچه در زیر می‌خوانید متن گفت‌وگوی ایرنا با این پیشکسوت فوتبال است:

پرسپولیس دو امتیاز مهم را در قائمشهر از دست داد.

بازی پرسپولیس و نساجی مازندران بار فنی زیادی نداشت چرا که کیفیت چمن ورزشگاه نامطلوب بود و در آن زمان نمی‌شد فوتبال خوب و قابل پسند را به اجرا گذاشت. برای من به عنوان یک بیننده پرسش بزرگی مطرح شد.

چه پرسشی؟

اینکه چرا سطح اول فوتبال ایران باید در این شرایط برگزار شود؟ واقعا برای فوتبال ما که نام حرفه‌ای را یدک می‌کشد، زیبننده نیست که در زمینی که شباهت زیادی به موکت داشت و پر از آب بود، بازی‌های لیگ برگزار شود.

این اتفاقات در فوتبال ایران کاملا طبیعی است؟

باید چاره‌ای اندیشیده شود. باید امکانات و زیر ساخت‌های لازم فراهم شود. از یک جایی باید آغاز کنیم و فدراسیون فوتبال می‌تواند در این راه نقش مهم و تاثیرگذاری را ایفا کند. آنها باید پیش از شروع فصل امکانات و تجهیزات‌ تیم‌ها را بازدید کنند و وقتی تیمی نمی‌تواند شرایط لازم را داشته باشد از آنها بخواهند تا این بستر را فراهم کنند. این اتفاقات باعث می‌شود فوتبال کیفیت لازم را نداشته باشد. همین الان به امکانات تیم‌های حاشیه نشین خلیج فارس نگاهی بیندازید. این تیم‌ها هر کدام چندین زمین تمرین با کیفیت عالی را در اختیار دارند اما در فوتبال ایران تیم‌ها با مشکل زمین تمرین روبرو هستند. هفته گذشته پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا دیدار پایانی را با اولسان کره‌جنوبی برگزار کرد و دیدید که چه طور کشور قطر ورزشگاه جام جهانی را با امکانات عالی افتتاح کرد. آیا نباید هر شهر ما یک ورزشگاه استاندارد داشته باشد؟

اگر این مسائل را کنار بگذاریم خیلی‌ها بر این باور هستند که پرسپولیس نسبت به فصل گذشته افت کرده است، آیا این موضوع را قبول دارید؟

پرسپولیس تیم خوبی دارد، بازیکنان و مربیان توانمندی در این تیم حضور دارند. آنها فوتبالیست‌های قابلی هستند که هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد. به طور حتم این پرسپولیس اگر برخی اشکالات خود را برطرف کند می‌تواند باز هم مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر باشد.

این مشکلات چیست؟

پرسپولیس باید اقتدار بیشتری در زمین مسابقه داشته باشد. باید در هر بازی برای مهاجمان فرصت‌های گل بیشتری در نظر گرفته شود. باید خط هافبک این تیم در فضاسازی و خلق موقعیت بیشتر تلاش کنند. این تیم در ایجاد موقعیت هم مشکل دارد.

بشار رسن نیز از پرسپولیس رفت؟

او مهره تاثیرگذار و هافبک طراح پرسپولیس بود که در این چند فصل که برای قرمزپوشان به میدان رفت نمایش‌های قابل قبولی را به اجرا گذاشت. پرسپولیس به طور حتم در بازی‌های آینده نبود این بازیکن را احساس خواهد کرد.

جای خالی این بازیکن را چطور باید پر کرد؟

گل‌محمدی و دستیارانش کار سختی را پیش رو خواهند داشت و باید هر طور شده با نفراتی که در حال حاضر حضور دارند این کمبود را پر کنند. بشار بازیکنی بود که فضا را می‌شناخت و تکنیکی خوبی داشت و می‌توانست در حملات نقش مهمی را ایفا کند و پاس گل بدهد.

این تیم را مدعی قهرمانی در لیگ امسال می‌دانید.

حتما این اتفاق خواهد افتاد، پرسپولیس بعد از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا حالا تمام قدرت خود را معطوف به لیگ برتر کرده‌ است و می‌خواهد رکورد خارق‌العاده دیگری را در فوتبال ایران برجای بگذارد. آنها می‌خواهند اولین تیمی باشند که پنج قهرمانی پیاپی را به دست می‌آورد. آنها کار سختی برای تحقق این امر پیش رو دارند اما این تیم پرسپولیس است و ثابت کرده‌ می‌تواند هر کار بزرگی را انجام دهد.

در این راه چه رقیبانی پیش روی پرسپولیس خواهند بود؟

اگر پرسپولیس را مدعی اول قهرمانی بدانیم تیم‌های سپاهان، استقلال و حتی گل‌گهر سیرجان می‌توانند رقیبان جدی پرسپولیس در این مسیر سخت باشند.

یک هفته از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا می‌گذرد؟

هنوز هم یاد اتفاقات این بازی می‌افتم ناراحت و عصبانی می‌شوم، پرسپولیس در این بازی شایسته پیروزی و قهرمانی آسیا بود اما به اشتباهات خودش باخت. ای کاش این جدال با آن اشتباهات سهوی با شکست قرمزپوشان خاتمه پیدا نمی‌کرد. من امیدوارم پرسپولیسی‌ها با درس گرفتن از اشتباهات این مسابقه تلاش کنند تا در آینده این جام را که به هواداران بدهکار هستند را به دست آورند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی